Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-04-2020, 12:07   #241
MarcinSalvage
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-02-2019
Model: Fusion 2017 SE
Silnik: 2500
Rocznik: 2017
Postów: 37
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega - nie wiesz kogo pytasz...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W stosunku do Łukasza, Pawła i jeszcze paru kolegów to jesteś "świeżynka" w tych tematach...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To chyba kolega mnie źle zrozumiał... Moje intencje są nastawione na rozwój tematu, wręcz chciałbym aby się udało


Ostatnio edytowane przez MarcinSalvage ; 15-04-2020 o 12:13
MarcinSalvage jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2020, 12:10   #242
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,055
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał MarcinSalvage Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... źle zrozumiał...
Ale tu nikt nie broni napisać post pełnymi zdaniami...
Równoważniki zdań potrafią dawać za duże pole do "źle zrozumienia"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 08:49   #243
Fryciu-f1
ford::beginner
 
Avatar Fryciu-f1
 
Zarejestrowany: 09-03-2017
Skąd: HZ
Model: S-Max MK2 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 33
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ręce opadają... Zupełnie nie o tym wątek!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pan Przemek to z pewną trudnością potrafi przestawić litery GM na PL w liczniku EU w aucie z Niemiec.
"Polonizacja" licznika Fusiona ze Stanów to dla Pana Przemka "rocket science"... Więc najpierw czytać a dopiero potem propagować "religię YT"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
On przynajmniej coś pokazuje, daje jakieś rady pomaga..... A tutaj tylko kasa się liczy na forum i nic więcej! Po to są fora żeby sobie pomagać a nie doić z ludzi kasy. A teraz WULGARYZM burza bo dużo ludzi potrafi sobie samemu już softy wgrywać i sianko się WULGARYZM....

A ostatnio nawet tutejsi fachowcy zapłacili komuś żeby nie zrobił jednego auta i chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. Tak Tak chodzi o Łukasza z Dębicy kto mu podwójnie zapłacił. To jest dopiero pokazanie klasy i chamstwa !
__________________
S-Max 2.0 TDCI PowerShift

Ostatnio edytowane przez Fryciu-f1 ; 13-05-2020 o 08:57
Fryciu-f1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 09:38   #244
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,055
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał Fryciu-f1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.... tutejsi fachowcy zapłacili komuś żeby nie zrobił jednego auta i chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. Tak Tak chodzi o Łukasza z Dębicy kto mu podwójnie zapłacił. To jest dopiero pokazanie klasy i chamstwa !
Kolego - napiszę grzecznie: jesteś źle poinformowany i do tego najwyraźniej niezbyt ogarnięty.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po pierwsze - nikt z nas żadnemu z nas (mających wiedzę i doświadczenie) nie musi płacić i nie płaci za "niezrobienie". Z tego prostego powodu, że współpracujemy i wymieniamy się informacjami i wiedzą. Wzajemnie się wspieramy. Tak to działa, ponieważ jest to WSPÓŁPRACA a nie "kradzież wiedzy".
Jesteśmy w stanie bez problemu wzajemnie sobie przekazać "czarną listę" takich, co to nie kwalifikują się do pomocy na normalnych warunkach ponieważ znajdują się na tablicy "tych Państwa tutaj nie obsługujemy". Z powodu własnego postępowania a nie naszego nastawienia.

Po drugie - kolega Łukasz z Dębicy @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] podjął samodzielnie decyzję - trochę z ciekawości co też w tym Edgu zostało "zmajstrowane" - że zrobi to auto po ambitnych działaniach kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Zrobił to auto, wziął wynagrodzenie za swoją pracę adekwatne do stopnia trudności tematu i dostał od nas wszystkich zainteresowanych duże gratulacje, bo zrobienie tego bez wymiany BCM było prawie niemożliwe. A Łukaszowi się udało. Tyle, że to ja w paru miejscach napisałem, że jeśli ktoś to ogarnie - to właśnie Łukasz.

Po trzecie - kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - o ile mi wiadomo - był bardzo zadowolony, że auto zostało odratowane. Zarówno Łukasz na miejscu dostał stosowane podziękowania od kolegi Przemka jak też kolega Przemek napisał do mnie - w przyjaznym tonie - stosowną wiadomość. Pozostanie ona między nami.

Czyli - powyższy wpis Kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest "od czapy", nie mający nic wspólnego z rzeczywistością i najwyraźniej bez kontaktu z kolegą Przemkiem.
Tak więc tego rodzaju "wynurzenia" można sobie spokojnie pozostawić na FB i nie zawracać głowy ludziom na forum.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 13-05-2020 o 13:38
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 19:55   #245
Fryciu-f1
ford::beginner
 
Avatar Fryciu-f1
 
Zarejestrowany: 09-03-2017
Skąd: HZ
Model: S-Max MK2 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 33
Exclamation Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ NAD TWOIM

Ja wiem swoje Ty wiesz swoje i tak mozna to ciagnac do upadłego. Karma wraca! Pozdrawiam
__________________
S-Max 2.0 TDCI PowerShift

Ostatnio edytowane przez SRS ; 13-05-2020 o 20:33
Fryciu-f1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 20:24   #246
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,055
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał Fryciu-f1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wiem swoje ...
No to sugeruję zapytać Kolegę Przemysława. Ja mam to na Messengerze...
BTW - karma wraca - na Twoim miejscu już bym się na to jakoś przygotowywał...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 20:36   #247
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,458
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Masz pretensje do garbatego że ma dzieci proste. Jak powstanie szczepionka na koronę to też będziesz miał pretensje że za darmo ci jej nie dadzą? Możesz mieć też pretensje że trzeba płacić za naukę w szkolach, dentystów i tak bez końca, zaraz ktoś napisze że to jest za darmo bo podatków się nie płaci tylko sami sobie biorą......Żeby szary Kowalski dowiedział się o możliwościach modyfikacji ktoś to musi wymyśleć i przetestowac, testów na nowych autach nie robi byle dłubak bo boi się uszkodzen, jeśli ktos jednak zaryzykuje i coś odkryje często gęsto w aucie za 100tys to chce za to kase. Na innych forach dostajesz gotową instrukcje? Pokaz mi instrukcje na necie jak jak spolszyć 3G+ albo MIB w Audi, na necie są instrukcje do aut powyżej 10 lat a nawet starsze na które Nie ma już popytu.....Nie siedzisz w temacie więc nie oceniaj... Żniwo na softach jest właśnie na grupie vag i BMW bo tam ceny nie idą w setkach ale wyżej. Każdy jest kozakiem do ubicia pierwszego auta, jak auto ubite jest warte więcej niż zarobisz przez rok to punkt widzenia lekko się zmienia.

Ostatnio edytowane przez lukaszooo ; 13-05-2020 o 20:39
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 22:46   #248
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał Fryciu-f1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ NAD TWOIM

Ja wiem swoje Ty wiesz swoje i tak mozna to ciagnac do upadłego. Karma wraca! Pozdrawiam
i czekaj kiedy KARMA WRÓCI, bo już nie jeden taki przemądrzały tu był, a później prosił sie jak i co ,
forum jest od pomagania, owszem a mało się na pomagamy ?

może dla ciebie ,pomoc to jechanie 300km za frajer , i robienie ci auta które zepsułeś !!! swoim magicznym kabelkiem,

dla wielu którzy mają pojecie , wystarczy zdanie , słowo i już wiadomo o co chodzi,ale dla ciebie to jak wyżej , obudziłem sie z ręka w nocniku, przyjedz,poprzez polowe Polski, napraw, powiem bóg zapłać , ewentualnie nakręcę filmik , zepsuj jeszcze bardziej

nie ośmieszaj Się i nie obrażaj NAS @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ,
__________________
DO KOŃCA ŻYCIA NA EMERYTURZE.. Ale jak mi się chce.. to pomogę .
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2020, 11:28   #249
Fryciu-f1
ford::beginner
 
Avatar Fryciu-f1
 
Zarejestrowany: 09-03-2017
Skąd: HZ
Model: S-Max MK2 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 33
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to sugeruję zapytać Kolegę Przemysława. Ja mam to na Messengerze...
BTW - karma wraca - na Twoim miejscu już bym się na to jakoś przygotowywał...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co to jest groźba czy co ?
__________________
S-Max 2.0 TDCI PowerShift
Fryciu-f1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2020, 12:34   #250
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,055
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał Fryciu-f1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co to jest ...
Rozeznanie dokładnie takie same jak wyżej...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Brak odróżnienia porady od groźby świadczy jedynie o nie rozróżniającym...
Ale to w kontekście wypisywanych powyżej "mądrości" nie dziwi...
TAk więc jeszcze raz sugeruję aktywność na FB - tam się można wyżyć...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.