Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-11-2013, 19:49   #11
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,064
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

Kwestia poszukania - proszę bardzo po 99zł za sztukę - 2 szt.... Od Volvo! Pasujące do FF2/C-Max/MND4/S-max... Nic tylko zakładać! Z kompletnymi (nie pociętymi) wiązkami

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2013, 22:14   #12
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

Jeśli chcesz założyć przednią szybę grzaną to spokojnie zmieścisz się w 1000zł przy nowej szybie,a zawsze to nowa szyba.Kilka przewodów trzeba pociągnąć,ale nie ma tragedii jak się na tym znasz to na elektryku zaoszczędzisz i będzie jeszcze taniej.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 00:19   #13
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,160
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

jak kupować grzałkę, to najlepiej z oryginalnymi przewodami do przedniej skrzynki bezpieczników, aby ich nie sztukować, bo duży prąd nimi płynie

chodzi o kable widoczne na drugi zdjęciu w tej aukcji:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2013, 13:05   #14
ceem
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-10-2013
Skąd: Poznań
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 87
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

Nagrzewnicę już mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szyby grzanej nie ma i nie było - sprawdzałem to już dawno no VIN'ie więc poprzedni właściciel niczego nie wywalał. Niestety sama nagrzewnica średnio sobie radzi i grzeje najpierw środek szyby - sprawdzone po kilku dotychczasowych mroźnych porankach (m.in.) dzisiejszym...

Z kabelkami i przekaźnikami radzę sobie nieźle, bo w sumie jestem elektronikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Martwi mnie tylko ewentualna zmiana jakichś modułów - tu pytanie czy trzeba jakiś wymieniać? Ostatecznie mogę też dorobić kawałek sterownika, ale wolałbym, żeby był zintegrowany z całą resztą gadgetów w Mondku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Planuję teraz przygotować instalację a szyba poczeka na najbliższe pęknięcie (mam szczęście do pękających szyb...) chyba, że nie wytrzymam to dołożę i kupię tę cholerną szybę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ceem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2013, 14:43   #15
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

Podaj mi numer swojego BSI (biała skrzyneczka z bezpiecznikami nad nogami pasażera) to powiem Ci czy da radę ona obsłużyć grzaną przednią szybę.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2013, 09:20   #16
ceem
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-10-2013
Skąd: Poznań
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 87
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

mm32 sprawdzę ten numer prawdopodobnie dzisiaj i podeślę. dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mam na podszybiu jakąś wolną wtyczkę po lewej stronie (patrząc od przodu) i zastanawiam się czy to przypadkiem nie do szyby. wygląda na wysokoprądową, więc szanse są Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ceem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2013, 13:27   #17
Mondomaniak
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-09-2008
Skąd: Lublin
Model: Mondeo V USA/C-Max
Silnik: 1.5180KM/2.0TDCI180KM
Rocznik: 2014/2017
Postów: 95
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podaj mi numer swojego BSI (biała skrzyneczka z bezpiecznikami nad nogami pasażera) to powiem Ci czy da radę ona obsłużyć grzaną przednią szybę.
Możesz sprawdzić co potrafi moja skrzynka 7G9T14A073CD jakie opcje można do niej dołożyć.
Mondomaniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2013, 13:37   #18
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,160
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

wg mnie każdy BCM (albo BCMii ale nie BSI, bo Mondeo to nie Peugeot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) obsługuje grzaną szybę
kolega ma wersję C (przedostania litera oznaczenia), która, w porównaniu z najpowszechniejszą wersją D, ma dodatkowo obsługę systemu monitoringu ciśnienia w oponach
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2013, 14:20   #19
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wg mnie każdy BCM
Tutaj bym był ostrożny bo jest wiele wersji i tak na dobrą sprawę nikt tego nie wie.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2013, 14:26   #20
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,160
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo jest wiele wersji
jeśli chodzi o 7G9T14A073 to widziałem wersję A (ponoć 'wszystko mającą'), C i D (najpowszechniejsza) - są jakieś jeszcze?
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.