Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-06-2018, 04:11   #1
frico32
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-05-2018
Model: C-max
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Moduł sterujący szybami

Witam
Ponad miesiąc temu kupiłem c-maxa 2,0 2008
Mam zamiar zabrać się za ostatnią usterkę jaka jeszcze jest w moim fordzie i proszę o poradę .
Szyba od kierowcy plus pasażera od strony kierowcy obniżają się i podnoszą wciskając przycisk po 10 cm mogę kilka razy wciskając obniżyć na sam dół i podnieść zamykając ją kodowanie nic nie daje problem też jest z sterowaniem lusterka od strony kierowcy jak wciskam w dół to kręci się w prawo .
Druga strona działa prawidłowo .
Kupiłem drugi panel dotykowy aby od czegoś zacząć ale panel drugi nic nowego nie wnosi.
Kupiłem moduł - sprzedający wysłał mi prawy tłumacząc że po prawej stronie jest główny moduł na trzy wejścia .
Niestety zarówno po prawej stronie jak i po lewej stronie mam moduły na dwa wejścia ( przednie drzwi ) ale jak już przyszedł prawy moduł to podmieniłem - nic nowego nie wnosi .
Planuje odesłać moduł prawy i poprosiłem sprzedawcę o lewy moduł na dwa wejścia .
Dodam że gdy odpinam moduły w przednich drzwiach np przedni moduł od kierowcy to tylnej szyby nie mogę opuścić wciskając przycisk w tylnych drzwiach tak samo po drugiej stronie .
Uważacie że to jest wina modułu ?
Jest coś takiego jak moduł główny ? w tylnych drzwiach raczej nie ma - dodam że kabelki ładnie są poukładane i raczej nie jest to wina uszkodzenia kabli .


Ostatnio edytowane przez frico32 ; 22-06-2018 o 04:17
frico32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2018, 05:54   #2
skorpion19
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 22-02-2016
Skąd: Opoczno
Model: focus c-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 58
Domyślnie Odp: Moduł sterujący szybami

Bo wcisnął ci z angola, dlatego prawy miał trzy wejścia. Miałem podobną usterkę w drzwiach pasożyta, opuszczało i podnosiło się po około 3 cm, wymiana modułu przy silniczku rozwiązało problem. Spisz numery z modułu i szukaj, najlepiej z takimi samymi numerami.
W tylnych drzwiach też są moduły.
skorpion19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2018, 12:15   #3
frico32
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-05-2018
Model: C-max
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Moduł sterujący szybami

Byłem u elektronika z dwoma modułami po prawej się łączy bez problemu po lewej nie może się połączyć uważa że jest moduł do wymiany przedni lewy albo tylni lewy
albo jakieś załamanie na przewodzie .
Znalazłem identyczny na przód kupiłem pewnie na środę przyjdzie mam nadzieję że problem rozwiąże .

Ostatnio edytowane przez frico32 ; 25-06-2018 o 16:58
frico32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2018, 16:54   #4
frico32
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-05-2018
Model: C-max
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Moduł sterujący szybami

Przyszedł mi moduł z silnikiem wymieniłem całość po wymianie obie szyby normalnie się otwierają
Pozdrawiam
Temat do zamknięcia
frico32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.