Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-10-2010, 08:10   #1
antoine
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2010
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: Ford S-max
Silnik: TDCi 140 KM, 163 KM
Rocznik: 2007, 2010
Postów: 26
Domyślnie nowy kolor Dark Micastone

witam
jestem użytkownikiem S-maxa w kolorze Hipnotic Silver. Teraz w nowej wersji tego koloru już nie ma w produkcji. Chcę kupić nowy model, ale paleta kolorystyczna jest inna. Czy ktoś z was dysponuje zdjęciami S-maxa w kolorze Dark Micastone?


Ostatnio edytowane przez antoine ; 07-10-2010 o 08:14
antoine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2010, 13:05   #2
rafi5733
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-08-2010
Skąd: Wrocław
Model: S-Max
Silnik: 2.2TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 11
Domyślnie Odp: nowy kolor Dark Micastone

Do tej pory tylko Mondeo widzialem w tym kolorze. W S-Maxach, ktore teraz zjada do salonow widac tez inne roznice rodem z Mondeo. 3 przyciski wkomponowane w ozdobna listwe alumiowa powyzej audio sa teraz ciemnoszare i matowe - podobnie jak panel klimatyzacji czy przyciski do podgrzewania foteli, podobnie jak Navi 7 calowa CD/SD. Rowniez liczniki pochodza z najnowszego Mondeo - inne cyferki, wskaznik paliwa elektroniczny, zniknal analogowy wskaznik temp. silnika.

Ostatnio edytowane przez rafi5733 ; 07-10-2010 o 13:10
rafi5733 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2010, 13:51   #3
antoine
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2010
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: Ford S-max
Silnik: TDCi 140 KM, 163 KM
Rocznik: 2007, 2010
Postów: 26
Smile Odp: nowy kolor Dark Micastone

na mondeo widziałem, przynajmniej w necie na YouTube, także Fiestę w tym kolorze widziałem na zdjęciach, ale do tej pory nie widziałem S-maxa w kolorza Dark Micastone...o dziwo Ford Polska na swojej stronie zamieścił inny napis, bo "Dark Micastorm" a do tego kolor zbliżony do "Hipnotic silver"...ciekawe czy to błąd czy też inny kolor
antoine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2010, 14:43   #4
rafi5733
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-08-2010
Skąd: Wrocław
Model: S-Max
Silnik: 2.2TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 11
Domyślnie Odp: nowy kolor Dark Micastone

Ja mysle, ze po prostu Ford Polska sie nie popisal. Bo dali nie tylko zly podpis ale i dali obrazek S-Maxa w kolorze wlasnie Hypnotic Silver. Bylibysmy jedynym krajem na swiecie, gdzie oferuja kolor Dark Micastrorm - ktorego nikt na oczy nie widzial i nie slyszal poza gosciem, ktory aktualizuje polska strone Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak na margiesie sam jestem bardzo ciekawe jak ten kolor wyglada na S-Maxie bo zamowilem wlasnie ten kolor i oczywiscie w ciemno.
rafi5733 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2010, 19:14   #5
andy-w
ford::advanced
 
Avatar andy-w
 
Zarejestrowany: 27-06-2007
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Mondeo Gold X
Silnik: 2.0 TDCI 115KM/146KM
Rocznik: 2011
Postów: 246
Domyślnie Odp: nowy kolor Dark Micastone

Cytat:
Napisał rafi5733 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W S-Maxach, ktore teraz zjada do salonow widac tez inne roznice rodem z Mondeo. 3 przyciski wkomponowane w ozdobna listwe alumiowa powyzej audio sa teraz ciemnoszare i matowe - podobnie jak panel klimatyzacji czy przyciski do podgrzewania foteli, podobnie jak Navi 7 calowa CD/SD. Rowniez liczniki pochodza z najnowszego Mondeo - inne cyferki, wskaznik paliwa elektroniczny, zniknal analogowy wskaznik temp. silnika.
Wynika z tego, że lifting ma swój ciąg dalszy. Ford wykorzystał zapasy magazynowe części modelu dotychczasowego i zaczął zmieniać wnętrze, które mimo liftingu praktycznie nic nie zmieniło się w przeciwieństwie do Mondeo gdzie wprowadzono pełen pakiet zmian.
__________________
pozdrawiam
Andrzej
andy-w jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2010, 23:09   #6
wit007
ford::advanced
 
Avatar wit007
 
Zarejestrowany: 13-11-2008
Skąd: Gdynia/Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 358
Domyślnie Odp: nowy kolor Dark Micastone

Nie przesadzaj - też nie za wiele zmienili we wnętrzu Mondeo. Co do kolorów - na różnych rynkach są różne kolory (tzn. różne są 3-4 kolory, reszta ta sama). A najciekawsze że mój następny S-Max ma być w kolorze Midnight Sky, a na polskiej stronie go w ogóle nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wit007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2010, 07:52   #7
Dagers
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-07-2010
Model: FORD S-MAX
Silnik: 2.0 163KM PowerShift
Rocznik: 2010/12 ma być
Postów: 5
Domyślnie Odp: nowy kolor Dark Micastone

Cytat:
Napisał wit007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A najciekawsze że mój następny S-Max ma być w kolorze Midnight Sky, a na polskiej stronie go w ogóle nie ma
Jak to niema ? przecież jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dagers jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2010, 09:04   #8
antoine
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2010
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: Ford S-max
Silnik: TDCi 140 KM, 163 KM
Rocznik: 2007, 2010
Postów: 26
Smile Odp: nowy kolor Dark Micastone

właśnie tu jest problem, że ja także wziąłem nowego S-maxa w kolorze dark micastone, a po czasie zastanawiam się czy warto było brać w ciemno? jeśli będzie tak samo wyglądał jak mondeo to niezła skucha...

jeśli chodzi o kolor Midnight Sky, to wydaje mi się, że jest to ciekawszy kolor niż poprzedni Sea Grey, przynajmniej na wizualizacji tak wygląda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
antoine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2010, 09:13   #9
Dagers
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-07-2010
Model: FORD S-MAX
Silnik: 2.0 163KM PowerShift
Rocznik: 2010/12 ma być
Postów: 5
Domyślnie Odp: nowy kolor Dark Micastone

Cytat:
Napisał antoine Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
właśnie tu jest problem, że ja także wziąłem nowego S-maxa w kolorze dark micastone
Witam w klubie ja też wziąłem esia w tym kolorze oczywiście w ciemno:-) czas pokaże to się przekonamy jak to będzie wyglądało na autku wydaje mi się że oglądanie w necie zdjęć tego kolorku nie oddaje jego prawdziwej barwy
Dagers jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2010, 10:33   #10
wit007
ford::advanced
 
Avatar wit007
 
Zarejestrowany: 13-11-2008
Skąd: Gdynia/Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 358
Domyślnie Odp: nowy kolor Dark Micastone

Cytat:
Napisał Dagers Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to niema ? przecież jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O, teraz jest, a jak patrzyłem parę dni temu to nie było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W Anglii też zmienili paletę. Co ciekawe, jest nawet mniej kolorów niż u nas. Nie ma Morello (chyba nikt się*nie odważy tego zamówić ;P) i Parkside.

Ostatnio edytowane przez wit007 ; 08-10-2010 o 10:40
wit007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.