Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-10-2005, 10:35   #1
Domel
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-04-2005
Skąd: Lądek Zdrój
Postów: 100
Domyślnie Problem ze światłami przeciwmgielnymi z tyłu

Witam i od razu pytam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zniknęły mi światła przecimgielne z tyłu. Na swoje możliwości wykonałem sprawdzenia żarówek...są OK. Znałazłem przewód odpowiedziałny za prąd (dla info u mnie jest to szary kolor) ale nie ma fazy. Na desce rozdzielczej kontrolka od przeciwgłowych oczywiście świeci. Więc nie wiem o co chodzi. Nadmieniam, że temat bezpieczników to oczywista sprawa i jest OK. Dodam, że dłuższy czas nie świeciła mi się żarówka na desce rozdzielczej od tych własnie świateł ale one działały. Wczoraj postanowiłem ją wymienić i po włączeniu świateł ona świeci natomiast w lamapch UCHO. Nie wiem czy to jest powodem...bo według mnie "co ma piernik do wiatraka". Proszę o jakieś sugestie w tej sprawie. Może sam usunę problem bez ingerencji pseudo elektryków na moim terenie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) [/b]

Domel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2005, 11:23   #2
zdzichop
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-06-2005
Skąd: Podkarpackie
Postów: 130
Domyślnie

Spróbuj jeszcze pogrzebać przy tej kontrolce. Może brak styku przy niej powoduje niemanie świateł z tyłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w maluchu nie ładowal alternator a przyczyną była żaróweczka w tablicy zegarów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zdzichop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2005, 11:30   #3
arekxxx
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Model: mondeo mk3
Silnik: 2,0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 101
Domyślnie

Mam podobne przygody!!!!!!!
"Zgubiłem" światła z przodu(mijania) a z tyłu zniknęły światła "stopu"

Za każdym razem wina leżała po stronie przewodów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Stwierdzam że jakość elektrtki w mondeo jest kiepska!!!
__________________
AREK
arekxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2005, 11:42   #4
Domel
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-04-2005
Skąd: Lądek Zdrój
Postów: 100
Domyślnie

Czyli ponownie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czeka mnie rozbiórka dechy rozdzielczej...suuper. Popatrzę jutro.Dzisiaj z racji niedzieli nie będę grzebał bo "niedzielna praca.....i tak dalej". Pozdrawiam

[ Dodano: 2005-10-31, 20:08 ]
No panowie i panie...jeżeli występują na forum problem z głowy. Tak jak pisał arekxxx wina leżała po stronie przewodów. Posiadam hak w swoim autku i kostki które były podłączone bezpośrednio do lamp tylnych gdzieś robiły zwarcie. Po podłączeniu instalacji z ominięciem haka wszystko OK. Muszę tylko znaleźć to zwarcie.Pozdrawiam.
Domel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.