Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2007, 19:33   #1
piasek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-01-2007
Skąd: Wrocław
Postów: 9
Domyślnie Macie nowego członka:):)

Witam wszystkich forumowiczówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Forda Mondeo mk2 1,8TD sedan ghia 98r.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy fabrycznie, ale mam podświetlane 4 klamki wewnętrzneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a w poprzednim samochodzie sam musiałem dziubaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Od zawsze marzyłem o właśnie tym fordzie, jednak były to tylko MARZENIA bo niestety jestem biednym studentemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mój miły tatuś uznał że porzyczy mi kase na samochód, bo jeździłem passatem z 87r który sie psuł jak oszalałyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec nie myśląc długo zadzwoniłem do kuzyna który ściąga samochody, i w ten sam dzień (noc) wyruszyłem z kumplem tym passatem z wrocławia w trase (niedaleko szczecinaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) z tamtąd z kuzynem do berlinaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. obeszliśmy 3 place i niestety nic nie znalazłem:/ gdy juz wychodziliśmy ze smutkiem zauważylismy ze do jednego handlarza wjeżdza mondeo. szybko pobieglismy i co sie okazało: mondeo 1,8TD sedan srebrny metalik, to było piękne uczucie, po czym patrze na licznik a tu 50.000km i mówie "chłopaki przekombinowali z cofaniem licznika", ale po otwarciu maski nie miałem złudzeń ze licznik pokazuje faktyczny przebieg. okazało sie ze jeździł nim dziadek we włoszech. dosłownie pobladłem z ekstazyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mówie do kuzyna "biore". Handlarz chciał 3,500euro, ale po połorzeniu 2,500 na stół zgodził sięGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szczerzze mysle ze nie wiedział co sprzedaje bo jak powiedzielismy 2,500 to popatrzył na samochód wzrokiem snajpera jakby chciał sprawdzić co on w sobie kryjeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiscie nie ma mankamentówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest po gradobiciu, ma małe wgniecenia ale szczerze zakochałem sie na tyle ze nie przeszkadza mi toGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oczywiscie z czaem to zrobie, ale narazie malowanie nie wchodzi w greGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (brak funduszy)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.




Teraz pozostaje mi tylko wymiana rozrządu, oleju, filtra oleju, świec żarowych bo cos słabo pali po dłuższym staniu. Jestem w trakcie rejestracji, ale przyjechałem nim pod dom czyli 300km w polsce na blachach z zółtym paskiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Marze juz o blachach polskich aby móc okiełznac go po wrocławiuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ps. A tak swoja drogą nie wie ktoś gdzie we wrocławiu jest zakład który usówa wgniecenia bez lakierowania? bo jest to tańsze i moze wtedy moje mondeo byłoby śliczniejszeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ps2. Powiedzcie mi jak mam na przegląd pojechać jak nie mam blach? mozna jakies próbne bez przeglądu dostać? bo inaczej bede musiał znów narazać sie policjiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak pozałatwiam formalności to wrzucę fotkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam wszystkich dolnoślązaków, mam nadzieję że nie bedę dużo korzystał z waszej pomocyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale na mały meeting z chęcią się skuszęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko nie śmiejcie się z mojego biednego zgradowanego mondixaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

<< PIASEK >>

piasek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2007, 10:01   #2
arcisz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 25-05-2006
Skąd: Bolesławiec
Model: Inny
Silnik: 3.0
Rocznik: ??
Postów: 213
Domyślnie

Najłatwiej legalnie to chyba tylko laweta - i chyba najtaniej. Mozesz jeszcze ew. zapytać w wydziale komunikacji o próbne blachy - chyba kiedyś były wydawane na właśnie takie dojazdy ale nie jestem pewien bo nigdy ich nie miałem w tym celu.

Wypozyczenie lawet to nie jest duży koszt, ja płacę u siebie jakieś 20zł za godzinę i tyle mi na razie wystarczało. Gorzej, że nie mam prawka kat E i to może byc czasem bolesne :fcp5 wiec szukaj znajomego z hakiem i prawkiem/ :fcp4 / lub jakiegos laweciarza.

Zdegradowany Mondix :fcp27
__________________
Pozdrowienia i do zobaczenia na drodze ;-)
arcisz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2007, 16:20   #3
BLUEORION
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2005
Skąd: Wrocław/KrZyKi
Postów: 152
Domyślnie

No jak to jak. Przyczep sobie tablice od innego auta i jedź. Nie bój się nikt cię nie złapie. Albo pomaluj sobie te żółte tablice czerwonym sprayem. Wszyscy handlarze tak robią i działa.
BLUEORION jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2007, 16:33   #4
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie

Cytat:
Napisał BLUEORION
Przyczep sobie tablice od innego auta i jedź
podwarukiem ,ze nic się złego nie podzieje bo wtedy będziesz miał ciepło. BTW jak jest różnica w cenie za czerwony a ile za żółte ,ze to się opłaca ??
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2007, 10:22   #5
piasek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-01-2007
Skąd: Wrocław
Postów: 9
Domyślnie

To było tak ze juz było za późno żeby kupić czerwone i musiałem od Turków kupić chociarz żółteGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piasek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2007, 09:29   #6
arcisz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 25-05-2006
Skąd: Bolesławiec
Model: Inny
Silnik: 3.0
Rocznik: ??
Postów: 213
Domyślnie

Nie pamiętam dokładnie, za czerwone w maju 2006r płaciłem coś koło 120E za tablice i ubezpieczenie na chyba 3 tygodnie.

Zółte to tylko w Niemczech są ważne i to bardzo krótko - to dla aut bez ważnego przeglądu, na dojazd do warsztatu. Handlarze tak robią.. No to dobre. Tak zrobili kumpla w Polsce, sprzedali auto, dali żółte i puścili chłopaka. Przejechał 30km, na jego widok Vectra jadąca z naprzeciwka obróciła się o 180 stopni i zawyła...

Po zatrzymaniu, podliczeniu wyszło prawie 4 tyś złoty. Grzywna za lewe blachy, za brak OC, za brak waznego dowodu rejestracyjnego itp... A i tak nic się nie stało, to była tylko kontrola. W razie wypadku dochodzi Ci jeszcze naprawa auta ofiary, czasem renta dla ofiary. Z własnej kieszeni...

Jednym słowem, nie warto, nie opłaca sie.
__________________
Pozdrowienia i do zobaczenia na drodze ;-)
arcisz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.