Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-01-2009, 16:40   #1
piotrekxplod
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 29-01-2009
Model: Focus mk3
Silnik: 1,6 b
Rocznik: 2012
Postów: 40
Domyślnie MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

heja, mam pytanie troszke z dziedziny przepisów. chodzi o to ze z pewnych powodów musialem wymienic reflektory w moim MK1 z '98r. kupiłem więc 'ringi' ktore same w sobie są rewelacyjne. chodzi jednak o to ze w lampach są kierunkowskazy. wiem ze nie można smigać na podwójnych, więc kierunki oryginalne ze zderzaka po prostu odłączyłem. no i teraz jest dylemat, bo nikt nie jest w stanie powiedziec mi precyzyjnie, a przepisów tez sie nie moge doszukacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czy pozostawione w zderzaku "atrapy" lub jak to inaczej nazwac puste szkla po kierunkowskazach mogą tam pozostać? wydaje mi sie ze zamontowana lampa powina swiecic? ale nie jest to swiatlo ciągle.... zreszta wiecie o co chodzi, czy policjat moze zabrac mi dowod lub wlepic mandat podczas kontroli?. oczywiscie moge je wykręcic i wtedy bedzie po klopocie ale zostaja dziury;p ewentualnie wkrecic tam czarne/biale, tak zeby nie rzucaly sie w oczy tak jak pomaranczowe. pytanie tylko czy moze byc tam niedzialająca lampa, czy tylko dziura/nowy zderzak/zaslepka? (zaslepek chyba do tego nie ma ,co?);p
prosze o rade kogos kto naprawde wie cos na ten temat..
mega dzięki
piotrek)

piotrekxplod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 16:50   #2
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Re: MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

kurde powiem Ci ze mam to samo z tym ze ja narazie nie mam podlaczonych kierunkow w lampach. Planuje kupic do nich tzw zarowniki a wszystkie pomaranczowe kierunki zamienie na biale. Z kolei te w zderzaku odlacze tak zeby byly tylko takie atrapy, ewentulanie podlacze je jako postojowki i bedzie git
adam1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 17:00   #3
piotrekxplod
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 29-01-2009
Model: Focus mk3
Silnik: 1,6 b
Rocznik: 2012
Postów: 40
Domyślnie Re: MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

Cytat:
Napisał adam1985
kurde powiem Ci ze mam to samo z tym ze ja narazie nie mam podlaczonych kierunkow w lampach. Planuje kupic do nich tzw zarowniki a wszystkie pomaranczowe kierunki zamienie na biale. Z kolei te w zderzaku odlacze tak zeby byly tylko takie atrapy, ewentulanie podlacze je jako postojowki i bedzie git
no wlasnie "atrapy ja mam teraz" ale ktos gdzies mipowiedzial ze chyba nie mozna, i nie wiem co teraz zrobic;p;p tzn chcialbym sie upewnic jak to z tym naprawde jest;p nawet pisalem mejla na policje ale zero odzewu;p
piotrekxplod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 17:19   #4
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Re: MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

no wlasnie "atrapy ja mam teraz" ale ktos gdzies mipowiedzial ze chyba nie mozna, i nie wiem co teraz zrobic;p;p tzn chcialbym sie upewnic jak to z tym naprawde jest;p nawet pisalem mejla na policje ale zero odzewu;p[/quote]

kurde czym sie przejmujesz?policjant musialby sie znac na tym, zawsze mozesz powiedziec ze to sa halogeny np . Ja to tak zrobie jak pisalem , kierunki zrobie jako postojowki i jak cos byloby nie tak to mowie ze fabrycznie tak bylo i niech spada.Przy przegladzie moze byc problem ale wtedy tez mowisz ze tak juz bylo i tyle
adam1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 18:21   #5
marian76
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-12-2008
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDdi
Rocznik: 2001
Postów: 48
Domyślnie Re: MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

witam
jak byłem na przeglądzie, to gościu mi powiedział, że jeżeli masz jakiekolwiek światła, to muszą one działać - miałem w maluchu na zderzaku zamontowane dwie lampy a'la "halogeny" i mi nie działały - musiałem je przy nim zdemontować, bo nie miały podłączenia do prądu.
Przypuszczam, uparty policjant mógłby Ci wlepić mandat za te niedziałające kierunki, ja bym je zaślepił.
marian76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 18:34   #6
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie Re: MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

Zamalować na kolor zderzaka i po sprawie.Ja zrobiłem troche inaczej,kupiłem od Jacka lampy od RS`a (nie mają kierunków,właściwie mają ale zaślepione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) więc mam podwójne reflektory i kierunki w zderzaku
Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 19:00   #7
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Re: MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

Cytat:
Napisał marian76
witam
jak byłem na przeglądzie, to gościu mi powiedział, że jeżeli masz jakiekolwiek światła, to muszą one działać - miałem w maluchu na zderzaku zamontowane dwie lampy a'la "halogeny" i mi nie działały - musiałem je przy nim zdemontować, bo nie miały podłączenia do prądu.
Przypuszczam, uparty policjant mógłby Ci wlepić mandat za te niedziałające kierunki, ja bym je zaślepił.

ja narazie mam tak jak na fotce i szczerze mowiac nie wiem jak to rozwiazac(nowe lampy odpadaja) . Nie wiem czy nie zrobic tak ze nie bedzie kierunkow w lampach i zostana te w zderzakach.Mozna zrobic tez jak pisze Assan - zamalowac i tyle bo zaslepek sie nie kupi takich
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC00008.JPG (101.9 KB, 747 wyświetleń)
adam1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 19:17   #8
piotrekxplod
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 29-01-2009
Model: Focus mk3
Silnik: 1,6 b
Rocznik: 2012
Postów: 40
Domyślnie Re: MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

u mnie wyglada to niemal identycznie z tym ze lampy są czarne, ale ten sam problemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrekxplod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 19:36   #9
matysia
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: Dolny Śląsk
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 4
Domyślnie Re: MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
może to Wam pomoże tam są zaślepki może bedą pasować
matysia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 19:48   #10
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Re: MK1 przed FL a reflektory po FL, co z kierunkami?? ;p

Cytat:
Napisał matysia
http://ford.sklep.pl/pl,category,96064,nadwozie.html?category=96064&pag e=2
może to Wam pomoże tam są zaślepki może bedą pasować

chodzi Ci moze o te : zaślepka zderzaka przedniego Ford - cena: 28.50
Tylko ze to jest dla focusow od 10/2001 wiec nie wiem czy to jest to
adam1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.