Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-06-2011, 14:27   #21
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Brama wjazdowa do posesji uszkodziła samochód

Cytat:
Napisał adk11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cóż, myślałem że chociaż nasze forum jest wolne od chamskich postów, że chociaż tutaj nie udowadnia się swojej wyższości nad innymi, szczególnie dotyczy się to moderatora "Assan", reszta forumowiczów wie o kogo chodzi.
nie rozumiem... Ja w wypowiedzi Assana nie widzę żadnej nieprawidłowości. Chyba jesteś kolego trochę przeczulony na tym punkcie. Ot wypowiedział swoje zdanie jak każdy inny użytkownik forum w tym temacie.


Cytat:
Napisał adk11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zdarzenie było w piątek kiedy już właściciel miał zamykać firmę, dzwonił nawet do mnie czy mogę wcześniej przyjechać bo ma jechać na badania ze swoją córką. Z całych nerwów nie zapakowałem szuflady pod łóżko, mam jutro do niego po nią podjechać. Zobaczymy jak na spokojnie wyjdzie uzgadnianie rozwiązania problemu.
Coś mi sięczuje że nie będzie się poczuwał. W tedy postraszyłbym go policją lub sądem. Jeśli to wysłał bym mu pismo, listem poleconym, że proponujesz ugodę przed rozpoczęciem sprawy w sądzie (żeby mieć to na piśmie i mieć na to potwierdzenie).

Jeśli to by nie poskutkowało, wysłałbym mu ostateczne, przedsądowe wezwanie do zwrócenia kosztów naprawy (również listem poleconym za potwierdzeniem odbioru). Jeśli nadal nie poczuwałby sie do winy, zgłosiłbym całość do sądu i ... czekał na spokojne, sądowe rozpatrzenie sprawy, o ile oczywiście jesteś pewien że ją wygrasz. Bo póki co każdy tutaj sobie dybie co i jak (również ja) a nie popiera swoich twierdzeń żadnymi dowodami w postaci wybranych paragrafów. No i pytanie teraz czym siępodpierać, bo cośmi się widzi że kodeks drogowy i kodeks cywilny będą tutaj działały sprzecznie ze sobą.

mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2011, 17:17   #22
adk11
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 18-02-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Mondeo [Mk3]
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 36
Domyślnie Odp: Brama wjazdowa do posesji uszkodziła samochód

Cytat:
Napisał Assan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A kto normalny parkuje w bramie?
ta część wypowiedzi mi się nie spodobała.
Właściciel zakładu obiecał pokryć szkody. Jutro się wyjaśni jaką kwota zakończymy temat.
adk11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2011, 17:32   #23
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Brama wjazdowa do posesji uszkodziła samochód

Cytat:
Napisał adk11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właściciel zakładu obiecał pokryć szkody.
Chyba tak powinien się zachować prawdziwy facet. Oby sprawa nie musiała trafić do sądu. Szkoda nerwów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2011, 18:43   #24
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie Odp: Brama wjazdowa do posesji uszkodziła samochód

Cytat:
Napisał adk11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cóż, myślałem że chociaż nasze forum jest wolne od chamskich postów, że chociaż tutaj nie udowadnia się swojej wyższości nad innymi, szczególnie dotyczy się to moderatora "Assan"
Coś mi się wydaje że jakiś jesteś przewrażliwiony,nik tu się nie wywyższa,a mój post nie był chamski więc nie życzę sobie takich wycieczek pod moim adresem. Wyraziłem swoje zdanie i mam do tego prawo jak każdy na tym forum
Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.