Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-10-2016, 19:21   #821
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał krzys1968 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A skad wiesz
Bo mi się przypomniały wielokrotne poszukiwania tej wtyczki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czyli w przestrzeni radia, ale od spodu, za panelem nawiewów, na wysokości przełączników grzania szyb i foteli od strony pasażera w wersji europejskiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2016, 19:28   #822
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,979
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
za panelem nawiewów, na wysokości przełączników grzania szyb i foteli od strony pasażera w wersji europejskiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokladnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Radek jak sobie też
przypomnę to od razu mazy mi się nurkowanie z butla, ale w oceanie. A czytales Radek to co napisalem odnosnie wlaczajacej sie automatycznie klimy
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2016, 19:41   #823
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał krzys1968 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to co napisalem odnosnie wlaczajacej sie automatycznie klimy
Czytałem Krzysiu, może to ma sens, ale jak tego badziewia nie rozbiorę, to się nie wypowiadam. A Ty się na mk3 przesiadasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... Wystarczy coroczne nurkowanie do wymiany filtra kabinowego w gratisie od Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2016, 19:54   #824
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,979
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A Ty się na mk3 przesiadasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chętnie bym się przesiadł, ale z braku środków to musi mi mój służbowy transit curler wystarczyć do zglebienia trochę wiedzy z MK3 mam w nim kamerkę i czujniki parkowania fajne to jest.
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2016, 06:41   #825
krystynka299
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

CZY MOŻNA ZAMONTOWAĆ NAGRZEWNICE PTC 6G91-18K463-DA
do focusa mk2 po lifcie z klimatronikiem
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2016, 07:40   #826
mn92
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 02-02-2013
Model: Focus MK2 FL Trendanium ;-)
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 61
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał krystynka299 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CZY MOŻNA ZAMONTOWAĆ NAGRZEWNICE PTC 6G91-18K463-DA
do focusa mk2 po lifcie z klimatronikiem
Właśnie w sobotę zamontowałem taką u siebie i pasuje. Co ciekawe, w odróżnieniu od wielu problemów, które Szanowni Koledzy opisywali, miałem już wszystkie wiązki: dwa grube przewody zasilające i dwupinowa wtyczka sterująca. Ciekawa sprawa, bo wersja wyposażenia nie jakoś bardzo bogata, ale jak na razie wszystkie wiązki do dokładanych gratów (halogeny, tempomat, oświetlenie nóg, nagrzewnica) były na miejscu. Samochód to Focus MK2FL 2008 1.8 TDCi SilverX.
mn92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2016, 09:31   #827
krystynka299
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Witam
czy ktoś w okolicach rzeszowa montuje nagrzewnice ptc?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2016, 18:42   #828
llukas17
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 22-08-2007
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 246
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Mam pytanie o zasadność działania klimatronika z nagrzewnicą PTC. Otóż po zamontowaniu wydaje mi się, że działa trochę dziwnie. Mianowicie temperatura na zew. 9*C. Na klimatroniku ustawione na auto 22*C (wyłączona klima ręcznie). Działanie nagrzewnicy 100% a nadmuch wentylatora słaby i temperatura również. Po ustawieniu na HI praktycznie od razu leci dobrze ciepłe powietrze. Czy klimatronik do działania w funkcji auto bierze tylko temperaturę płynu chłodzącego pomijając nagrzewnicę PTC ??
llukas17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2016, 21:06   #829
PrzemekR
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-01-2015
Skąd: W-wa
Model: Fusion, FOCUS
Silnik: 1.4, 2.0
Rocznik: 2006, 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Dziś montowałem u siebie nagrzewnicę PTC. Podziwiam odwagę osób, którzy wcisnęli nagrzewnicę odginając deskę. Mi zabrakło wiary w to rozwiązanie. Dlatego też wyciągnąłem schowek i odkręciłem 2 śrubki luzując tym samym deskę. Oczywiście nadal trzeba zdrowo pociągnąć za deskę, aby włożyć nagrzewnicę, ale łatwiej jest to zrobić. Jedna śrubka widoczna na zdjęciu poniżej, druga taka sama po drugiej stronie.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jest: Fusion FL 1.4 2006 Durashift LPG, Fiat Bravo 1.4 Tjet 2008 LPG, Focus MK2 2008 FL 2.0tdci PS
Był: Fusion 1.4, 1.4tdci, 1.6 tdci, fiesta MKVI 1.4tdci, mondeo mk3 2.0 tdci
PrzemekR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2016, 21:24   #830
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał PrzemekR Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś montowałem u siebie nagrzewnicę PTC. Podziwiam odwagę osób, którzy wcisnęli nagrzewnicę odginając deskę. Mi zabrakło wiary w to rozwiązanie.
Miałem takie same wątpliwości. Opierając się na tym opisie: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , nagrzewnicę zamontowałem bezstresowo. Więcej roboty, ale łatwiej zamontować.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.