Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-01-2007, 11:16   #1
hb7
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-01-2007
Postów: 50
Domyślnie kupiłem fusiona

witam jestem tu nowy , ale właśie kupiłem fusiona rocznik 2004 ( 82 tyś przebiegu) serwisowany itp - jakieś podpowiedzi dla żółtodzioba - na co powinienm zwrócić uwage itp
pozdr

__________________
hb7
hb7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2007, 20:15   #2
Rafi ABC
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-12-2004
Skąd: Tczew
Model: Focus II
Silnik: 1,6 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 283
Domyślnie

Zwróć uwagę na potencjalną korozję maski od spodu (w miejscach łączenia blach zabezpieczonych silikonem) oraz drzwi (od wewnątrz, tak samo jak w przypadku maski - łączenie blach). Jeżeli coś zauważysz to wal do Forda (jeżeli masz oczywiście gwarancję na blachy).
Rafi ABC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2007, 06:55   #3
mikolodz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-05-2005
Postów: 22
Domyślnie

@hb7
jezeli możesz zdradzić cene za jaką go kupiłeś byłbym wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Mam chyba okazję kupić Fusiona 2004 ale z przebiegiem 170tyś więc próbuję się zorientowac ile może być wart.

Ten mój przyszły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to:
Fusion FX Silver 2004, serwisowany , z kratką.
mikolodz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2007, 21:49   #4
PLNFS_ad4m
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Gliwice
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 15
Domyślnie

Hej i jak ten fusion nowy ci sie sprawuje> moze to od Adam kupiłes?

[ Dodano: 2007-01-20, 22:50 ]
mikolodz,

Hej, to ty michale ? Tu adam, mąż iwony> jak nowy fusion sie sprawuje? ps - mam małe stuki w tylnym zawieszeniu, to cos powaznego moze byc? lepiej pojade z tym do ASO co?
Pozdrawiam Adam
__________________
...::: born to live, live to ride:::...
PLNFS_ad4m jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2007, 06:07   #5
mikolodz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-05-2005
Postów: 22
Domyślnie

Cześć Adamie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeżeli podejrzewasz że to coś w zawieszeniu, to chyba najlepiej będzie go wstawić na rolki i trochę nim potrząść Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Można to zrobić u nas na stacji kontroli. Zobaczę kto tam kiedy jest i kiedy można przyjechać byś miał to zrobione w ramach zajęć dla uczniów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS
Czy w twoim zmienili pasek rozrządu ? bo w moim nie mam tego wbitego do książki serwisowej no i dla pewności muszę go zmienić.

PS2
Autko pierwsza klasa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mikolodz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2007, 13:25   #6
MANIEK70
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam!!
Jestem tu od niedawna i mam dla kolegi odnośnie stuków w zawieszeniu małą podpowiedź.Nie muszą wcale pochodzić ze wskazywanego miejsca w mojm Fazim 2006
występowły stuki wskazujące też na tylne zawieszenie (przebieg 14tkm)a wrzeczywistości odgłosy pochodziły z zatrzaśniów oparć tylnej kanapy.Po niewielkim przesmarowaniu ustąpiło.Połóż oparcie tyłu i zobacz czy stuka, jeżeli to zawiecha będzie lepiej słychać.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2007, 21:19   #7
PLNFS_ad4m
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Gliwice
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 15
Domyślnie

Hej dzisiaj niedziela więc nic nie zrobiłem;] Michale jakos sie dogadamy mam nadzieje, pozatym, gdzie robisz przeglądy? FORD MIKOŁÓW? hehe, sama nazwa wskazuje ;] Ja chciałem jechac do autobossa do bielska ale to za daleko w sumie. A te stuki to albo bagażnik albo kratka + siedzenia tylne . Obadam jutro.

PS - ciesze ze ze fajne autko kupiłes bo sie troche obawiałem, ale jak all ok to super. Ja tylko szukam kieszeni na radio bo nie mam a nie znalazlem nigdzie na necie.
__________________
...::: born to live, live to ride:::...
PLNFS_ad4m jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2008, 07:28   #8
szczepa55
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2007
Postów: 3
Domyślnie

czy ktoś "próbował" szyberdach w fusionie??!
__________________
krsz
szczepa55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2008, 16:23   #9
dr_Oktan
ford::advanced
 
Avatar dr_Oktan
 
Zarejestrowany: 27-04-2006
Skąd: śląskie
Postów: 361
Domyślnie

Cytat:
Napisał szczepa55
czy ktoś "próbował" szyberdach w fusionie??!
Witamy

Ale co z tym szyberdachem :fcp2 wybić, otworzyć ,zamontować, czy Ci przecieka ?

Przyznam ,że nie widziałem fusiona z szyberdachem, czasy kiedy wiało za kołnierz odchodzą do historii , kilma króluje :fcp14
__________________
benzyna po 1.5zl ! miałem taki sen.
dr_Oktan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.