Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-04-2010, 16:29   #1
RAFire
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2007
Skąd: Trzebinia
Model: Mondeo MK2
Silnik: 1.8 16v Zetec
Rocznik: 1997
Postów: 38
Domyślnie Powietrze przy wciskaniu hamulca

Witam,

W dniu dzisiejszym dokonałem wymiany szczęk hamulcowych w moim aucie i podczas próbnej jazdy zauważyłem niepokojącą sytuację, a mianowicie naciskając pedał hamulca slychać dziwny krótki syk powietrza w okolicy pompy hamulcowej (aż nią nią rusza). Dodam, że nie wypinałem przewodów ani też nie ubywa płynu w zbiorniku (przejechane 40 km po wymianie). Proszę o pomoc w zlokalizowaniu problemu?

RAFire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2010, 16:57   #2
NORBERT0510
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-04-2009
Skąd: SULECHÓW
Model: -FORD MONDEO
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 2000
Postów: 27
Domyślnie Odp: Powietrze przy wciskaniu hamulca

Witam, z tego co opisujesz to wygląda na nieszczelność przy układzie wspomagania hamulca,(chyba to się nazywa serwo) sprawdź czy niemasz pekniętych węży przy tym użądzeniu jest między pompą hamulcową a kabiną, albo posadź kogoś za kierownicą i przy zapalonym silniku neich naciska hamulec a ty postaraj się zlokalizować syczenie, przu takiej awari musisz zdecydowanie mocniej nacisnąć hamulec aby było takie samo działanie jak normalnie
NORBERT0510 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.