Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-02-2017, 14:58   #1511
kirhoff
FCP member
 
Avatar kirhoff
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 08-06-2012
Skąd: Kamień Pomorski
Model: kuga
Silnik: 2.0 TDCI 140>163
Rocznik: 2010
Postów: 470
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Cytat:
Napisał silan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Co robię nie tak ze wyskakują mi takie krzaczki ?
Interfejs kupiłem na aukcji z linku Viaken, elmconfig różne wersje ze strony civill , FORScan sie łączy ale potrzebuję wyłączyć tryb świateł skandynawskich i aktywować tempomat . W planach converse+ i inne takie.
Przydałby się jakiś tutorial odnośnie ustawień krok po kroku , ponieważ jest ponad 100 stron i niestety nie mogę nic znależć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
Silan
Kolejny leniuch nam rośnie-NIEŁADNIE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Czytaj zanim cokolwiek będziesz chciał zrobićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

kirhoff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2017, 16:39   #1512
silan
ford::beginner
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 27-08-2010
Skąd: Lubin
Model: S-max mk2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2016
Postów: 20
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Dzieki , przydało sie takie zmotywowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Juz mam
Pozdrawiam
Silan

Ostatnio edytowane przez silan ; 13-02-2017 o 17:44
silan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2017, 14:24   #1513
kubabike
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 18-11-2010
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI 140->163KM
Rocznik: 2011
Postów: 154
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Cytat:
Napisał silan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzieki , przydało sie takie zmotywowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Juz mam
Pozdrawiam
Silan
Podziel się. Widziałem informację jak poprawnie wyświetlać cyrylicę a nie angielskie znaki.
kubabike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2017, 22:42   #1514
arpo
ford::advanced
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 22-10-2011
Skąd: Łódź
Model: V40 CC AWD
Silnik: T5
Rocznik: 2013
Postów: 214
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Czym ma się dzielić? 2 posty wyżej kolega zadał sobie trud podania gotowych linków i nie zajrzałeś nawet do nich...?

Ja jeszcze dodam do tego co napisał kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , że cofając się w tym wątku nie tak daleko, bo do 123. strony, też można trafić na pomocne wskazówki dla początkujących.
arpo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2017, 06:45   #1515
kubabike
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 18-11-2010
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI 140->163KM
Rocznik: 2011
Postów: 154
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Cytat:
Napisał arpo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czym ma się dzielić? 2 posty wyżej kolega zadał sobie trud podania gotowych linków i nie zajrzałeś nawet do nich...?
Tu się mylisz bo czytałem jak zmienić na cyrylicę w ustawieniach regionalnych systemu. Moja intencją było pytanie jak zmienić, żeby te krzaczki (cyrylica) zmieniły się w język angielski? Da się czy nie? Bo to wygląda tak jakby części programu autor nie przetłumaczył. I tej informacji nie znalazłem.
kubabike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2017, 07:00   #1516
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

No faktycznie to jest największy problem , angielski czy nie angielski. Po polsku nie dobrze , to może na portugalski kolega miał jeszcze przetłumaczyć program. Zamiast się cieszyć , ze mamy takie dostępne narzędzie do konfiguracji auta, to jeszcze jakieś pierdolowate problemy wymyślają niektórzy. Może kolor trzcionki jeszcze nie pasuje?
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2017, 08:05   #1517
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

trzcionki? chyba czcionki.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] widocznie niedokladnie czytales. bylo wiele razy o niedokonczonym tlumaczeniu. zreszta to jest powod tych krzakow.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2017, 08:34   #1518
marstef
ford::average
 
Avatar marstef
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-04-2016
Model: MK5 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 132KW (180HP)
Rocznik: 2015
Postów: 163
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Chciałbym włączyć automagiczne składanie lusterek. Nie wiem czy mam odpowiednie moduły w drzwiach. Gdzie szukać tej opcji ELMconfig? Rozumiem, że jak nie mam dobrych modułów, to po prostu ten parametr nie zadziała?
marstef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2017, 08:54   #1519
kubabike
ford::average
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 18-11-2010
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI 140->163KM
Rocznik: 2011
Postów: 154
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No faktycznie to jest największy problem , angielski czy nie angielski. Po polsku nie dobrze , to może na portugalski kolega miał jeszcze przetłumaczyć program. Zamiast się cieszyć , ze mamy takie dostępne narzędzie do konfiguracji auta, to jeszcze jakieś pierdolowate problemy wymyślają niektórzy. Może kolor trzcionki jeszcze nie pasuje?
Angielski bardzo dobry. Pasuje. Jedynie rosyjskiego nie ogarniam ale jeśli tak ma być to nie widzę problemu. Te parę słów nauczę się po rosyjsku. Możliwe że przeoczyłem to ale bynajmniej nie miałem zamiaru narzekać na program ani na forum.
kubabike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2017, 14:34   #1520
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trzcionki? chyba czcionki.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] widocznie niedokladnie czytales. bylo wiele razy o niedokonczonym tlumaczeniu. zreszta to jest powod tych krzakow.
faktycznie czcionki....
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
diagnostyka , elmconfig



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.