Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-08-2012, 13:23   #1
p4ttie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-08-2012
Model: Mondeo Mk2
Silnik: TD 1.8
Rocznik: 1996
Postów: 8
Domyślnie Zmiana paneli na drewno

Witam. Posiadam mk2 z 96' z podstawowym wyposazeniem. Ostatnio naszla mnie ochota na wymiane plastikow w srodku na te imitujace drewno. Znalazlem nastepujace aukcje:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Mysle, ze z ramka nad zegarami nie bedzie problemu, nie wiem jednak jak by to bylo z zamontowaniem tej od mk1. Srubki i zatrzaski beda pasowaly? Czy moze nie warto sie w to bawic. Pozdrawiam.

p4ttie jest offline  
Stary 11-08-2012, 16:05   #2
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie Odp: Zmiana paneli na drewno

ramke od zegarow możesz brac, natomiast ta od mk1 może nie pasować do mk2, inne radio, wyłącznik od TCS jest w innym miejscu w mk2, a od lusterek nie pamiętam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline  
Stary 11-08-2012, 17:06   #3
colorado30
ford::average
 
Avatar colorado30
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 07-02-2010
Skąd: Legnica
Model: mondeo sedan
Silnik: 2,0B
Rocznik: 1997
Postów: 88
Domyślnie Odp: Zmiana paneli na drewno

Ramka do zegarow tylko do mk2 wiec mozna brac chociaz pasuje do mk1 ale trza przelaczniki przerabiac, jesli chodzi o ramke wokol radia nie ma bocznych mocowan na srubki jak w mk2.
__________________
Regulamin $23
colorado32@o2.pl
colorado30 jest offline  
Stary 11-08-2012, 19:15   #4
p4ttie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-08-2012
Model: Mondeo Mk2
Silnik: TD 1.8
Rocznik: 1996
Postów: 8
Domyślnie Odp: Zmiana paneli na drewno

Hmm.. Tak jak podejrzewalem, kupie pewnie zaraz ramke nad zegary. Ktos kiedys spotkal sie z aukcja, albo ma do sprzedania takie plastiki nad radio i wlacznik swiatel? Bo siedze na allegro pol dnia i nic konkretnego nie moge znalezc, a jesli juz cos trafie, to pod mk1.

Przy okazji, co sadzicie o tym?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Odklei sie po 2 dniach? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
p4ttie jest offline  
Stary 12-08-2012, 21:52   #5
slavco
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-03-2010
Model: Mondeo MK II | S-max po fl
Silnik: 2.0 benz Zetec | Duratec
Rocznik: 1998 | 2010
Postów: 119
Domyślnie Odp: Zmiana paneli na drewno

Ja mam mk2 i mam drewnianą ramkę, ale tylko tu na zegary i kratki klimatyzacji, przy radiu i przełącznikach klimatyzacji mam czarną. Tak mam od nowości, więc nie wiem czy w ogóle fabrycznie robili drewniany "dół".
slavco jest offline  
Stary 12-08-2012, 22:39   #6
p4ttie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-08-2012
Model: Mondeo Mk2
Silnik: TD 1.8
Rocznik: 1996
Postów: 8
Domyślnie Odp: Zmiana paneli na drewno

Widocznie robili, skoro na tej aukcji jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Nie wiem tylko czego konkretnie dotyczy cena, bo z checia bym kupil. Strasznie mi sie to drewno podoba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeszcze moze jakas nakladka na kierownice, oczywiscie rowniez z lekka nutka drewna i od razu inaczej we wnetrzu sie zrobi. :>
p4ttie jest offline  
Stary 12-08-2012, 22:46   #7
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie Odp: Zmiana paneli na drewno

Cytat:
Napisał p4ttie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem tylko czego konkretnie dotyczy cena, bo z checia bym kupil.
pewnie calego kokpitu, ale zapytaj sprzedajacego i juz
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline  
Stary 13-08-2012, 07:24   #8
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Zmiana paneli na drewno

Cytat:
Napisał slavco Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
więc nie wiem czy w ogóle fabrycznie robili drewniany "dół"
Robili bo sam mam. "Dół" od klimatronica pasuje do manuala. Dodatkowo jak ktoś już wspomniał kierka też była dostępna w wersji skóra/drewno.Do pełni szczęścia była drewniana gałeczka zmiany biegów...ale dostać ją terazGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline  
Stary 13-08-2012, 13:49   #9
slavco
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-03-2010
Model: Mondeo MK II | S-max po fl
Silnik: 2.0 benz Zetec | Duratec
Rocznik: 1998 | 2010
Postów: 119
Domyślnie Odp: Zmiana paneli na drewno

O proszę, a jednak robili, choć powiem tak, że przyzwyczaiłem się już, że góra drewniana dół czarny i nawet nie chciałbym tego zmieniać. Bo góra i dół drewniana to już trochę za dużo tego jak na mój gust, ale jak kogoś kusi to czemu nie, może montować co mu się podoba.
slavco jest offline  
Stary 13-08-2012, 19:09   #10
colorado30
ford::average
 
Avatar colorado30
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 07-02-2010
Skąd: Legnica
Model: mondeo sedan
Silnik: 2,0B
Rocznik: 1997
Postów: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał bruti_2005 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robili bo sam mam. "Dół" od klimatronica pasuje do manuala. Dodatkowo jak ktoś już wspomniał kierka też była dostępna w wersji skóra/drewno.Do pełni szczęścia była drewniana gałeczka zmiany biegów...ale dostać ją terazGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja sie pochwale jak mozna swoim drewienkiem ,w obu bolidach mam ,tylko w automacie mi brakuje przy pokretlach od nawiewu i swiateł, w obu kierownice z drewnem.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał slavco Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O proszę, a jednak robili, choć powiem tak, że przyzwyczaiłem się już, że góra drewniana dół czarny i nawet nie chciałbym tego zmieniać. Bo góra i dół drewniana to już trochę za dużo tego jak na mój gust, ale jak kogoś kusi to czemu nie, może montować co mu się podoba.
teraz sobie porownaj i zobacz czy ci sie podoba? Ja tam lubie drewienko w aucie , taki ekskluzifGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
colorado32@o2.pl

Ostatnio edytowane przez Marek ; 13-08-2012 o 20:36 Powód: Regulamin pkt.21
colorado30 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.