Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Cougar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-09-2005, 17:48   #1
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie Nowe liczniki

Moj cougarek jeszcze nie gotowy a ja znalazlem juz dla niego kolejny gadzet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
looknijcie na to...narazie na niemieckim ebay'u
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2005, 19:03   #2
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jakie fajne. Sa z tego plastiku co sam swieci. Takie indiglo. Oczywiście jest to zasilane napieciem i jest możliwośc regulacji natężenia świecenia. Są super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2005, 19:45   #3
mario78
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-05-2005
Skąd: POZNAN
Postów: 137
Domyślnie

Chcę takie -sa super tylko reszte kokpitu trzeba zmienic na niebieskie podswietlenie
__________________
fałszustka
mario78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2005, 19:54   #4
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Znajdzcie mi takie do essiego Mk VII . Prosze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2005, 22:13   #5
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

wiedzialem ze wam sie spodobaja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poprosze znajomych w niemczech zeby mi je zamowili jak odbiore cougara a jak nie to sam sie dogadam z kolo z niemiec...choc raz juz cos probowalem brac i byl problem z przelewem przez co nie doszlo do skutku!wiem ze na allegro u nas sa takie podobne ale tylko do niektorych aut na ebay'u niemieckim jest wiekszy wybor...na allegro to moge sobie do cougara chyba tylko dywaniki kupic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2005, 08:10   #6
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał seba84
na allegro to moge sobie do cougara chyba tylko dywaniki kupic
nie polecam w Kotach są wycięcia i przypina się je do podłogi a w tych z allegro nima Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

hmm a tarcze giciowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pasowały by do mojego niebieskiego kota Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2005, 08:28   #7
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie

calkiem fajne, zwlaszcza w nocy
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2005, 11:24   #8
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

jedyny minus to wyskalowanie glowne w milach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2005, 10:12   #9
mario78
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-05-2005
Skąd: POZNAN
Postów: 137
Domyślnie

Cytat:
Napisał alfatech
nie polecam w Kotach są wycięcia i przypina się je do podłogi a w tych z allegro nima
a ja własnie chciałem je zamowic nie mam wcale ,czy one zupełnie nie pasuja i czy sa grube czy tak jakbym szmate połozyl
__________________
fałszustka
mario78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2005, 15:23   #10
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario78
czy one zupełnie nie pasuja i czy sa grube czy tak jakbym szmate połozyl

nie nie , nie o to chodzi ze nie pasują kompletnie ,tylko np u mnie są w podłodze spinki które pasują do otworków wycieraczki ,zeby sie nie suwały a w tych z allegro nie ma tych dziurekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ( ale sie naprodukowałem ) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.