Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2008, 08:38   #1
wlodek67
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-04-2007
Skąd: Warszawa
Postów: 2
Domyślnie USB do orginalnego radia

Chciałem najpierw z góry przeprosić, jeśli wątek taki już istnieje. Przeszukałem forum(opcja ?szukaj?) niestety nie trafiłem na interesujący mnie temat( może nie umiem).

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem, FF i zastanawiam się czy jest technicznie możliwe by do fabrycznego radia można podłączyć np. pendraiwa, aby móc słuchać MP3.
Z góry dziękuję za każdą sugestię, pozdrawiam.

wlodek67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 13:24   #2
grzesko8
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 289
Domyślnie Re: USB do orginalnego radia

siema...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a więc przez wejście AUX zamontowane w schowku od strony pasażera...lub jeśli tego nie ma...to ja zaopatrzyłem się w kasetkę do magnetofonu do której jest podłączony kabel z końcówka jacka...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wkładam kasetę do magnetofonu ,podłączam mp4..lub co ma gniazdo na jacka i sobie słucham...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i powiem że to bardzo dobre rozwiązanie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. muzyka czyściutko idzie z 4 głośników...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jestem bardzo zadowolony...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mi to jak narazie wystarcza...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
grześko8
grzesko8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 21:46   #3
Fjuzek
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-04-2007
Skąd: Gdynia
Model: Był Fusion 1.4 TDCI 2004r.
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 61
Domyślnie Re: USB do orginalnego radia

Bezpośrednio podłączyć pendrive'a nie ma najmniejszych szans. Możesz kupić na przykład taki [link=http://www.allegro.pl/item385651658_wyprzedaz_transmiter_usb_sd_card_wyp rzedaz_.html:1mr6h5kx]transmiter[/link:1mr6h5kx] , do którego włożysz kartę SD a on przekaże dźwięk do radia na odpowiedniej częstotliwości.
Fjuzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 22:23   #4
Arbibar
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-04-2005
Skąd: WM
Model: Peugeot 407
Silnik: 2,0 HDI
Rocznik: 2005
Postów: 207
Domyślnie Re: USB do orginalnego radia

Kasetka do napędu miałem parę i jakość dźwięku była kicha. Ostatnio pożyczyłem zestaw kaseta + MP4 i o dziwo grała całkiem przyzwoicie, tylko te wiszące kable.....
Transmiter, miałem podobny, totalna porażka. Wysokich tonów ZERO, niskie badziewne...
Ostatnio wyczaiłem cos takiego [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] słyszałem opinie że OK, sam niesprawdzałem, moze niedługo.
Napisz do nich. Podaj symbol swojego radia. Jest duza szansa ze mają, chociaż reklamują tylko hondę i toyotę.
__________________
Pozdrawiam Arbibar
Arbibar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 22:53   #5
conney
ford::average
 
Avatar conney
 
Zarejestrowany: 30-03-2008
Skąd: EL
Model: FUSION
Silnik: 1.4 TDCi [F6JA]
Rocznik: 2002
Postów: 146
Domyślnie Re: USB do orginalnego radia

WItam,
chyba, ze cos takiego... koszmarnie drogie to to nie jest ;-)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

No i jeszcze to (z Polski i juz u nich kupowalem pare rzeczy wiec moge polecic z czystym sumieniem)
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
pozdrawiam
Konrad
conney jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2008, 10:40   #6
grzesko8
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 289
Domyślnie Re: USB do orginalnego radia

Transmiter mial ktoś z tym sztyczności...jak to gra i wogole??Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. da się tego sluchac?? ja polecam ta kasete z wyjsciem jacka...gra bardzo dobrze...tyle ze kabel sobie wisi..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a te inne urzadznia w linkach wpinamy do panelu z tylu naszego radia??Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
grześko8
grzesko8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2008, 14:32   #7
Mar78
ford::advanced
 
Avatar Mar78
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-02-2008
Skąd: SO
Model: Focus MKII FL kombi SilverX
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 220
Domyślnie Re: USB do orginalnego radia

Jest możliwość odtwarzania bezpośrednio z PENDRIVE lub z KARTY SD....

Coś takiego jak Xcarlink :fcp26 [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Co prawda nie pisze nic o Fordzie, ale może warto zadać pytanie sprzedawcy.
__________________
Był Fusion 1,4TDCi (2004), jest Focus 1,8TDCi (2009)
"Zły sex jest lepszy, niż dobry dzień w pracy"
Mar78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2008, 23:50   #8
Fjuzek
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-04-2007
Skąd: Gdynia
Model: Był Fusion 1.4 TDCI 2004r.
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 61
Domyślnie Re: USB do orginalnego radia

No tak ale nie jest to przecież BEZPOŚREDNIE odtwarzanie z pendrive'a bo pośrednikiem jest właśnie MP3 player - taka nazwa występuje na samej górze strony którą wskazałeś :fcp3 .
O jakości dźwięku z transmiterów faktycznie sam słyszałem nie najlepsze opinie ale przymierzam się do zakupu w celu słuchania audiobooków w dłuższych podróżach.
Fjuzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2008, 00:30   #9
conney
ford::average
 
Avatar conney
 
Zarejestrowany: 30-03-2008
Skąd: EL
Model: FUSION
Silnik: 1.4 TDCi [F6JA]
Rocznik: 2002
Postów: 146
Domyślnie Re: USB do orginalnego radia

Kiedy to wlasnie urzadzonko (interface) pozwala odtwarzac pliki mp3 BEZPOSREDNIO z pamieci USB lub karty SD. No chyba, ze "bezposredni" oznacza dla Ciebie podlaczenie pendrivea fizycznie prosto do radia...ale takie rzeczy to tylko w Erze :fcp27

pozdrawiam
Kon
conney jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2008, 20:15   #10
JohnnyB
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-10-2007
Model: Fusion
Silnik: 1.4 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 25
Domyślnie Re: USB do orginalnego radia

przyłącze sie do zdania poprzedników...
nabyłem mp3 z transmiterem w jednym i nie dosc ze na fabrycznym radiu 2500 czesto uciekał sygnał w trasie to jakosc dzwieku była słaba((
Kaseta z wyjsciem na jacka jest chyba najlepszym i najprostszym rozwiązaniem, dzwiek nie odbiega od tego z radia :fcp4
pozdro
JohnnyB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.