Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-10-2017, 17:07   #131
siara1983
ford::average
 
Avatar siara1983
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2014
Skąd: Myszków
Model: Mondeo MK4 Titek S
Silnik: 2.0 tdci 177/403
Rocznik: 2008
Postów: 182
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] <---tak ku woli przypomnienia i czekam dalej na wytlamczenie tego zjawiska z archiwum X.

A teraz cyctat odpowiedzi z AUTOMO:

"Dane pochodzą z Międzynarodowego Systemu Danych o Pojazdach. Oczywiście nie można wykluczyć, że nastąpił jakiś błąd przy wpisywaniu danych do systemu. Prosimy o przesłanie numeru VIN jaki Pan sprawdzał, skanu lub zdjęcia pierwszej strony dowodu rejestracyjnego (bez danych osobowych). Wystąpimy w Pańskim imieniu do naszego partnera o usuniecie niepoprawnych danych. "

I teraz info dla Ciebie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] pod kazdym Twoim wpisem informacyjnym powinienies umieszczac dokladnie taki sam wpis bo nie masz 100% pewnosci ze to prawda co publikujesz w kogos temacie bo jak widac ten serwis nie ma takiej pewnosci.

siara1983 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 17:31   #132
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Cytat:
Napisał siara1983 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I teraz info dla Ciebie actchris pod kazdym Twoim wpisem informacyjnym powinienies umieszczac dokladnie taki sam wpis bo nie masz 100% pewnosci ze to prawda co publikujesz w kogos temacie bo jak widac ten serwis nie ma takiej pewnosci.
Umieszczał by, gdyby to był mój serwis a tak nie jest, ja mogę tylko napisać że dane pochodzą z serwisu automo i ja nie biorę odpowiedzialności za podane tam informację.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 17:40   #133
siara1983
ford::average
 
Avatar siara1983
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2014
Skąd: Myszków
Model: Mondeo MK4 Titek S
Silnik: 2.0 tdci 177/403
Rocznik: 2008
Postów: 182
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Cytat:
Napisał actchris Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Umieszczał by, gdyby to był mój serwis a tak nie jest, ja mogę tylko napisać że dane pochodzą z serwisu automo i ja nie biorę odpowiedzialności za podane tam informację.
I tak wlasnie powinienes zrobic a bardziej powinnes jak Ci wczesniej powiedzialem zapytac MNIE czy taka szkoda byla (bo skoro robisz tyle tych raportow to powinnes wiedziec ze dane z tego serwisu moga i mijaja wiele z rzeczywistoscia), ja bym Ci wtedy wyslal moj protokol z hestii i TERAZ CZEKAM NA TWOJA ODPOWIEDZ...CO BYS ZROBIL...CZY WSTAWIL TEN WPIS ZE SWOJEGO RAPORTU CZY UZNAL ZE JEDNAK CHYBA COS JEST NIE TAK BO GOSC MIAL SZKODE ROK WCZESNIEJ ZE STANEM LICZNIKA PONAD 20TYS KM WIEKSZYM.... NO CZEKAM CO ROBISZ CZY WKLEJASZ NA PALE TO CO CI RAPORT POKAZAL CZY SAM PROBOJESZ TO JAKOS WYJASNIC...??
siara1983 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 18:02   #134
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Sorry za porównanie ale to wyglądało by tak że pytam się kogoś czy zamierza mnie okraść, wiadomo że każdy powie nie, sorry nie mam złych zamiarów ale właśnie zabrał ci portfel z kieszeni.
Jest informacja i każdy może się od tego odwołać do portalu, jego prawo. Ja nie mam pojęcia czy ktoś powie prawdę na forum czy ściemni pisząc że to kłamstwo i jest niewinny. Ocenę i weryfikację pozostawiam innym bo ja niem odpowiednich informacji do tego żeby oceniać.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 18:20   #135
gregor75
ford::professional
 
Imię: gregor
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: Oława
Model: focus mk3/fiesta mk6
Silnik: 2.0 tdci 140km/1.3 70km
Rocznik: 2014/2008
Postów: 1,535
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

sprawdź mi ten VIN proszę , zobaczymy jakie kwiatki tu są
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wf0exxgbbe7p76904
__________________
pozdrowionka
gregor75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 18:28   #136
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Cytat:
Napisał actchris Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nikogo nie obraziłem, nie oszukuj, nie kłam, ROB jest twoim kolegą dla tego go bronisz co nie znaczy że musisz mieć rację. Bronię tylko swojej osoby której postawiono zarzuty podawania nieprawdziwych danych, tylko że ja ze swojej strony tylko podaję informacje znalezione w sieci, nie tworzę ich i nie mam wglądu skąd są one brane więc nie mam za co odpowiadać.
Ja już nie wiem jak z Tobą rozmawiać...Niby odpuszczasz, a dalej mnie atakujesz, że niby kłamię i oszukuję.
Pierwszy wyskoczyłeś do mnie z tekstami typu "szczekasz" troll forumowy itp...
O jakiej racji piszesz jak cały czas zasłaniasz się brakiem wiedzy i odsyłasz Nas do Automo.
Kolejny raz Ci przypomnę, że w temacie Rob podałeś dane od Siebie i stąd większość dyskusji.
Mega zastanawiające jest upieranie się przy braku dopisku pod wklejonym linkiem. Spoko....ja będę po Twych postach dodawał to info.
Niby nie masz nic wspólnego z Automo a masz dostęp i Rob dajesz kod darmowy.
Bronisz portalu jak lwica młodych....ciekawe.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 18:41   #137
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolejny raz Ci przypomnę, że w temacie Rob podałeś dane od Siebie i stąd większość dyskusji.
Nigdy nie podałem danych od siebie kolego bo takich nie posiadam.

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niby nie masz nic wspólnego z Automo a masz dostęp i Rob dajesz kod darmowy.
Bo ja właśnie kiedyś dostałem takie kody w ilości ograniczonej więc dałem jeden ze swoich jakie mam, mi też się kiedyś skończą dla tego ograniczam sobie ilość sprawdzeń.

A za co mam kody to już moja sprawa, ale jak pisałem nie jest to mój portal, nie pracuję tam i nie jestem właścicielem ani wspólnikiem, robię w zupełnie innej branży niezwiązanej z motoryzacją.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 19:17   #138
Loona Thic
ford::amateur
 
Imię: Kris
Zarejestrowany: 07-09-2012
Skąd: SG
Model: Kris
Silnik: diesel
Rocznik: 2001
Postów: 1
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Ale Panowie - to portal ogólnie dostępny!
Kupujesz raport i ładnie prosisz o wyjaśnienie nieścisłości - tyle.
Czepianie się osoby która raport udostępnia to przegięcie.
Poza tym - Siara83 - masz człowieku obłęd w oczach, tylko tyle Ci powiem.
Jak mam info o szkodzie to nie zgłaszam tego do Ciebie i grzecznie się nie pytam czy to mogę udostępnić - tylko to udostępniam.
Tu wymagasz by pytać się Ciebie czy można coś o aucie udostępnić, bo możesz na to pozwolić albo nie.
No jaja przecie jak berety...
Loona Thic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 19:25   #139
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Cytat:
Napisał Loona Thic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
..Kupujesz raport i ładnie prosisz o wyjaśnienie nieścisłości - tyle.
Czepianie się osoby która raport udostępnia to przegięcie.
Nie do końca ...
1) portal ma w dupie użytkowników ... oni mają TYLKO płacić za raporty, odpowiedzi tych od serwisów są w stylu "pocałuj mnie w dupę" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2) Zaczęło od tego że kolega stwierdził co stwierdził ... nie podał linku do raportu ... nie powołał się na nic .. ot tak pierdnął aby "dowalić handlarzowi" i "wykryć oszusta" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale to już wyjaśniliśmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 19:33   #140
dorsiu
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 30-06-2016
Skąd: Gdynia
Model: Focus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 150
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Dla rozluźnienia atmosfery proponuję, żeby ktoś założył jakąś ankietę/sondę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Np. czy ufasz w dane zawarte w raportach VIN? Albo czy dane z raportów VIN różniły się od danych rzeczywistych twojego auta?
dorsiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.