Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-06-2014, 12:56   #311
Du_poid
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-02-2013
Model: Mondeo
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 298
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Może mi ktoś zrobić zdjęcia zielonej wtyczki alarmu albo podać kolory kabli patrząc na wtyczkę od tyłu od lewej??

Du_poid jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2014, 13:25   #312
piotrali
ford::advanced
 
Avatar piotrali
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Chojnice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 223
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał Du_poid Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może mi ktoś zrobić zdjęcia zielonej wtyczki alarmu albo podać kolory kabli patrząc na wtyczkę od tyłu od lewej??
Trochę wcześniej masz zdjęcie wtyczki - post 284
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
piotrali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2014, 10:19   #313
mucha_fkp
ford::average
 
Avatar mucha_fkp
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 10-03-2008
Skąd: Krotoszyn
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 127
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał kr.bi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czy ktos moze wie (moze montowal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) czy lampka z czujkami ruchu od kugi podejdzie do mk4 ?

pozdrofka
Ja wczoraj montowałem z s-maxa i działa i pasuje, 30 zł na allegro
dziś czeka mnie walka z czujnikiem maski którego nie mam w zamku
mucha_fkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2014, 14:03   #314
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Panowie też zamontowałem sobie alarm, tyle że nie sprawdziłem czy mam instalację do syrenki z podtrzymaniem bateryjnym przed jej zakupem. Czy ma ktoś schemat gdzie jest ona podłączona? ewentualnie może ktoś chce kupić. Kompletna z uchwytem :-)
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2014, 14:33   #315
mucha_fkp
ford::average
 
Avatar mucha_fkp
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 10-03-2008
Skąd: Krotoszyn
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 127
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Kolego wszystko pisze w pierwszym poście tego tematu, złączka w okolicach akumulatora
mucha_fkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2014, 15:17   #316
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał mucha_fkp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego wszystko pisze w pierwszym poście tego tematu, złączka w okolicach akumulatora
Kolegi, bardzo Ci dziękuje za ta uwagę. Być może nie precyzyjnie się wyrazilem. Ja wiem gdzie powinna być wtyczka, ale jej tam nie ma. Moje Mondeo po prostu nie ma instalacji i chciałem instalacje dodac. Pytalem o schemat instalacji. Ale juz nie aktualne, schemat juz mam. Pozdrawiam
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2014, 23:50   #317
kr.bi
ford::advanced
 
Avatar kr.bi
 
Imię: Krzys
Zarejestrowany: 21-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Pb 140 Qńa
Rocznik: 2009
Postów: 301
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał kr.bi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a słuchajcie (może zadam pytanie z serii głupich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i odpowiedz jest oczywista) jeśli u siebie już mam zainstalowany alarm, ale nie jest to oryginalny (mimo że też Cobra), bo czujki ruchu mam w okolicach góry słupka (kierowcy i użyszkodznika), to czy ten oryginalny ficzer-alarm mogę u siebie dołożyć tak aby toto działało ? Ktoś może zapytać "na wuj ci drugi alarm ?" No cóż, jak to wcześniej ktoś wspomniał o "panu pożyczalskim" widząc czujki nieoryginału może mieć "plan obezwładnienia alarmu" tego nieoryginalnego tym samym nie spodziewając się drugiej syreny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. A poza tym koszty w zasadzie niewielkie (Cobry nieoryginalnej nie dokładałem - dostałem ją bo już była).

pozdrófka
nie będe pisał czy ma to sens Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , a od strony technicznej nie widzę problemów

ps.
czujnik wewnętrzne będzie można dezaktywować z poziomu converse
... tak dla potomności, gdyby jeszcze komuś "zamarzyło" się dokładanie fabrycznego alarmu do już istniejącego niefabrycznego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
da się to zrobić, tyle tylko, że użyteczna będzie jedynie część obwodowa. Aktywność czujek ruchu przy działających obu alarmach powodują wzajemne wzbudzanie się, więc
albo nie aktywujemy dołożonych fabrycznych czujek z lampki (ELMConfog)
albo deaktywujemy pełną ochronę z poziomu Convers
albo zaklejamy któreś z czujek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gdyż nie przyszedł mi jeszcze żaden inny pomysł jak zrobić aby czujki ruchu obydwu alarmów nie powodowały wzajemnego wzbudzania się, ale wtedy zasadnicze pytanie to na "wuj" ten alarm ....
kr.bi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2014, 23:13   #318
mucha_fkp
ford::average
 
Avatar mucha_fkp
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 10-03-2008
Skąd: Krotoszyn
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 127
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

hmm ale poco do nie org alarmu ktory działa dokładać fabryczny ?
mucha_fkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2014, 10:13   #319
kr.bi
ford::advanced
 
Avatar kr.bi
 
Imię: Krzys
Zarejestrowany: 21-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Pb 140 Qńa
Rocznik: 2009
Postów: 301
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał mucha_fkp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmm ale poco do nie org alarmu ktory działa dokładać fabryczny ?
do oryginalnego mozna dolozyc (z schematami w reku) lokalizator GPS ktory moze wysylac sygnaly SOS w momencie sie jego wzbudzenia. Do niefabrycznego alarmu boje sie dokladac cokolwiek i gdziekolwiek a schematow do niego raczej brak

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrofka
kr.bi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2014, 23:02   #320
dobo_28
ford::advanced
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 31-08-2012
Skąd: Żyrardów
Model: S-MAX, YARIS
Silnik: 2.0 FFV Pb + LPG, 1.0 Pb
Rocznik: 2009, 2006
Postów: 296
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Panowie, a jaki zastosowaliście przekaźnik bo z tego co znalazłem w necie powinien być 6g9t-14b192-aa tylko jest ciężko dostępny na znanym portalu. Znalazłem podobne różniące się pierwszymi 4 symbolami pozostałe symbole były takie same (14b192-aa).
dobo_28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
alarm , mondeo mk4 , s-max



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.