Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-09-2022, 15:57   #21
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 281
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

Cytat:
Napisał posym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, ale jak pewnie sam wiesz piszę o modelu DEMO. Każdy kto nim jeździł pewnie chciał sprawdzić co potrafi. Trochę przestarszyło mnie co wczesniej było napisane o "tłumiku drgań". Głowna z moich obaw jest to, ze jestem pierwszym włądsciciem HONDY, a S-maxa jest roczny i troche osób nim jezdziło. To w sumie głowne obawy....

Ale dziekuje za Twoja opinie. Jest cenna.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dzwoń pytaj, cena podobna a nowy.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zawsze to nowe, ale fakt że trzeba parę groszy dołożyć.
Co do tłumika drgań, po prostu naprawią na gwarancji i już, w Kugach już przez to przeszli i jest ok. Poza tym ja nie mam żadnych zastrzeżeń do samochodu. Jest fajny, postaram się przedzwonić jak nie zapomnę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2022, 16:31   #22
posym
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 2005
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

Cytat:
Napisał AstraC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dzwoń pytaj, cena podobna a nowy.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zawsze to nowe, ale fakt że trzeba parę groszy dołożyć.
Co do tłumika drgań, po prostu naprawią na gwarancji i już, w Kugach już przez to przeszli i jest ok. Poza tym ja nie mam żadnych zastrzeżeń do samochodu. Jest fajny, postaram się przedzwonić jak nie zapomnę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz racje, ze nowy. Widziałem. Trochę gorzej wyposażony jest, manulana skrzynia ale to niczemu nie przeszkadza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
posym jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2022, 22:22   #23
Danillo
ford::average
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 07-03-2019
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

Widze, ze Twoja główna bolączka to czy zamieniać znane od nowości auto na używkę i to demo. Trudno dać jednoznaczna odpowiedz na to pytanie bo z jeden strony demowek klienci nie szanują aż drugiej czy jak ktoś jedzie spróbować Smaxa to go pałuje na zimnym?

Natomiast wyczuwam, ze nie masz wątpliwości co do rodzaju auta. Jako ojciec 3 dzieci jeszcze w fotelikach choć starszych, moge potwierdzić ze potrzebujesz auta z 3 niezależnymi siedzeniami z tylu i to szerokiego + przyzwoitego bagaznika. Wanienkę do kąpieli malucha można kupić składaną ale wózek z gondolą swoje miejsce musi zabrać.
A nawet jak dzieci dorosną to nie chciałbym robić losowania kto siedzi na środku klasycznej kanapy.
Dodam, ze poddupnikow nie uznaję po jednym tragicznym wypadku z udziałem tych urządzeń.
Niestety wybór nowych samochodów spełniających wymagania rodzin 2+3 jest mizerny. A Smaxa zaraz tez nie da się kupić. Moze wiec warto ciut dołożyć i wziąć te nówki? To ostatni dzwonek jest.
Danillo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2022, 05:39   #24
posym
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 2005
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

Cytat:
Napisał Danillo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widze, ze Twoja główna bolączka to czy zamieniać znane od nowości auto na używkę i to demo. Trudno dać jednoznaczna odpowiedz na to pytanie bo z jeden strony demowek klienci nie szanują aż drugiej czy jak ktoś jedzie spróbować Smaxa to go pałuje na zimnym?

Natomiast wyczuwam, ze nie masz wątpliwości co do rodzaju auta. Jako ojciec 3 dzieci jeszcze w fotelikach choć starszych, moge potwierdzić ze potrzebujesz auta z 3 niezależnymi siedzeniami z tylu i to szerokiego + przyzwoitego bagaznika. Wanienkę do kąpieli malucha można kupić składaną ale wózek z gondolą swoje miejsce musi zabrać.
A nawet jak dzieci dorosną to nie chciałbym robić losowania kto siedzi na środku klasycznej kanapy.
Dodam, ze poddupnikow nie uznaję po jednym tragicznym wypadku z udziałem tych urządzeń.
Niestety wybór nowych samochodów spełniających wymagania rodzin 2+3 jest mizerny. A Smaxa zaraz tez nie da się kupić. Moze wiec warto ciut dołożyć i wziąć te nówki? To ostatni dzwonek jest.

Masz 100% racji, to moja bolączka. Z drugiej strony salon musi dbać o samochód demo i nie może sobie pozwolić żeby auto było niesprawne. Ja jeśli byłbym handlowcem to nie podzielonym żeby jak to mówi Wąski „dej mu na zimnym” z Handlarzy.

Znowu masz racje, ze nie mam wątpliwość co do rodzaju auta. S-max od zawsze budził mój zachwyt. Kilka dni temu wracając z dziećmi z przedszkola pakowała się rodzinka 2+3 i za zgoda Państwa z samochodu zrobiłem zdjęcie bagażnika. Fakt, ze to pierwszy S-max jeszcze przed liftem ale zdjęcie zrobiłem dla żony celem pokazania pojemności bagażnika.

Demo jest dobrze wyposażony, a jeden z nowych to diesle w manulu. Nie jest to żaden problem. Jeśli zejdą do 170 tys w salonie z Olsztyna to jest o czym myśleć. Trochę gorzej wyposażony ale nowy.

Widzę, ze według opisu jesteś z Warszawy to może Tobie zrobiłem to zdjęcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?
posym jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2022, 09:02   #25
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 281
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

Cytat:
Napisał posym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Demo jest dobrze wyposażony, a jeden z nowych to diesle w manulu. Nie jest to żaden problem. Jeśli zejdą do 170 tys w salonie z Olsztyna to jest o czym myśleć. Trochę gorzej wyposażony ale nowy.
Chcesz kontakt do dobrego sprzedawcy z Krakowa? Jeśli także daj znać na priv, a wszystko napiszę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2022, 09:34   #26
posym
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 2005
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

Cytat:
Napisał AstraC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chcesz kontakt do dobrego sprzedawcy z Krakowa? Jeśli także daj znać na priv, a wszystko napiszę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuje, ale biorę tylko dwie opcje pod uwagę.
posym jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2022, 13:49   #27
Danillo
ford::average
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 07-03-2019
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to nie było moje auto, ja mam polifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jesli potrzebujesz ładować naprawdę duzo to można zamontować zaślepki pod kotwy pionowej siatki bagaznika. Kotwy są wmontowane ale trzeba wyciąć otwory w tapicerce i założyc plastikowe osłony. Kiedys widziałem wątek na forum o tym.
Danillo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2022, 14:10   #28
posym
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 2005
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

Cytat:
Napisał Danillo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to nie było moje auto, ja mam polifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jesli potrzebujesz ładować naprawdę duzo to można zamontować zaślepki pod kotwy pionowej siatki bagaznika. Kotwy są wmontowane ale trzeba wyciąć otwory w tapicerce i założyc plastikowe osłony. Kiedys widziałem wątek na forum o tym.
Jeśli się zdecyduje to poproszę Cię o linka.
posym jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2022, 14:41   #29
zonexy
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-07-2020
Model: Volvo
Silnik: V50
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

W grudniu jeździłem tym samochodem jak jeszcze był demówką. Co do tłumika drgań to w tym egzemplarzu było go lekko słychać, ale zdarza się to i w nówkach. Na razie nie ma akcji serwisowej. Była tylko jakaś aktualizacja oprogramowania i z tego co wiem to stuki ustawały na wolnych obrotach, ale pojawiały się przy ustawieniu skrzyni na N(przy P ustąpily). To samo jest w kugach, ale na razie nie ma innych z tym problemów jak tylko wrażenia słuchowe, a problem istnieje już od ok 2 lat. Na pewno warto dokupić gwarancję jeśli to możliwe(chociaż z tego co pamiętam ten konkretny samochód był z kwietnia 2021 więc już chyba nie można).
zonexy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2022, 14:44   #30
posym
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 2005
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zamiana CRV hybryda na S-max hybryda

Cytat:
Napisał zonexy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W grudniu jeździłem tym samochodem jak jeszcze był demówką. Co do tłumika drgań to w tym egzemplarzu było go lekko słychać, ale zdarza się to i w nówkach. Na razie nie ma akcji serwisowej. Była tylko jakaś aktualizacja oprogramowania i z tego co wiem to stuki ustawały na wolnych obrotach, ale pojawiały się przy ustawieniu skrzyni na N(przy P ustąpily). To samo jest w kugach, ale na razie nie ma innych z tym problemów jak tylko wrażenia słuchowe, a problem istnieje już od ok 2 lat. Na pewno warto dokupić gwarancję jeśli to możliwe(chociaż z tego co pamiętam ten konkretny samochód był z kwietnia 2021 więc już chyba nie można).
Cześć,

Jeździłeś dokładnie tym samochodem, który mnie interesuje?
posym jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.