Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-11-2009, 13:51   #1
kiku
ford::average
 
Avatar kiku
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 09-11-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus II kombi
Silnik: 1.6 B+LPG
Rocznik: 2006
Postów: 86
Question Nierowna praca rozgrzanego silnika 1.8 TDDI

Witam! [Focus 2001r 1.8 TDDI ]
Mam nastepujacy problem: auto dobrze jezdzi, ladnie przyspiesza, pali prawidlowo. Ale jak sie rozgrzeje to chodzi nierowno na wolnych obrotach. Jest to o tyle niepokojace, ze slychac jakby czasami gdzies gubil zaplon czy nie przepalal na 1 cylinder. Wyjasnie dzzwiekonasladowczo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chodzi tak: kle kle kle ung kle kle (to ung takie gluche).
Jak silnik jest zimny to chodzi rowno. A jak jest cieply to czasam- ale nie zawsze tak dziwnie pracuje. Ale zdarza sie to coraz czesciej. Co to moz byc?
Olej ok, swiece zarowe nowe, filtry nowe.
Przepraszam za brak polskich znakow.


Ostatnio edytowane przez kiku ; 09-11-2009 o 13:59
kiku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2009, 17:27   #2
Daniel87s
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-08-2009
Skąd: Grabówek
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 15
Domyślnie Odp: Nierowna praca rozgrzanego silnika 1.8 TDDI

miałem podobmy problem ze swoim,tyle że nie dało się jeździć...;(u mnie padł komputer,który wymieniłem razem z pompą,bo też była"nie halo"ko9sztowało mnie to 1800 zł...;/ale takie objawy to nie koniecznie to...wtryski może,bród w paliwie...itp,itd...POWODZENIA
Daniel87s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2009, 20:27   #3
maniek_m8
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-04-2008
Postów: 55
Domyślnie Odp: Nierowna praca rozgrzanego silnika 1.8 TDDI

mam tak samo( sorki mialem, bo w czwartek skasowalem foczkeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).pompa byla po regeneracji, wtryski wymienione, zawory regulowane i nic. prawdopodobnie cos z gniazdem zaworu czwartego, bo na czwartym cylindrze bylo za duze cisninie
maniek_m8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.