Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-01-2012, 20:20   #571
tfelek
ford::amateur
 
Avatar tfelek
 
Zarejestrowany: 13-03-2009
Skąd: warszawa
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1.8 110KM
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Cytat:
Napisał rotor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ZAWSZE bawi mnie akcja kolejnego świeższego użytkownika forum z naszej strefy, co to głośno wpada i pyta się KIEDY i GDZIE ten spot bo nie może się już doczekać!!!... pisząc 3 posty pod postem z danymi dotyczącymi miejsca i pory spotu... pisząc w wątku poświęconym tylko i wyłącznie spotkaniom... i na tym kończy się aktywność takiego użytkownika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sorry jak pijesz do mnie do możesz sobie odpuścić.. bo po pierwsze termin mi nie pod pasował.. A świeży nie jestem.. sorry ze nie pisze 1000 postów nie znaczy że mnie możesz nazywać świeżym i że śmieszy cie to że nie umiecie konkretnie napisać gdzie i kiedy sie spotykacie.. nie dla wszystkich jest to jasne.. wejdzie nowa osoba to nie będzie przeglądać iluś stron żeby odszukać datę , godzinę i miejsce spotkania(dla twojej informacji robiąc ot że może arkadia i o 18-19 ) . Dla mnie ford jest do pracy i ma pracować i dziś pracowałem.. (od 6-18 ) wiec dlatego się nie wpisałem że będę bo nie dałem rady.jak bym mógł to bym chętnie przyjechał. JAk znajdę chwile to może na następny spot przyjadę , ale czytając takie teksty to się odechciewa uczestniczyć w czym kol wiek ..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tfelek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2012, 20:30   #572
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,635
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Spoko , tu nie chodziło o Ciebie. Inny temat , inny user.
Nigdy nie spotykaliśmy na parkingach podziemnych i nigdy nie będziemy.
Takie miejsca nie są dla nas. niektórzy przyjeżdżają z dziećmi , psami itp.
Ja zawsze polecam przebywanie na świeżym powietrzu.
Ale tak na przyszłość staraj się przewertować kilka stron wcześniej , ponieważ jest często powtarzane miejsce i godzina spotu.
Tym zajmuje się m_g. Więc zawsze jest widoczna informacja.

Pozdrawiam
Wojtek.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2012, 00:04   #573
Ry2y
ford::beginner
 
Avatar Ry2y
 
Zarejestrowany: 30-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 32
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

I ja dziękuje za spotkanie. Miło było wszystkich poznać. Trochę zimno, ale bardzo sympatycznie. Jak wracalem, znowu mi strzeliła opaska i spadła rura z intercoolera. Takie urozmaicenie powrotu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko
Ry2y jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2012, 09:18   #574
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

I ja dziękuje, było bdb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2012, 11:07   #575
matosu
ford::average
 
Avatar matosu
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 12-11-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI 130 @ 187/395
Rocznik: 2002
Postów: 66
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Cytat:
Napisał Ry2y Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I ja dziękuje za spotkanie. Miło było wszystkich poznać. Trochę zimno, ale bardzo sympatycznie. Jak wracalem, znowu mi strzeliła opaska i spadła rura z intercoolera. Takie urozmaicenie powrotu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hahaha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chciało się mocy to trzeba cierpieć, a koła nie zmieniałeś ?
matosu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2012, 11:38   #576
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Kolego tfelek:
1. Nie rób z siebie ofiary. Twój post sugeruje, że zostałeś zaatakowany, a tak przecież nie było.
2. Wybacz, ale wątek jest dosyć 'monotonny' - dotyczy dat spotkań, bo miejsce i pora dnia są praktycznie zawsze takie same (Pole Mokotowskie o godzinie 12). Jeżeli jest odstępstwo o tej reguły (miejsce, pora dnia), to jest to wyraźnie zaznaczone. Nie było tu OT, tylko pytanie/sugestia czy może inna pora, miejsce... proponuję czytać trochę dokładniej, bo nikt nie napisał, że spotkamy się w Arkadii o 18 (przynajmniej ja nie potrafię namierzyć takiego posta).
3. Świeży vs. 1000 postów miesięcznie... na ambicję Tobie siadło? Skąd takie domysły? Ja nie liczę swoich postów i nie zwracam uwagi na liczbę postów innych osób (liczy się człowiek, a nie liczba postów), ale to Ty o tym wspomniałeś.
4. Co mnie śmieszy? Dla przykładu to, że ktoś nie potrafi ogarnąć się w wątku i przewinąć strony kilka, kilkanaście postów wyżej (lub niżej, w zależności od osobistych ustawień użytkownika), lub nawet pofatygować się aż jedną stronę wcześniej i poświęcić kilkanaście minut na zorientowanie się w dyskusji. Nie chodzi to konkretnie o Ciebie. No ale gdybyś przeczytał trochę więcej, to pewnie zorientowałbyś się. A tak wyszło jak wyszło.
5. Jeżeli wejdzie jakaś osoba i będzie tej osobie zależało by spotkać się, to uwierz mi, że BĘDZIE przeglądać ileś stron (choć nie ma takiej potrzeby, bo info statystycznie znajduje się na tej samej stronie, lub poprzedniej) i znajdzie informację. To chyba nie jest aż taki wysiłek...
5.1. Co co 'chcenia', tak dla Twojej wiadomości: ludzie na tym forum są zdolni do rzeczy chyba wykraczających poza Twoją wyobraźnię (przyrównując do wspomnianego przez Ciebie tego, co komu się chce lub nie). Przykład? Wojtek był skłonny do zorganizowania pomocy o godzinie 1 w nocy, kiedy przepustnica zatykała się w Fordzie przy niskich obrotach, a auto właśnie miało ruszać do Włoch. Koledzy z Katowic zaproponowali wtedy otworzenie warsztatu o 3-4 w nocy, by tego Forda sprawdzić jeszcze w Polsce (ostatecznie samo się odetkało). Drugi przykład: pomoc Krissa na terenie Francji (o ile dobrze pamiętam). Tutaj ludziom autentycznie bardzo się chce.
6. OT, że w Arkadii? A dlaczego OT? To nie można niczego innego zaproponować? Są inni użytkownicy forum, którzy woleliby spotkać się w innymi miejscu, o innej porze. Mamy demokrację i każdy może zaproponować coś swojego. To była propozycja. Zmiany co do miejsca/pory spotkania są odpowiednio zaznaczane. Gdybyś przeczytał trochę więcej, to pewnie zorientowałbyś się. A tak wyszło jak wyszło.
7. Zupełnie nie interesuje mnie, co robiłeś w tym czasie. Twoja sprawa i nie musisz pisać, że pracowałeś. Nikt obecności nie sprawdzał na spotkaniu, a obecni nie dostali żadnych nagród. Nie jesteś ani lepszy, ani gorszy, że tak długo w sobotę musiałeś pracować.
8. Nie wpisałeś się, nie przyjechałeś... jak wspomniałem, nikt nikogo nie rozlicza, to nie podstawówka i nie liczymy nieobecności (tych usprawiedliwionych, czy też i nie).
9. Nie obrażaj się, bo nie ma o co. Jeżeli jesteś taki wrażliwy i odechciewa się Tobie... cóż, nie interesuje mnie Twoje zaangażowanie.

A jeżeli jednak nie odechce się Tobie całkowicie, to proszę Ciebie byś jednak przeczytał trochę więcej postów (nie musisz całego wątku, bo to pewnie zajęłoby jakieś niewyobrażalne... 30 minut) i nie doszukiwał się dziury w całym. Nie bądź taki skupiony na sobie i więcej dystansu do życia, bo tak jak napisał Wojtek: Inny temat, inny user.

By nie robić OT, jeżeli chciałbyś podyskutować, ze mną, to proponuję PW.

Na kolejne spotkania oczywiście zapraszam w imieniu Wszystkich użytkowników Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2012, 12:29   #577
Ry2y
ford::beginner
 
Avatar Ry2y
 
Zarejestrowany: 30-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 32
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Cytat:
Napisał matosu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a koła nie zmieniałeś ?
Trzyma ciągle to samo niskie ciśnienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Więc po prostu mało powietrza, ale nic nie ubywa.
__________________
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko
Ry2y jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2012, 14:43   #578
xmenWR
ford::amateur
 
Avatar xmenWR
 
Zarejestrowany: 26-12-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi 175km
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Cytat:
Napisał rotor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ZAWSZE bawi mnie akcja kolejnego świeższego użytkownika forum z naszej strefy, co to głośno wpada i pyta się KIEDY i GDZIE ten spot bo nie może się już doczekać!!!... pisząc 3 posty pod postem z danymi dotyczącymi miejsca i pory spotu... pisząc w wątku poświęconym tylko i wyłącznie spotkaniom... i na tym kończy się aktywność takiego użytkownika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie zgodzę sie z tym do końca wszystkich nie wolno dawać do jednego wora też jestem Świeżak u was na forum i chętnie zawitam na kolejnego spota do was zakładając ze to nie będzie moja sobota w pracy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo pracuje co 2
__________________
...Śpiesz się powoli...
"Piłeś nie jedź, zapal polecisz"
xmenWR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2012, 15:02   #579
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

Aloha mam taki temacik i zapraszam do dyskusji

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]











Rotor nie warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,kijem Wisły nie cofniesz i zawsze kilku malkontentów się znajdzie i będą szukać dziury w całym. Miejmy nadzieje że kolega przyjedzie na spota i sobie wszystko wyjaśnimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2012, 12:32   #580
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Spot mazowieckie , spot cykliczny

OSTROŁĘKA
DATA: 31 STYCZNIA TJ. WTOREK /// GODZINA: 19:00 /// MIEJSCE: MCDONALD(
przy Rondzie Księcia Siemowita III, przy zjeździe z ostrołęckich mostów)



Chcesz się pojawić ? Boisz się że nie trafisz ?? Napisz PW do mnie , podam swój numer telefonu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez m_g ; 30-01-2012 o 13:42
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
spot mazowiecki , spotkanie warszawa



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.