Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-03-2020, 21:55   #1811
mdmowski
ford::advanced
 
Avatar mdmowski
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 21-09-2014
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: Focus MK4 Vignale
Silnik: 2.0 EcoBlue 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 240
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał dziedzic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy też tak macie, że na myjni bezdotykowej samochód co chwilę się otwiera i zamyka bo spływająca po klamkach woda wykrywana jest jako dotyk?
Proponuję przeczytać instrukcję.
Wystarczy włączyć tryb neutralny (neutral na skrzyni, manual na skrzyni plus zaciągnąć ręczny) i po problemie dla A8, ale dla M6 też coś było.


Ostatnio edytowane przez mdmowski ; 05-03-2020 o 21:59
mdmowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 07:00   #1812
xqs
ford::advanced
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 17-10-2009
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK4 ST
Silnik: 2.3 ecoboost 280
Rocznik: 2019.75
Postów: 343
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

no i ford (a raczej serwis) napisał że jak nie ma stronie to oni też nie wgrają nowszej wersji niż to co mam.
a koszt to 500 zł, cza kompa podpinać, diagnostę angażować, internet wykupić do ściągnięcia progamów xD innymi słowy usługa premium to i musi kosztować.
xqs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 07:11   #1813
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,419
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
a koszt to 500 zł, cza kompa podpinać, diagnostę angażować, internet wykupić do ściągnięcia progamów xD innymi słowy usługa premium to i musi kosztować.
oni mają przeważnie przygotowane pendrajwy z gotowymi apdejtami, więc jedno co robią odpalają silnik i wtykają pendrajwa do portu USB, podejrzewam że nikt na to nawet nie patrzy, tylko po kilkudziesięciu minutach wracają do auta a tam gotowy apdejt.
bidżej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 07:44   #1814
forger
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-04-2019
Skąd: Lublin
Model: Focus Active HB
Silnik: 1.5 EB 150KM M6
Rocznik: 2019
Postów: 378
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał bas13k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wgryzłem się w temat, przeszukałem zagraniczne fora i tak jak wspomniał @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] problem jest z "Emergency Call System Malfunction".
Wcale nie musi pojawiać się komunikat na desce (u mnie nie było), a i tak będą objawy.

Dwa samodzielne rozwiązania tego problemu to:
- naciśniecie przycisku SOS i ponowne naciśniecię żeby się nie połączył (rozwiązuje problem jednorazowo do następnego uruchomienia auta)
- wyciągniecie na zgaszonym silniku bezpiecznika nr 11 pod nogami pasażera. Po tej operacji wszystko wróciło u mnie do normy razem z dźwiękiem z czujników i nadal działa.
Zobaczymy jak na dłuższą mete, a jak nie to serwis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś po raz pierwszy pojawił się i u mnie ten problem. Sprawdzę solucję z bezpiecznikiem.

Cytat:
Napisał bidżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bump: myślałem, że tak tylko polonezy w FSO tłukli za PRLu XD
Formalnie mam 2019.75 więc Sync 3.3 i bez DAB, ale pewnie już nowe panele bez napisu SYNC mieli pod ręką to wrzucili. Za to FordPass, konto na stronie Forda, wyszukiwarka update do SYNC po VIN, instrukcja po VIN zgłaszają "2020 Ford Focus", więc może coś tam więcej mam z 2020.25 niż brak napisu.
forger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 09:24   #1815
bas13k
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2019
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 64
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
no właśnie nie mam na stronie forda, jak bym miał to bym sobie sam zrobił.
3.4 oficjalnie nie wyjdzie, bedzie tylko do aut które wyszły z fabryki 3.4
w us już jest 4.0
Skąd takie info, że nie wyjdzie? Nawet jak na stronie wyszukiwania aktualizacji pokazuje 2020 Ford Focus ?
bas13k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 10:03   #1816
xqs
ford::advanced
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 17-10-2009
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK4 ST
Silnik: 2.3 ecoboost 280
Rocznik: 2019.75
Postów: 343
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

bo jest już któraś wersja 3.4, i nic nie ma,
mam auto zaraz z końca roku, teoretycznie też właśnie pokazuje focus 2020, a apdejtu brak
xqs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 10:50   #1817
bas13k
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2019
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 64
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał forger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś po raz pierwszy pojawił się i u mnie ten problem. Sprawdzę solucję z bezpiecznikiem.



Formalnie mam 2019.75 więc Sync 3.3 i bez DAB, ale pewnie już nowe panele bez napisu SYNC mieli pod ręką to wrzucili. Za to FordPass, konto na stronie Forda, wyszukiwarka update do SYNC po VIN, instrukcja po VIN zgłaszają "2020 Ford Focus", więc może coś tam więcej mam z 2020.25 niż brak napisu.
Daj znać czy pomogło
bas13k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 11:53   #1818
MarkyMark
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 14-03-2016
Skąd: podlaskie
Model: Mondeo/Kuga
Silnik: 1,5 ecoboost
Rocznik: 2015/2019
Postów: 48
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał dziedzic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy też tak macie, że na myjni bezdotykowej samochód co chwilę się otwiera i zamyka bo spływająca po klamkach woda wykrywana jest jako dotyk?
Wrzuć klucze na przednie siedzenie i po problemie, ja tak robię.
MarkyMark jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 14:02   #1819
Jaworrr
ford::advanced
 
Avatar Jaworrr
 
Zarejestrowany: 21-07-2014
Model: Focus Active kombi
Silnik: 1.5 EcoBoost 150hp M6
Rocznik: 2019
Postów: 305
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał MarkyMark Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wrzuć klucze na przednie siedzenie i po problemie, ja tak robię.
A jak się zamknie jakimś cudem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja wyłączam bezdotykowy dostęp na czas mycia, kilka kliknięć.
Jaworrr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2020, 18:50   #1820
forger
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-04-2019
Skąd: Lublin
Model: Focus Active HB
Silnik: 1.5 EB 150KM M6
Rocznik: 2019
Postów: 378
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał bas13k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać czy pomogło
Na razie to był epizod jednorazowy. Jak się powtórzy to będę interweniował.
forger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.