Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-07-2011, 09:42   #11
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

Cena taka bo benzyna i słaby wypas...

__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2011, 09:58   #12
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

Cytat:
Napisał kanar1974 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie chcę się spierac, ale 7 oosobowe chyba jednak mają 9: kierowca, pasażer z boku, kolanowa, 2 w przednich siedzeniach, 2 w środkowych słupkach, 2 w tylnich słupkach
Każdy S-Max niezależnie od liczby siedzeń ma 7 poduch:
kierowca, kolanowa kierowcy, pasażer, boczne z przodu x2 i kurtyny boczne dla pierwszego i drugiego rzędu siedzeń. Galaxy jest lepszy, bo kurtyny sięgają także 3 rzędu siedzeń. Nie ma opcji dokupienia czegoś takiego do eSia.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 11-07-2011 o 15:54 Powód: zmniejszenie zdjęcia
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2011, 10:37   #13
kkarakorum
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-07-2011
Skąd: Warszawa
Model: s-max
Silnik: Duratorq 2.0L DOHC CR TC Dsl 143PS
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

Super wielkie dzieki, duzo tego panowi zatem zaczne od końca,

1. Co za roznica 7 czy 9 ile ma tyle ma. Przeciez nie wybralem tego s-max'a bo w ogloszeniu bylo 9 poduszek. Wazne, ze 7 sprawnych i tylko to mnie w tej kwestii interesuje. - Niemniej jednak dzieki Slartibartfast za info.

2. Cena atrakcyjna, bo odkupiony od banku, benzyna i 180.000 (malo nie jest)

3. Kolega Rolem, lapie mnie za slowka - ale jakby uwaznie przeczytal to doszukalby sie w tym kwestii bezpieczenstwa, na ktorej mi zalezy. A poprawki blacharskie konstrukcji samochodu nie naruszaja. Czy sie myle?


4. Czujniki parkowania na tyl chyba sa zakladane przez wlasciciela bo zdaje sie, ze w oryginale nie bylo - co by tez tlumaczylo dziure w wykladzinie, aby sie dostac do kostki i przebrowadzic kable.

5. Dzieki Slartibartfast za liste, rzeczy na ktrore musze zwrocic uwage. Spostrzegawczosc niebywala.

Pozdrawiam
kkarakorum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2011, 15:06   #14
kkarakorum
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-07-2011
Skąd: Warszawa
Model: s-max
Silnik: Duratorq 2.0L DOHC CR TC Dsl 143PS
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

OK znalazlem alternatywe... ten nigdzie nie byl lakierowany, ma o 80.000 przebiegu mniej no i jest utrzymany w lepszym stanie. Jedynie 5 osobowy, ale to jakos przeboleje. Nie chcialem co prawda uzywanego diesla, bo to turbina/pompowtryski/kolodwumasowe/ co kolwiek padnie to min. 2-4, tys. w warsztacie zostaje.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
kkarakorum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2011, 15:49   #15
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

No i ten to już lepszy wybór,z tymi kosztami to bym nie przesadzał...przy takim przebiegu co tam może paść?
Wiadomo,autko trzeba dokładnie sprawdzić,ale przejedź się 2.0benz i tym to zobaczysz różnice Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2011, 17:17   #16
Rolem
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-07-2008
Skąd: pomorskie
Model: ford s-max
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 169
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

Sorry Kkarakorum. Nie było to moim zamiarem.

Co do drugiego auta to na pewno będziesz zadowolony z silnika. Zużycie na poziomie 8-9l po mieście w stosunku do 13-14l w benzynie jest ogromna. Poza tym przebieg tez o połowę mniejszy jest dużym plusem.
__________________
Pozdrawiam Rolem

Ostatnio edytowane przez Rolem ; 11-07-2011 o 17:22
Rolem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2011, 17:35   #17
MagMa
ford::average
 
Avatar MagMa
 
Zarejestrowany: 02-07-2011
Model: s-max titanum X
Silnik: 2.0 tdci 143KM
Rocznik: 2009
Postów: 49
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

Diesel jest o niebo lepszy niż benzyna. Dodatkowo w tym roczniku na 99% nie ma filtra- odpada wymiana(4-5 tyś). Upewnij się tylko co do przebiegu- jest niespotykanie niski jak na 2006 rok! Życzę udanego zakupuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - Mark Twain
MagMa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2011, 17:37   #18
kkarakorum
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-07-2011
Skąd: Warszawa
Model: s-max
Silnik: Duratorq 2.0L DOHC CR TC Dsl 143PS
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

Spokojnie Rolem, wcale sie nie obrazam... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Juz odrzucilem tego s-maxa z benzynka, bo jednak za bardzo zmeczony i jak sprzedawca podeslal mi zdjecia przed robota to sie zdziwilem, ze chcialo mu sie bawic w cos tak drobnego, a nie polakierowal maski, ktora ma niezla szrame widoczna zreszt na zdjeciu. Troche to podejzane.

Co do diesla to zastanawia mnie jedynie tak jakby nie spasowana tylna klapa. Lewa szczelina (zdjecie 4) jest szersza niz prawa (zdjecie 3). Moze to tylko kwestia perspektywy z jakiej byla robiona fotka.

Obejze to bede wiedzial...

Przebieg faktycznie niski, ale serwisowany w fordzie w Olsztynie - wiec do sprawdzenia.

Pozdrowienia
kkarakorum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2011, 19:47   #19
Kolek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-04-2010
Skąd: Ramstein
Model: S-Max Titanium S, Black Panther/Fiesta Ghia
Silnik: 2,2TDCI 175KM/ 1,4 96KM
Rocznik: 2009/2009
Postów: 22
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

Witam,
szkoda, że dysponujesz tylko taką kwotą, bo ja właśnie myślę o sprzedaży mojego S-Max'a, który oprócz silnika 2,2TDCI/175KM TitaniumS ma 9 poduszek, navi, Alcantarę i udokumentowany przebieg głównie po autostradach. DPF też ma, ale przy mojej eksploatacji jakoś o nim nie myślę. Jak by co, daj znać... cena duuuzo wyższa niż ta "benzynka". Może ktoś inny z forumowiczów jest zainteresowany? Proszę o kontakt. PozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2011, 20:00   #20
kkarakorum
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-07-2011
Skąd: Warszawa
Model: s-max
Silnik: Duratorq 2.0L DOHC CR TC Dsl 143PS
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: Kupno S-Maxa opinie o konkretnym egzemlarzu

No wlasnie, sumka jak na S-Max'a niewielka. Ale jeszcze nie odpszczam i probuje.
Jak nie wyjdzie to trudno zadowole sie mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zycze Kolek powodzenia przy sprzedazy.
kkarakorum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kupno



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.