Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-11-2007, 19:27   #1
bombowozista
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-11-2007
Skąd: ełk
Postów: 3
Domyślnie Sprowadzanie aut

czy zna ktos moze tego goscia [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] bo chce cos sprowadzic a sam nie mam pojecia jak to zrobic. on proponuje wyjazdy na litwe za 300 zł.
moze ktos moze polecic kogos zaufanego kto sie trudni wyjazdami za granice po fury


Ostatnio edytowane przez deku ; 08-03-2016 o 08:38
bombowozista jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2007, 20:09   #2
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

na litwie sa auta ktore juz raz w polsce były Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wejdz na mondeo tam gosc pisze gdzie jego pasat pojechal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. temat nowe mondeo po 15 tys

[ Dodano: 10-11-2007, 21:24 ]
Cytat:
Napisał bombowozista
a sam nie mam pojecia jak to zrobic.
ja zrobilem tak:
przejrzałem Mobile.de. (nie patrz bron borze na super auta za 2000 euro ktorych teraz jest tam wiele - straszne oszustwo - ta astra co mam w opisie np Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
znalazlem kilka aut szukalem galaxy i espace. wybralem tansze oferty i zaczolem dzwonic. duzo z tych komisow mowi po polsku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i po angielsku. sa uczciwi pod wzgledem tego czy auto jest aktualnie sprawne. jak znalazlem 2 mniej wiecej w tym samym miejscu to umowilem sie z tym na galaxy. sluchalem dokladnie tego co i jak gosc o aucie sie wypowiada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. umowilem sie z nim na pomoc w zalatwieniu niemieckich formalnosci i pojechalem. gdyby mi galaxy nie podeszlo to mialem jeszcze espasa 60 km dalej troche drozszego ale tamten byl "pewniejszy". no a jak sie okazalo ze galaktyka jest duzo ladniejsza i atrakcyjniejsza niz myslalem to bylem w 7 niebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
(tak po za tym juz przez telefon urwalem 200 euro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
tablice wywozowe na miesiac kosztuja ok 200 euro, na 2 tygodnie chyba polowe tego.
podpisz z gosciem umowe na normalna cene i umow sie z nim, ze w polsce ja przepiszesz na tansza (tak ok 1000 euro) zalezy od wartosci. w polsce idziesz do agencji celnej (tam wiedza co robic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), pozniej skarbowka i rejestracja, a wczesniej przeglad.
oplaty wynosza jakies 1600 jak drozsze auto moze 2000 zl plus ubezpieczenie.
najbezpieczniej jest jechac z jakims kumplem, ekonomicznym autem, wrazie gdyby wyjatkowo znalezione auta byly nie takie jak sie spodziewales. sprowadzilem wlasciwie 2 auta z uni i jedno ze szwajcarii wszystkie dla siebie. galaxy |"sprowadzilem" do francji ale formalnosci takie same i tyle samo kosztuja.
nie jestem zawodowcem ale jak jest tu jakis blad w mysleniu to pewnie zostane poprawiony, ale tak robilem i tak dzialalo calkiem dobrze i tanio
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2007, 20:37   #3
joszib
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2007
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDDI 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 168
Domyślnie

Witam kolego!!!
skoro piszesz o poszukiwaniu auta na tym forum,to zakładam że szukasz Galaxy,lub czegoś podobnego.Nie zajmuję się zawodowo sprowadzaniem aut,ale tak się składa że mam do sprzedania jedno z dwóch aut którymi sam się poruszam po europie.
Są to, Galaxy 2 dohc 1996 plus sekwencja i Sharan 1,9 tdi 1996.
Jednego z nich chcę sprzedać.Wybieraj :fcp12
__________________
Galaktyka poszła do komisu
joszib jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2007, 23:38   #4
ziaro-majk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-08-2007
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 2.0 163km
Rocznik: 2012
Postów: 28
Domyślnie

witam kolego co do tych super ofert z litwy. Przecież te auta tam musiały zkąś przyjechać. Zjamuje się "po godzinach" sprowadzaniem aut z uni i widze jak lora za lorą na litewskich tablicach jedzie na zachud fakt może kupują dużo to mają taniej a że jestem ze szczecina to widze co się dzieje na giełdzie w naszym mieście . Osób rosyjsko języcznych aż mnogo dlaczego oni tam nie kupują przecież to rodacy! a jeden ze sposobów na sprowadzenie auta kolega opisał ci wcześniej
ziaro-majk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2007, 00:21   #5
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

Cytat:
Napisał ziaro-majk
witam kolego co do tych super ofert z litwy. Przecież te auta tam musiały zkąś przyjechać. Zjamuje się "po godzinach" sprowadzaniem
ja widze czesto w niemczech co oni do tej litwy wloka. fakt ze czasami jada ladne auta ale na jednej takiej ciezarowce jest jeden ladny trzy za 2000 a reszta to stluczki same. u nas takie rzeczy sie dzialy pare lat temu i wszyscy wiedza jak to sie konczylo. przeciez cudow nie ma nigdzie. mozna znalezc auto tansze badz drozsze ale w granicach ceny modelu, i cena zawsze bedzie taka sama, mozna urwac pare euro, ... ale nikt na swiecie nie sprzeda sprawnego auta kilka tysiecy euro taniej dlatego ze auto jedzie na Litwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. takie moje zdanie, mobile.de przegladam regularnie bo dziewczyna szuka auta a ja cisne zeby teraz bylo takie co nie pali a wygodne zeby bylo. no nie da sie kupic za pol ceny i juz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2007, 12:34   #6
bombowozista
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-11-2007
Skąd: ełk
Postów: 3
Domyślnie

no to ile kolelega joszib chce za te auta i moze cos wiecej napisze na ich temat i jakies zdjecia wrzuci
bombowozista jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2007, 13:20   #7
D245
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2007
Model: galaxy
Silnik: 1,9tdi
Rocznik: 1996
Postów: 491
Domyślnie

Cytat:
Napisał subratri


tablice wywozowe na miesiac kosztuja ok 200 euro, na 2 tygodnie chyba polowe tego.
podpisz z gosciem umowe na normalna cene i umow sie z nim, ze w polsce ja przepiszesz na tansza (tak ok 1000 euro) zalezy od wartosci. w polsce idziesz do agencji celnej (tam wiedza co robic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), pozniej skarbowka i rejestracja, a wczesniej przeglad.
oplaty wynosza jakies 1600 jak drozsze auto moze 2000 zl plus ubezpieczenie.
najbezpieczniej jest jechac z jakims kumplem, ekonomicznym autem, wrazie gdyby wyjatkowo znalezione auta byly nie takie jak sie spodziewales. sprowadzilem wlasciwie 2 auta z uni i jedno ze szwajcarii wszystkie dla siebie. galaxy |"sprowadzilem" do francji ale formalnosci takie same i tyle samo kosztuja.
nie jestem zawodowcem ale jak jest tu jakis blad w mysleniu to pewnie zostane poprawiony, ale tak robilem i tak dzialalo calkiem dobrze i tanio
Sciagajac auto ze Szwajcarii nie trzeba isc do skarbowki po zaswiadczenie o niepodleganiu VAT bo Szwajcaria nie nalezy do UE i przyjezdzajac takim autkiem placimy normalnie VAT
(clo jest zerowe) i akcyze (dlatego wazna jest odpowiednia cena na umowie i najlepiej miec zaprzyjaznionego celnika albo robic odprawe na granicy szwajcarsko niemieckiej ) .
D245 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2007, 13:57   #8
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

nie otprawiac sie na granicy szwajcarsko niemieckiej jesli jedziecie ze szwajcarii !!! nie dajcie sie zagrzebac przepisami. pisze sie swistek o przekroczeniu granicy niestrzezonej gdzie nie bylo celnika i tyle!
ale ze szwajcarii to tylko drogie auta.
cnie wiem czy clo jest zerowe (nie pamietam0 ale koszty sa w zasadzie takie same jak z uni. jeden warunek. auto musi byc wyprodukowane w uni. nie japoniec i nie amerykanin. wtedy mamy clo!
a w szwajcarji nikt Ci nie da rachunku jak kupujesz od osoby prywatnej bo oni tego nie rozumieja. wystrczy byle jaki swistek na byle jaka cene nyle jaka byle niska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2007, 16:18   #9
oldamo
ford::advanced
 
Avatar oldamo
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 20-10-2007
Skąd: Olsztyn
Model: FORD GALAXY GIA
Silnik: 1.8 125KM
Rocznik: 2009
Postów: 226
Domyślnie

Najszybciej to do Zgorzelca na giełdę - niezłe ceny albo do Berlina też nie jest daleko. Fakt, że te komisy (tanie) to prowadzą Turcy. Ceny są nawet nawet. Ostatni jak byłem to galaksy 96 z 7 fotelami 2.0 w automacie poszedł za 2800 euro do lekkich poprawek lakierniczych (porysowane drzwi).
Tablice 5 dniowe okolo 100 euro.
__________________
Poprzednio sharan 2.0+LPG 1996, galaxy 2.8 TIPTRONIC 2001
oldamo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2007, 18:49   #10
joszib
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2007
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDDI 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 168
Domyślnie

Cytat:
Napisał bombowozista
no to ile kolelega joszib chce za te auta i moze cos wiecej napisze na ich temat i jakies zdjecia wrzuci
Witam!
Niestety nie mam możliwości wysłania fotek ,bo jestem aktualnie za granicą i nie mam przy sobie cyfrówki.Natomiast jeżeli chodzi o ceny aut,to za galaxy 16000 ma klimę manualną ,przednie szyby elektryczne,central na pilota. Reszta jak to w galaktyce.Kolor srebrny metalik.Ma dwa wgniecenia po prawej;tylne drzwi i tylny błotnik,do pomalowania tylny zderzak.Technicznie jest w idealnym stanie 173000km

Sharan 1,9 TDI zielony metalik lakier idealny nie dzial prawa szyba. Wyposażenie to:
elektryka z przodu i całkiem z tyłu,klima,halogeny.Przebieg udokumentowany 175000km. Do wymiany stabilizatory cena 22000
pozdrowienia.
__________________
Galaktyka poszła do komisu
joszib jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.