Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-11-2014, 16:39   #31
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

Właśnie w tym.

Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2014, 18:07   #32
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

Cytat:
Napisał ScorpioPL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jednak łatwiej czy nie łatwiej a może się trochę więcej podszkoliło....
To moja kolej na buhahahaha!
Tak, poszedłem za ciosem i poczytałem Twoje posty na "forum driftingowym" i to dało mi do myślenia. Wziąłem z Twych postów wiele nauki i właśnie dzięki temu mogłem sobie pozwolić na Hahahaha.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2014, 19:31   #33
FIXER
ford::average
 
Avatar FIXER
 
Zarejestrowany: 14-06-2010
Skąd: Wałbrzych
Model: Focus
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 93
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

Cytat:
Napisał ScorpioPL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok mogę to zrozumieć , ale która moja wypowiedz dała ci wątpliwość ze nie wiem o czym pisze ?
juz kumam, kupiles juz wozy wyposazone przez fabryke i udajesz speca?
FIXER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2014, 20:46   #34
ScorpioPL
ford::average
 
Avatar ScorpioPL
 
Imię: Nick
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: Bielsko Biała
Model: KUGA
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2011
Postów: 56
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

Cytat:
Napisał Struna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, poszedłem za ciosem i poczytałem Twoje posty na "forum driftingowym" i to dało mi do myślenia. Wziąłem z Twych postów wiele nauki i właśnie dzięki temu mogłem sobie pozwolić na Hahahaha.
Żadnych postów na "forum driftingowym" nie pisałem , ale jak się nie ma co odpowiedzieć to fantazja zaczyna płatać figle....

Cytat:
Napisał FIXER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juz kumam, kupiles juz wozy wyposazone przez fabryke i udajesz speca?
Nic nie udaje, przytoczyłem fakt iż posiadam i rozróżniam kropka.
__________________
Kuga 2.5T 250KM & Mini Cooper S 170KM
ScorpioPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2014, 22:22   #35
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

A czaisz takie coś jak szydera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2014, 21:18   #36
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

Cytat:
Napisał FIXER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juz kumam, kupiles juz wozy wyposazone przez fabryke i udajesz speca?
Proszę Cie, przeczytaj to co sam zacytowałeś w swoim temacie, jakieś wyimaginowane liczby. W dodatku sprzęgło chciał byś wzmocnić poprzez zmianę tarczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A układ korbowy obliczasz na moc wzięta z księżyca, a gdzie moment? powiedział bym ważniejszy w tym przypadku, bo to będzie gdzieś +/- ze 300Nm tyle chcesz posadzić na seryjny układ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak turbo kopnie to korby Ci zęby powybijają. No faktycznie możesz śmiało sam uturbić silnik, przyczep parę zegarków i nie baw się w jakieś lajtowe 0,5 bara daj mu od razu z 0,8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wiem czepiam się ale nie zauważyłem postępów w Twojej pracy a czepiasz się innych.

Ten od kompresora juz dawno się ulotnił a Wy ciągniecie kolejny bezsensowny temat, który i tak niczego nie wniesie.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2014, 12:33   #37
FIXER
ford::average
 
Avatar FIXER
 
Zarejestrowany: 14-06-2010
Skąd: Wałbrzych
Model: Focus
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 93
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

Cytat:
Napisał Magik123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę Cie, przeczytaj to co sam zacytowałeś w swoim temacie, jakieś wyimaginowane liczby. W dodatku sprzęgło chciał byś wzmocnić poprzez zmianę tarczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A układ korbowy obliczasz na moc wzięta z księżyca, a gdzie moment? powiedział bym ważniejszy w tym przypadku, bo to będzie gdzieś +/- ze 300Nm tyle chcesz posadzić na seryjny układ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak turbo kopnie to korby Ci zęby powybijają. No faktycznie możesz śmiało sam uturbić silnik, przyczep parę zegarków i nie baw się w jakieś lajtowe 0,5 bara daj mu od razu z 0,8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wiem czepiam się ale nie zauważyłem postępów w Twojej pracy a czepiasz się innych.

Ten od kompresora juz dawno się ulotnił a Wy ciągniecie kolejny bezsensowny temat, który i tak niczego nie wniesie.
dlaczego sie ze mnie smiejesz? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czyli uwazasz ze nie jestem w stanie sam uturbic zeteca?
FIXER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2014, 20:16   #38
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

Nie śmieję się z Ciebie, tylko z całej tej sytuacji, niestety jestem zdania że nic z tego nie będzie, takich zapaleńców było tu dużo i będą nadal.

Kup Sobie ST lub RS-a i nie pożałujesz, będzie na pewno zapierniczał nie gorzej niż to soft turbo które raczej bezproblemowe w użytkowaniu nie będzie, szczególnie że ma to być małym nakładem.

Aktualnie w swoim V mam prawie 200KM i 330Nm za parę zł, auto chodzi bez problemowo, dobrze zapiernicza a co najlepsze nie straciłem worka kasy i nie boję się że mi korba da w ryj. Jak zechce to zakładam większe turbo i parę pierduł, robię program za 8 stów i mam 250+ za 1500zł i po co mam grzebać w wolnossaku, to jest moje zdanie, grzebanie tak jak Ty chcesz do codziennej jazdy i pchanie worka kasy w auto warte 6-7 tyś to pomyłka, no chyba że masz jej dużo, to kup sobie RS-a MK2 będzie bardzo zauważalny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2014, 20:34   #39
FIXER
ford::average
 
Avatar FIXER
 
Zarejestrowany: 14-06-2010
Skąd: Wałbrzych
Model: Focus
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 93
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

zgadza sie, nie warto, ja dawno tak mowilem no ale jak chce sie miec cos czego nie maja inni.
niestety tuning kosztuje,

a wogle wiesz jak ciezko rsa znalezc, nawet st jest drogi i paliwozerny,

volva i saaby to dobry ogolnie pomysl, tanie w zalupie, sporo czesci i pomyslow

st-mk2
rs-mk1
dla jasnosci

Ostatnio edytowane przez FIXER ; 10-11-2014 o 20:41
FIXER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2014, 21:53   #40
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Kompresor doładowujący silnik aby wzmocnić auto

st paliwożerny ?
kpisz czy o drogę pytasz ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.