Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-01-2007, 21:20   #1
koniu2007
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-08-2006
Skąd: wawa
Postów: 14
Domyślnie otwieranie z pilota, ford 99

czesc :fcp4
mam maly problem z otwieraniem dzrzwi z pilota. :fcp5
usterka ta wystepuje tylko gdy jest temperatura mniejsza niz ok 3-4 stopni :fcp15
mianowicie gdy naciskam przycisk, samochod otwiera drzwi i zamyka, jezeli zdarze :fcp18 otworzyc drzwi to i tak zamykaja sie pozostale, a moje zostana otwarte. pozniej jak samochod sie troszeczke nagrzeje to cos odpuszcza i blokada drzwi sama sie otwiera.
jezeli amcie jakies pomysly gdzie szulac usterki lub co mam powiedziec w warsztacie zeby mnie nie naciagneli to piszcie
pozdr :fcp1

koniu2007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2007, 18:43   #2
lukashh
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-12-2006
Postów: 21
Domyślnie

To chyba normlane w Focusach ze zamki swiruja przy spadku temperatury, gdy sie auto nagrzeje jest w prozadkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lukashh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2007, 22:47   #3
koniu2007
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-08-2006
Skąd: wawa
Postów: 14
Domyślnie

ale co z tym zrobic ???
szkoda ze mi nie powiedzial gosciu jak mi sprzedawal samochod :fcp18
koniu2007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2007, 10:38   #4
s@ndy
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-09-2005
Postów: 97
Domyślnie

Miałem podobnie ze 2 lata temu, skończyło sie spaleniem bezpiecznika od centralnego zamka (za ługo się bawiłem)... Potem wpisiknąłem (dużo- do przelania) WD40 w dziury na klucz i jak na razie problem się nie powtórzył (ale może zimy były słabe)... Nie jestem pewien ale chyba jeszcze na którąś wiosnę opsikałem WD40 (a może raczej sprayem do uszczelek) także widoczne po otwarciu części zamka na drzwiach.....
s@ndy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.