Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Inne
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-11-2013, 22:17   #1
Majda1990
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-02-2010
Skąd: Santok
Model: Fiesta MK4
Silnik: 1300 Endura
Rocznik: 1997
Postów: 22
Domyślnie Astra F po wymianie pompy wtryskowej brak reakcji na gaz, silnik gaśnie

Witam .
A więc jest to Astra z 1993r
Silnik Oplowski 1.7 bez turbo

Oryginalnie była pompa lucasa lecz ku mojemu zdziwieniu nie moge takiej nigdzie dostac
Kupiłem pompe od astry z silnika TD bosch po lifcie lecz nie pasowala poniewaz miala immobilajzer i wyjscie na kostke na trzy piny, i wogole to całkiem co innego takze nie bylo mozlowosci jej zamontowania

kupiłem druga z kadetta 1.7 bosch roznila sie troszke ale to glownie tym ze nie szly do niej przewody z podcisnieniem i linka od gazu byla po drugiej stronie.

Oryginalna pompa w oplu : szedł do niej jeden przewód elektryczny do tej z kaddeta idą dwa przewody i po sciagnieciu izolacji z tego co był jeden okazalo sioe ze ktos tam zaizolował ten drugi.

Podłaczyłem wszystko (mialem problem z razrzadem poniewaz bylo sciągane kółko od wałka razrzadu ale ustawilem rarzad według znaku na dole i polozeniu zaworow na czwartym cylindrze,

i dzieje sie tak ze odpala na chwile i silnik opracuje jakies 10 - 20 sekund i nie ma zadnej reakcji na wcisniecie gazu silnik gasnie , pozniej znowu go odpalam i to samo,


Prosze o pomoc

Majda1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.