Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-12-2013, 09:01   #11
nyna1980
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-08-2013
Skąd: cz-wa
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 28
Domyślnie Odp: S-max co sądzicie warto ?

Cytat:
Napisał krokodyl_74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję wszystkim za odzew i wydzielenie wątku ;-). Sprzedający ma kilka podobnych ofert i zdaje się na wszystkich pisze podobne cuda metodą kopiuj/wklej z drobnymi przeróbkami.Sprawdzałam jego wcześniejsze oferty, ale ogólnie dość tajemniczy gość, nie mogę go namierzyć nigdzie, poproszę o VIN , zobaczymy co będzie...
Sprzedający to:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
brat ma też komis:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

nyna1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 20:02   #12
krokodyl_74
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2013
Model: Ford Grand C-MAX
Silnik: 1,6
Rocznik: 2014
Postów: 2
Smile Odp: S-max co sądzicie warto ?

Cytat:
Napisał nyna1980 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprzedający to:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
brat ma też komis:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
oj oj dziękuję, musiałam słabo szukać, jakie szczegółowe informacje wraz z powiązaniami rodzinnymi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jestem pełna podziwu, albo pan jest Ci znany. Ja znalazłam tylko w necie info, że należy u owego brata uważać na skręcone liczniki. Kurcze, zaczynam powoli wątpić w to, czy stanę się posiadaczką s-maxa nie spawanego z kilku części, z prawdziwym przebiegiem i od uczciwego człowieka...naiwna jestem...Zatem jeśli ktoś zna kogoś, kto wie, gdzie można nabyć uczciwie s-maxa powiedzmy z rocznika 2009, lub może polecić znającego się na rzeczy fachowca z okolic Katowic, który może się tym dla mnie zająć,albo sprowadzającego auta na zamówienie, który faktycznie zna się na rzeczy, a nie tylko zna język i może sobie coś utargować w niemieckim komisie( to mogę sobie zrobić całkiem dobrze sama i pewnie zrobiłabym już dawno gdybym znała się na samochodach), to wdzięczna będę za informację.
krokodyl_74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 20:10   #13
wedeldax
ford::beginner
 
Avatar wedeldax
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 17-09-2013
Model: Ford Fiesta MK6
Silnik: 1,4
Rocznik: 2004
Postów: 37
Domyślnie Odp: S-max co sądzicie warto ?

Co za piękna analiza sprzedającego :] jednak co parę głów to nie jedna, Dla mnie sprzedajacy nie ma tez juz zadnej wiarygodnosci. Zaczalbym sie rozgladac za czyms innym
__________________
Ford Fiesta
wedeldax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 21:55   #14
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: S-max co sądzicie warto ?

Cytat:
Napisał krokodyl_74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zatem jeśli ktoś zna kogoś, kto wie, gdzie można nabyć uczciwie s-maxa powiedzmy z rocznika 2009,
tak by było fajnie :-) trzeba szukać w necie , typować jechać i sprawdzać
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 22:21   #15
krokodyl_74
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2013
Model: Ford Grand C-MAX
Silnik: 1,6
Rocznik: 2014
Postów: 2
Domyślnie Odp: S-max co sądzicie warto ?

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak by było fajnie :-) trzeba szukać w necie , typować jechać i sprawdzać
no.... szukam, dość intensywnie, z jechaniem różnie bywa, w 70 % okazuje się, jak w ninjejszym wątku,że nie ma po co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Te 30% jak narazie trochę daleko ode mnie parkuje.Podróż kilkaset kilometrów... Musiałbym zostać baaardzo przekonana przez sprzedającego, a ponieważ kiedyś mi powiedzieli, że do policji śledczej się nadam...ewentualnie psychologiem klinicznym bądź mediatorem też mogłabym zostać...to ciężko trochę daję się namówić na takie wycieczki, jak sama nie jestem przekonana.
Cała ta "polska rzeczywistość" handlu pojazdami używanymi tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że łatwe to nie będzie ...
krokodyl_74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 22:23   #16
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: S-max co sądzicie warto ?

miałem na myśli zagranicę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,w kraju to faktycznie bezpieczniej poruszać się w swojej okolicy

Bump: jeszcze jedno , z ogłoszenia jasno i wyraźnie wynikało że sprzedaje to komis. nie wiem czemu takie poruszenie w wątku
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 22:44   #17
krokodyl_74
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2013
Model: Ford Grand C-MAX
Silnik: 1,6
Rocznik: 2014
Postów: 2
Domyślnie Odp: S-max co sądzicie warto ?

No jako że szukamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., znalazłam coś takiego:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

i nawet pan VIN podaje w ogłoszeniu fiu , fiu...
Nr.Vin: - WF0SXXGBWS9P77960

Co prawda silnik 1,8 a nie 2,0, ale może ktoś mógłby na to rzucić okiem i podpowiedzieć czy warto sobie zawracać głowę.

Albo druga opcja w okolicy:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
krokodyl_74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 22:48   #18
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: S-max co sądzicie warto ?

auto z Belgii , często te auta odbiegają stanem od opisu , jak jest z tym, nie wiem

* Ilustracja przedstawia tylko model
S-Max/Galaxy 2006-, 1.8L Duratorq-TDCi (125PS) - Lynx, Hypnotic Silver

Numer VIN: WF0SXXGBWS9P77960
Numer homologacji (TAN): E13*2001/116*0185
Główne funkcje
Data produkcji: 20.04.2009
Model pojazdu: S-Max/Galaxy 2006-
Typ nadwozia: 5-drzwiowy SAV (S-MAX)
Wersja: Seria 40
Silnik: 1.8L Duratorq-TDCi (125PS) - Lynx
Przekładnia: 6-bieg. przekł. ręczn. - MMT6
Napęd: LHD FWD
Norma emisji spalin: Wymóg poziomu 4-lekk. sam. dostaw.
Klimatyzacja: Klim. dwustref. z aut. kontr. temp.
Obszar: (+)"B"
Lakier: Hypnotic Silver
Materiał we wnętrzu: Integrate / Generic Orange/Ebony

Bump: większość tych to auta po firmowe więc raczej spodziewać się powinno wystawienia f. VAT 23% nie Vat marża
i to chyba jednak po firmowe [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 26-12-2013 o 22:52
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 22:53   #19
krokodyl_74
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2013
Model: Ford Grand C-MAX
Silnik: 1,6
Rocznik: 2014
Postów: 2
Domyślnie Odp: S-max co sądzicie warto ?

Matcobosco, Czesławie jesteś błyskawiczny, bardzo dziękuję za reakcję w dzień świąteczny na me wołanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Znaczy należy podjechać i sobie pooglądać, i pojechać na stację...
krokodyl_74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 22:56   #20
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: S-max co sądzicie warto ?

jak się leży w gipsie to nie ma co robić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jak widzisz auto z licytacji więc powinni wystawić f VAT 23 % (wystawiają vat marża) tutaj masz temat rzekę,[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czy wierzyć w wałki na VAT czy nie to już każdego indywidualna sprawa
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.