Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-11-2023, 19:39   #1
komar3434
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-09-2008
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 22
Domyślnie Mikrofon w podsufitce + radio niefabryczne

W podsufitce swojego C-Maxa mam wtyczkę z dwoma przewodami, która, jak przypuszczam, służy do podpięcia mikrofonu (była włożona w jeden z dwóch plastikowych słupków, tuż przy miejscu na mikrofon fabryczny). Modułu bluetooth u mnie nie ma, nie znalazłem też wtyczki do niego w okolicach schowka pasażera (wspominam o tym, bo na jakiejś rosyjskiej stronie widziałem, że ten mikrofon jest podpięty do 2 pinów we wtyczce do modułu bluetooth). Czy ten mikrofon z podsufitki ma także bezpośrednie połączenie także z wtyczką do fabrycznego radia Sony FS214? Jeśli tak, to które piny z tej wtyczki obsługują ten mikrofon? A jeśli nie, to gdzie szukać drugiego końca tego tych przewodów z wtyczki fabrycznego mikrofonu? Chce dokupić mikrofon do podsufitki i podpiąć go do swojego, niefabrycznego radia, które działa także jako zestaw głośnomówiący.

komar3434 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2023, 21:18   #2
Krismusic
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 22-03-2023
Skąd: Wojnowice
Model: Ford C-MAX 2009
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Mikrofon w podsufitce + radio niefabryczne

Mam to samo pytanie 🙂 też chcę podłączyć fabryczny mikrofon w podsufitówce do nieoryginalnego radia. Mam akurat Sony MEX-N4300BT. Z tyłu mam gniazdo na mikrofon i można by zwyczajnie podpiąć mikrofon kawałkiem przewodu do radia, ale wygodniej było by wykorzystać jego przewody wychodząc z samej wtyczki. Doczytałem się, że we wtyczce fabrycznej radia w sekcji B pod pinem nr 12 jest właśnie mikrofon. Czy ktoś z kolegów robił takie coś?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Screenshot_20231101-112229.jpg (16.8 KB, 14 wyświetleń)
Krismusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2023, 22:49   #3
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,564
Domyślnie Odp: Mikrofon w podsufitce + radio niefabryczne

Bylo o tym
Nie zadziała.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.