Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-08-2020, 09:46   #41
Karrol_PL
ford::beginner
 
Avatar Karrol_PL
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-08-2018
Skąd: Brzesko
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 20
Domyślnie Odp: Sync3 - nowy "starter", wyświetlanie logo stacji radiowych

A odnośnie błędu przegrzania silnika którego niby nie da się zdjąć to nie zgodzę się

Wystarczy ramka odnośnie temperatury silnika i błędu nie ma. Także proszę nie wprowadzać w błąd

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Karrol_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2020, 11:52   #42
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Sync3 - nowy "starter", wyświetlanie logo stacji radiowych

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....Aby to "doprowadzić do ładu" potrzebnych jest kilkanaście ramek... Inaczej - posiadanie "manipulatora joystickowego" nic nie da, bo nie nadąży się z zatwierdzaniem komunikatów o błędach. Ponadto - niektóre komunikaty o błędach (np. o przegrzaniu silnika) nie dają się "zdjąć z wyświetlacza"...
Cytat:
Napisał Karrol_PL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Także proszę nie wprowadzać w błąd ...
Czy na FB przeczytanie ze zrozumieniem 3 zdań tworzących akapit wymaga jakiegoś specjalnego szkolenia???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Błędu zdjąć JOYSTICKIEM się nie da...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Gasi się go ramką:
Kod:
   CAN_MsgWrite(0x156, 8, "\x4E\x00\x00\x13\x03\x00\x00\x00");      // LICZNIK - temeratura cieczy chłodzącej OK
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2020, 11:56   #43
Karrol_PL
ford::beginner
 
Avatar Karrol_PL
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-08-2018
Skąd: Brzesko
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 20
Domyślnie Odp: Sync3 - nowy "starter", wyświetlanie logo stacji radiowych

Liczyłem na jakąś konkretną rozmowę tu na forum ale widzę, że nie ma to sensu.

No cóż.

Rozumiem, że ma Pan taki styl rozmów.
Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez Karrol_PL ; 18-08-2020 o 11:59
Karrol_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2020, 12:01   #44
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Sync3 - nowy "starter", wyświetlanie logo stacji radiowych

Cytat:
Napisał Karrol_PL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... nie ma to sensu. ...
Pomocnicze pytanie - "z czyjej strony brak konkretów"?
Faktycznie - autoreklamę "my na FB też potrafimy" można sobie tam zostawić...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo to na razie jest jedyny "konkret" zawarty w wypowiedziach...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie liczę "przywołania" ramki 3B3 - bo to tak "oczywista oczywistość", że kwalifikuję ją do "ścimniania"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2020, 19:24   #45
Karrol_PL
ford::beginner
 
Avatar Karrol_PL
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-08-2018
Skąd: Brzesko
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 20
Domyślnie

Odnośnie tej ramki do prędkości to proszę bardzo

Kod:
CanSend(0x202, 0x04, 0xE0, 0x60, 0x00, 0x60, 0x00, 0x07, 0x09); // LICZNIK - prędkość 20 km/h
To w takim razie prosiłbym o informacje w takim razie jaka ramka wywołuje "budzenie" licznika.

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalk

Ostatnio edytowane przez Karrol_PL ; 18-08-2020 o 19:52
Karrol_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2020, 19:47   #46
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,166
Domyślnie Odp: Sync3 - nowy "starter", wyświetlanie logo stacji radiowych

03B3 44 88 C4 0C itd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

z jednym aczkolwiek ważnym zastrzeżeniem .Używam małego programiku na PC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 18-08-2020 o 21:17
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2020, 20:55   #47
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Sync3 - nowy "starter", wyświetlanie logo stacji radiowych

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.... to tak "oczywista oczywistość", że kwalifikuję ją do "ściemniania"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Karrol_PL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...w takim razie prosiłbym o informacje w takim razie jaka ramka wywołuje "budzenie" licznika. ...
Jeszcze raz sprawdziłem mój post czy nie ma tam "trudnych słów"... Pogooglowałem co mówi Internet o "oczywistej oczywistości"... I wyszło mi, że "Huston, mamy tu duży problem!... Ze zrozumieniem prostych zwrotów..."...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kod:
CAN_MsgWrite(0x3B3, 8, "\x45\x44\x06\x12\x7A\x05\x01\x00");      // Ramka budzenia
BTW Tomku @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - żona nie wygania Cię z tymi "zabawkami" ze stołu w kuchni??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podobnie "zorganizowane" stanowisko pracy "sprytnie ukryłem" na biurku warsztatowym w pomieszczeniu gospodarczym...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 18-08-2020 o 21:00
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2020, 20:59   #48
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Sync3 - nowy "starter", wyświetlanie logo stacji radiowych

Ooo Tomku a od kiedy kupujesz rosyjskie produkty ?
Czy to po prostu nie Twoje zdjęcia,tylko zapożyczone ?
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2020, 21:01   #49
Karrol_PL
ford::beginner
 
Avatar Karrol_PL
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-08-2018
Skąd: Brzesko
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 20
Domyślnie Odp: Sync3 - nowy "starter", wyświetlanie logo stacji radiowych

Taki program widziałem u m0rtala na YouTube na pewno jest pomocny w "chodzeniu po liczniku"

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Karrol_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2020, 21:04   #50
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Sync3 - nowy "starter", wyświetlanie logo stacji radiowych

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ooo Tomku ....
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Marcin - Ty masz "oczy"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dopiero po Twoim wpisie zauważyłem te "bukfy" na kartoniku na stole...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.