Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2008, 21:10   #1
Jakubo
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-04-2005
Postów: 76
Domyślnie Ogrzewanie - przednia szyba i lusterko

Witam,

Jak w temacie - mam problem z ogrzewaniem przedniej szyby i lewego lusterka. Gdy włącze ogrzewanie przedniej szyby i lusterek to działa tylko prawa strona, tzn. przednia szyba po prawej stronie od lusterka wewnętrznego grzeje a lewa strona ani myśli to zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to samo jest z lusterkami - prawe widać, że jest podgrzewane a lewe wogóle nie grzeje. Co może być przyczyną i czy samodzielnie można to wyeliminować?

Jakubo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2008, 15:30   #2
matsui
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-12-2008
Skąd: rybnik
Postów: 33
Domyślnie Re: Ogrzewanie - przednia szyba i lusterko

mam dokładnie to samo...kto nam pomoże rozwiazac ten problem??pozdrawiam
matsui jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2008, 16:00   #3
Rolo28
ford::average
 
Avatar Rolo28
 
Zarejestrowany: 29-11-2008
Skąd: Małopolska
Model: Kuga
Silnik: 2.5 FHEV ST Line X AWD
Rocznik: 2021
Postów: 87
Domyślnie Re: Ogrzewanie - przednia szyba i lusterko

Witam ja miałem to samo tyko że z prawej strony i przyczyną okazała się nie dopięta wtyczka pod szybą od strony komory silnika są tam dwie prawa i lewa ale możecie też sprawdzić bezpieczniki także w komorze silnika na pokrywce jest od środka opisane który bezpiecznik za co odpowiada.
Rolo28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2008, 16:15   #4
Jakubo
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-04-2005
Postów: 76
Domyślnie Re: Ogrzewanie - przednia szyba i lusterko

Ja już znam przyczynę ... Lusterko działa a kabel łączący szybę z zasilaniem skorodował i odpadł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I teraz mam dwa wyjścia albo zlutować to może być nie możliwe albo liczyć że jakiś kamień walmie mi w szybę i póżniej z ac....
Jakubo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2008, 14:07   #5
Koyot.
ford::professional
 
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Warszawa
Model: C-Max
Silnik: 1.8 16V (CSDA, CSDB)
Rocznik: 2004
Postów: 1,123
Domyślnie Re: Ogrzewanie - przednia szyba i lusterko

no z tym kamieniem to uwazaj bo niektore tow. ubezp. robia problemy jak sie chce sama szybe bez innych uszkodzeń wumieniac.
ale jesli tak jest jak mowisz to bierz kamyk i rzucaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jak się nie ma co się lubi to.....
Trzeba dążyć żeby to osiągnąć
Pozdrowionka...
Koyot. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2008, 16:30   #6
Rolo28
ford::average
 
Avatar Rolo28
 
Zarejestrowany: 29-11-2008
Skąd: Małopolska
Model: Kuga
Silnik: 2.5 FHEV ST Line X AWD
Rocznik: 2021
Postów: 87
Domyślnie Re: Ogrzewanie - przednia szyba i lusterko

Dzisiaj sprawdziłem i podgrzewanie lusterek działa z tylną szybą a z przednią podgrzewane są spryskiwacze.
Rolo28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.