Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-02-2015, 12:18   #1
superozy
ford::beginner
 
Avatar superozy
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 19-09-2011
Skąd: Szczecin/Mierzyn
Model: Focus ST170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Opinie o ST170

Siemka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pisałem przed chwilą na Focus Klub Polska z zapytaniem o to autko, ale może ktoś z Was wie coś więcej na ten temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Focus na pewno znany i widziany:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Swietna wersja forda focusa st170 .auto na polskich tablicach.
Auto jest w bardzo dobrym stanie po nowej wymianie kola dwumasowego i sprzegla oraz po szczegolowym serwisie, przebieg ok. 116000 . Swietnie sie nadaje na zainstalowanie gazu .
6 biegowa skrzynia .
Opcje Wyposażenia
> Lista Wyposażenia dodatkowego: ABS, aluminiowe felgi, autoalarm, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, immobilizer, klimatyzacja, lampy ksenonowe, podgrzewane fotele, radio CD, tapicerka skórzana, wspomaganie kierownicy. Auto warte zainteresowania!!!
Mój przyjaciel ze Szczecina chciałby kupić Foczkę ST170, w sumie po zdjęciu wygląda oki, w środku siedzenie trochę brudne, ale do wyprania.

Na chwilę obecną znam takie info:
Cytat:
Witam auto jest w bardzo dobrym stanie sprowadzone . Nie wyskakuja kontrolki . Zakupione bylo 3 lata temu a sprzedaje auto od roku . Wszystkie do dokumenty dolaczone ubezpieczone przeglad do marca . Jestem wlascicielem . Postram sie wyslac zdjecia ja aktualnie mieszkam w uk wiec musze zoorganozowac wysylke zdjec . Auto jest w super stanie jak na ten rocznik .
Dziekuje
Czy ktoś może go widział wcześniej i ma coś do powiedzenia na ten temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?
Aktualnie czekam na zdjęcia, później zapytam się o VIN i szczegóły.

Co myślicie o tej foce? Głównie chodzi o to że jest kombii.

Oferta od:
Osoby prywatnej
Marka:
Ford
Model:
Focus
Poj. silnika:
1 998 cm3
Rok produkcji:
2002
Paliwo:
Benzyna
Moc silnika:
170 KM
Przebieg:
117 000 km
Typ nadwozia:
Kombi
Kolor:
Niebieski
Stan techniczny:
Nieuszkodzony

Sory że w tej formie, ale google złapie słowa kluczowe, może komuś innemu to pomoże w decyzji przed kupnem auta.

Tagi: Szczaniec, Lubuskie, ST170, Ford Focus ST, kombi, świebodziński, Świebodzin, auto nie warte zachodu, sprzedający rozmyśla się przy sprzedaży... niepoważne podejście do klienta

__________________

Ostatnio edytowane przez superozy ; 19-02-2015 o 11:14
superozy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2015, 08:44   #2
superozy
ford::beginner
 
Avatar superozy
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 19-09-2011
Skąd: Szczecin/Mierzyn
Model: Focus ST170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: Opinie o ST170 - Lubuskie

Jeżeli ktoś byłby wstanie coś napisać więcej, byłbym naprawdę wdzięczny.
Pozdrawiam, Ozi
__________________
superozy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2015, 11:09   #3
superozy
ford::beginner
 
Avatar superozy
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 19-09-2011
Skąd: Szczecin/Mierzyn
Model: Focus ST170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: Opinie o ST170 - Lubuskie

Sprawa wyjaśniona.... ludzie nie poważni, więc lepiej nie brać ich nawet pod uwagę....
Pisałem maile przez 3 dni, zero odpowiedzi, dziś się zirytowałem i napisałem maila czy w ogóle chcą sprzedać auto, bo ogłoszenie zrobiło się nieaktywne:

Cytat:
Witam bardzo mi przykro ale zdecydowalismy sie nie sprzedawac auta na dzien dzisiejszy . W razie jakiejkolwiek zmiany poinformuje .
Pozdrawiam
Na forum focusa kolega @cimell napisał:

Cytat:
Napisał cimell Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ta konkretna foka byla wystawiona na poczatku 2013 roku na sprzedaż ze zdjeciami w tej samej scenerii tylko cena byla ok 2x jak ta z ogloszenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sam sie przed kupnem mojej skarbonki zastanawialem nad tym egzemplarzem bo był to jedyny st kombi w tym kolorze.
Po rozmowie z panem wtedy dalem sobie spokoj bo tak naprawde nie wiedzial co bylo robione/wymieniane, a co wymaga naprawy/wymiany.
__________________
superozy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2015, 09:36   #4
superozy
ford::beginner
 
Avatar superozy
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 19-09-2011
Skąd: Szczecin/Mierzyn
Model: Focus ST170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie Odp: Opinie o ST170

No to znalazłem kolejny model, 100 km od Szczecina po stronie niemieckiej:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Cytat:
KOMBI
Pojazd używany
3.499 € (brutto)
09/2003
Ręczna skrzynia biegów
Benzyna
Wyposażenie:

Cytat:
Klimatyzacja automatyczna
Wspomaganie kierownicy
Elektryczne szyby
Centralny zamek
Skórzana tapicerka
Podgrzewane fotele
Bezpieczeństwo i środowisko:
Cytat:
ABS
Immobilizer
Układ ESP
Reflektory ksenonowe
Przednie, boczne i inne poduszki powietrzne
Czyli ogólnie wypasik.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co sądzicie na jego temat? Może ktoś go wcześniej już widział, patrzył?
__________________
superozy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.