Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-05-2016, 07:07   #1911
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze nie widziałem przycisków tempomatu w MK4 nie działających z powodu zabrudzenia...
Ja miałem przyjemność zajmować się kilka razy takimi zabrudzonymi przyciskami.Po przeczyszczeniu wszystko wracało do normy.

mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2016, 09:32   #1912
tate00
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5,
Silnik: 2.0 TDCi 180KM / 209 KM,
Rocznik: 2015,
Postów: 76
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja miałem przyjemność zajmować się kilka razy takimi zabrudzonymi przyciskami.Po przeczyszczeniu wszystko wracało do normy.
No i oto mi chodziło, jak postukam w przyciski z prawej strony kierownicy (chodzi o ten plus i minus) to na jakiś czas zaskakują i tempomat zaczyna działać.
A objaw jest taki gdy aktywuje tempomat to po naciśnięciu plus tempomat się wyłącza, gdy postukam w przyciski działa, tylko że teraz plus działa a minus nie chce i on wyłącza tempomat.
tate00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2016, 11:35   #1913
smolikjr
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 10-10-2015
Skąd: Chrzanów
Model: Mondeo mk4 FL
Silnik: 2.0 TDCi 140km
Rocznik: 2011
Postów: 29
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Dziś jestem po pierwszej trasie z tempomatem. Wczoraj dzięki pomocy kolegi Isulima udało się aktywować tempomat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Okazało się, że mój Mondek nie przyjmował konfiguracji - po operacji write a następnie read nie było widać zmian. Odnoście szczegółów odsyłam do Isulima.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
smolikjr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2016, 11:53   #1914
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Odłącz kleme na minutę
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2016, 13:57   #1915
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,052
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Po przeczyszczeniu wszystko wracało do normy.
Może.
Ja jednak bardziej obstawiam, że montaż/demontaż poduszki i manipulacje przy zwijaczu powodowały "chwycenie kontaktu" na jakiś czas w module kierownicy...
No chyba, że ktoś coca-colą zalał przyciski - wtedy zgoda, czyszczenie pomaga...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2016, 14:18   #1916
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,167
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miałem przyjemność zajmować się kilka razy takimi zabrudzonymi przyciskami.Po przeczyszczeniu wszystko wracało do normy.
Także moimi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jednak po montażu testowym jest z nimi problem i wiszą sobie na na kołeczku i ładnie dyndają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2016, 18:14   #1917
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Cytat:
Napisał smolikjr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś jestem po pierwszej trasie z tempomatem. Wczoraj dzięki pomocy kolegi Isulima udało się aktywować tempomat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Okazało się, że mój Mondek nie przyjmował konfiguracji - po operacji write a następnie read nie było widać zmian. Odnoście szczegółów odsyłam do Isulima.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Dla potomnych - Łukasz ma nick @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (pierwsza to litera l - mała L) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

99 % forumowiczów odczytuje jako duże I Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2016, 20:45   #1918
smolikjr
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 10-10-2015
Skąd: Chrzanów
Model: Mondeo mk4 FL
Silnik: 2.0 TDCi 140km
Rocznik: 2011
Postów: 29
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

A to przepraszam, możemy założyć, że w moim poście jest małe L Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
smolikjr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2016, 09:14   #1919
pieq78
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 04-12-2014
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2000 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 34
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Cytat:
Napisał pieq78 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki Panowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

sprawdzę najpierw PIDy w Forscanie.

pozdr
Grzesiek
Cześć
Sprawdzilem guziki w forscanie, wszystkie ladnie reagują On/Off.
Czy jako laik amator moge sprawdzić cos jeszcze ?

Pozdrawiam
Grzesiek
pieq78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2016, 13:11   #1920
tate00
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5,
Silnik: 2.0 TDCi 180KM / 209 KM,
Rocznik: 2015,
Postów: 76
Domyślnie Odp: domontowanie tempomatu

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może.
Ja jednak bardziej obstawiam, że montaż/demontaż poduszki i manipulacje przy zwijaczu powodowały "chwycenie kontaktu" na jakiś czas w module kierownicy...
No chyba, że ktoś coca-colą zalał przyciski - wtedy zgoda, czyszczenie pomaga...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jednak to były przyciski;
bez demontażu poduszki - zaaplikowałem pod przyciski "kontakt spray" i zaczęło wszystko działać (przyciski nigdy nie były niczym zalane, mondka mam od nowości - to wiem co w nim się działo ).
Pozdrawiam.
tate00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.