Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-02-2017, 07:52   #21
pablolinda
ford::advanced
 
Avatar pablolinda
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2012
Skąd: Okolice Ryk
Model: MONDEO MK3
Silnik: TDCi 115KM
Rocznik: 2003
Postów: 290
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

Ja bym wziął oryginał za taka kwotę jeżeli zamierzasz jeszcze nim pojeździć, żeby do mojego tyle kosztowała to już dawno zamówił bym razem z olejami ale moja niestety kosztuje tyle [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a używki też drogo liczą. Swoja droga to nie wiem czemu mam antenę z GPS skoro radio mam zwykłe na kasety.

Gdybym antenę miał z Tyłu to już dawno bym zastosował takie coś [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a z przodu trochę głupio by to wyglądało pewnie

__________________

Ostatnio edytowane przez pablolinda ; 08-02-2017 o 08:07
pablolinda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2017, 09:28   #22
Fire88
ford::amateur
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 11-04-2014
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 1.8 LPG
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

Cytat:
Napisał pablolinda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym wziął oryginał za taka kwotę jeżeli zamierzasz jeszcze nim pojeździć, żeby do mojego tyle kosztowała to już dawno zamówił bym razem z olejami ale moja niestety kosztuje tyle [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a używki też drogo liczą. Swoja droga to nie wiem czemu mam antenę z GPS skoro radio mam zwykłe na kasety.

Gdybym antenę miał z Tyłu to już dawno bym zastosował takie coś [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a z przodu trochę głupio by to wyglądało pewnie
Dokup radio z GPS i będzie komplet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W sumie masz rację, co oryginał to oryginał... A nie wiesz może, gdzie można kupić nowe radio, które działałoby z pilotem przy kierownicy? Moje fordowskie 6000CD zaczyna gubić kanały...
BTW, czyałem tu na forum, że te sharki to jednak lipne są Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Fire88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2017, 10:52   #23
pablolinda
ford::advanced
 
Avatar pablolinda
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2012
Skąd: Okolice Ryk
Model: MONDEO MK3
Silnik: TDCi 115KM
Rocznik: 2003
Postów: 290
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

GPS już mam wiec mi nie potrzebny a co do radia fordowskie 6000CD
to może na allegro coś na chodzie znajdziesz
__________________
pablolinda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2017, 16:58   #24
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

Cytat:
Napisał Fire88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje fordowskie 6000CD zaczyna gubić kanały...
Kup takie, będziesz zadowolony.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2017, 15:33   #25
Fire88
ford::amateur
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 11-04-2014
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 1.8 LPG
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kup takie, będziesz zadowolony.
Mariusz, a wiesz gdzie można takie dostać? Widziałem je jedynie na allegro, ale tam dostanę tylko gwarancję rozruchową... Znając moje szczęście do sprżętu po miesiącu coś w nim wyjdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fire88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2017, 15:57   #26
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

Cytat:
Napisał Fire88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mariusz, a wiesz gdzie można takie dostać?
Tylko i jedynie allegro. Uderz/zadzwoń/podpytaj do gościa [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

668855686

Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-02-2017 o 16:27
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2017, 08:00   #27
karol2502
ford::amateur
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 16-02-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 90KM
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

Witam,

wie ktoś może jaka jest średnica gwintu batu anteny w mk3? Nie mam chwilowo dostępu do auta i nie mogę zmierzyć, a mam ułamany bacik i chcę zamówić.

Z góry dzięki za info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karol2502 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2017, 08:17   #28
Michal220446
ford::average
 
Avatar Michal220446
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 08-10-2012
Skąd: Okolice Żuromina obecnie Płock
Model: Mondeo MK4 kombi titanium s ivdc
Silnik: 2.2 TDCi 200 ps KNBA
Rocznik: Koniec 2012
Postów: 55
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

Cytat:
Napisał karol2502 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

wie ktoś może jaka jest średnica gwintu batu anteny w mk3? Nie mam chwilowo dostępu do auta i nie mogę zmierzyć, a mam ułamany bacik i chcę zamówić.

Z góry dzięki za info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
proszę[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Michal220446 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2017, 08:19   #29
karol2502
ford::amateur
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 16-02-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 90KM
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

Cytat:
Napisał Michal220446 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
proszę[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karol2502 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2017, 12:34   #30
scotek
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 23-04-2016
Model: Mondeo kombi MK3
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 6
Domyślnie Odp: Wymiana podstawy anteny dachowej

Siema,

Panowie, prośba o pomoc - macie jakiś sposób na odkręcenie bata od podstawy tak żeby nie uszkodzić zbytnio obu ? Stopka z batem odkręcone z dachu mam je w ręce. Czego użyć, jakiego środka i sposobu do rozkręcenia tego ?
scotek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.