Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-10-2010, 15:41   #1
bambucza
ford::average
 
Avatar bambucza
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,2 TDCI 175KM
Rocznik: 2008
Postów: 200
Domyślnie Podłaczenie telefonu (zestaw głośno mówiący)

Witam, czy może ktoś się orientuje jak podłączyć telefon ( Nokia E52 ) tak żeby działał zestaw głośno mówiący?? Posiadam seryjne radio SONY. Kombinowałem z podłączeniem kablowym przez wejście AUX w schowku ale to nie jest efekt jakiego bym się spodziewał. Pozdrawiam i z góry dziękuję za porady. Jedyne co znalazłem na forum na ten temat to to [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ale nic mi to nie pomogło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bambucza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2010, 21:42   #2
vito007
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-01-2005
Skąd: Warszawa
Model: FF II kombi Ghia
Silnik: 2,0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 161
Domyślnie Odp: Podłaczenie telefonu (zestaw głośno mówiący)

Jeśli to FF2 i duże prostokątne radio SONY, to można założyć dedykowany fordowski moduł bluetooth/voice controll. Dobrze by było sprawdzić firmware radyjka, bo z najstarszymi ta sztuka nie jest możliwa.(koszt modułu + dodatki ok 1200-1300)

Inne (tańsze, ale mniej eleganckie) rozwiązanie do oddzielny zestaw BT ogólnego zastosowania - np Nokii.
vito007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2010, 22:07   #3
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Podłaczenie telefonu (zestaw głośno mówiący)

Cytat:
Napisał vito007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Inne (tańsze, ale mniej eleganckie) rozwiązanie do oddzielny zestaw BT ogólnego zastosowania - np Nokii
co do elegancji to się niezgodzę, ostatnio wstawiłem zestaw BT niokia ck-7w (nowy 200zł), wyprowadzone na deskę mam tylko przycisk sterujący i mikrofon przy słupku... rozmowa leci na głośniki. Można taki zestaw zaomontować na 2 sposoby - samodzielnie wcinać się w instalację, lub zakupić gotową przedłużkę przejściówkę do fabrycznej kostki z wykonanymi już wstawkami. Można pokusią się o nowsze bardziej wypasione zestawi nokii z wyświetlaczmi. niebawem zamieszczę opis co i jak zrobiłem.
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2010, 08:25   #4
vito007
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-01-2005
Skąd: Warszawa
Model: FF II kombi Ghia
Silnik: 2,0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 161
Domyślnie Odp: Podłaczenie telefonu (zestaw głośno mówiący)

Elegancja, cóż, co prawda o gustach się nie dyskutuje, ale ja wolę mieć urządzenie, którego nie widać, a wszystko może być obsługiwane (w tym wybieranie numerów) z poziomu radia.
vito007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2010, 09:27   #5
bambucza
ford::average
 
Avatar bambucza
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,2 TDCI 175KM
Rocznik: 2008
Postów: 200
Domyślnie Odp: Podłaczenie telefonu (zestaw głośno mówiący)

Cytat:
Napisał vito007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Elegancja, cóż, co prawda o gustach się nie dyskutuje, ale ja wolę mieć urządzenie, którego nie widać, a wszystko może być obsługiwane (w tym wybieranie numerów) z poziomu radia.
Dokładnie o to samo mi chodzi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bambucza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2010, 14:26   #6
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: Podłaczenie telefonu (zestaw głośno mówiący)

Cytat:
Napisał vito007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale ja wolę mieć urządzenie, którego nie widać, a wszystko może być obsługiwane (w tym wybieranie numerów) z poziomu radia.
to spróbuj w tym soniaku wybrać numer. tylko czym wpiszesz cyfry 7, 8, 9 i 0. chyba tu jest mowa o takim radyjku
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
no chyba, że mowa o radiu po liftingu wtedy jest łatwiej.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ale do tego przed liftem radzę zestaw BT nokii (np. CK-15W) z wyświetlaczem wtedy do radia idzie tylko jeden kabel - wyciszenie radia

Ostatnio edytowane przez jendrekmak ; 14-10-2010 o 14:35
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2010, 19:53   #7
bambucza
ford::average
 
Avatar bambucza
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,2 TDCI 175KM
Rocznik: 2008
Postów: 200
Domyślnie Odp: Podłaczenie telefonu (zestaw głośno mówiący)

to czyli nie ma innego sposobu??? tylko podłączenie zewnętrzne?? np Nokia ck-15w ????? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bambucza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2010, 23:33   #8
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: Podłaczenie telefonu (zestaw głośno mówiący)

jest fabryczny moduł bluetooth ale chyba bazuje na nokii. Możesz dołożyć zestaw fabryczny BT ale i tak nie ma w "starym" radiu sony (pierwszy obrazek) możliwości obsługi telefonu z poziomu radia.
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2010, 16:20   #9
bambucza
ford::average
 
Avatar bambucza
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,2 TDCI 175KM
Rocznik: 2008
Postów: 200
Domyślnie Odp: Podłaczenie telefonu (zestaw głośno mówiący)

Szkoda ;( ale dziękuję za konkretną odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Temat chyba można już zamknąć. Pozdrawiam gorąco Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bambucza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.