Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-03-2013, 19:25   #1
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

Witam mam pytanie. Posiadam mondeo z 2004 z grzana przednia szyba. I...... nie grzeje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jak zakupilem to grzaly doslownie 2 paseczki jeden z prawej drugi lewej strony. Teraz nie grzeje w ogole. Czy jest to mozliwe?? Przeciez na tylnej szybiej nawet kilka nie grzeje a reszta dziala. Zaznacze iz mam odprysk z przodu od kamienia. Czy to moze byc przyczyna tego ze nie dziala??


Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 13-03-2013 o 08:07 Powód: Prefiks
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2013, 08:56   #2
Juzek
ford::expert
 
Avatar Juzek
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Legnica
Model: Mondeo Mk4 Kombi Tit S, Fiesta Mk7
Silnik: 2.5T, 1.4
Rocznik: 2009, 2009
Postów: 3,728
Domyślnie Odp: Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

nie grzeje, bo się popsuła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. trzeba wymienić.
Juzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2013, 09:07   #3
steell
ford::professional
 
Avatar steell
 
Imię: Andrzej Marek
Zarejestrowany: 26-12-2008
Skąd: Strzelce Opolskie
Model: Ford Fusion mk2 z USA /Mondeo mk5/
Silnik: 1,5 EB wersja SE, K&N 33-5000
Rocznik: 2014 model 2015
Postów: 1,310
Domyślnie Odp: Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

Przednia grzana włącza się dopiero przy określonej temperaturze chyba jest to +5 stopni ale nie jestem pewien, jeżeli jest cieplej szyba nie grzeje.
Można sprawdzić czy jest zasilanie ale raczej tak jak kolega pisał szyba do wymiany.
Niestety druciki są bardzo delikatne i znajdują sie między dwoma warstwami szyby, jak zaczynają padać to leci już na skalę masową.
__________________
Mój Grzechotnik]
Biały
steell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2013, 10:10   #4
Juzek
ford::expert
 
Avatar Juzek
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Legnica
Model: Mondeo Mk4 Kombi Tit S, Fiesta Mk7
Silnik: 2.5T, 1.4
Rocznik: 2009, 2009
Postów: 3,728
Domyślnie Odp: Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

a mi się włącza nawet przy -4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Juzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2013, 11:14   #5
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

aha rozumiem ale dziwne zeby tak cala przestala grzac. No nic nowa kosztuje 600 zl z wymiana wiec trzeba kupic albo jezdzic tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzieki
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2013, 12:57   #6
SLO 303
ford::average
 
Avatar SLO 303
 
Zarejestrowany: 01-09-2010
Skąd: Tychy
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 110
Domyślnie Odp: Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aha rozumiem ale dziwne zeby tak cala przestala grzac. No nic nowa kosztuje 600 zl z wymiana wiec trzeba kupic albo jezdzic tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzieki

jeśli masz ubezpieczone szyby to problem sam się rozwiązuje.... jeśli wiesz co mam na myśli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SLO 303 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2013, 13:09   #7
sbozecki
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-03-2012
Skąd: krosno odrz
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 127
Domyślnie Re: Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

jest to doskonaly sposob na wymiane szyby ubezpieczenie kosztuje ok 60-80 pln na rok za wszystkie szyby,czasami trzeba doplacic do przedniej <czołowej >ok 20-25% wartosci ale to zalezy od ubezpieczalni.
kiedys tez kupilem auto z peknieta szyba ubezpieczylem i po 1,5 miecha poszlo zgloszenie wymiana za freeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sbozecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2013, 16:55   #8
huptas
ford::average
 
Avatar huptas
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 26-07-2010
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo MK3
Silnik: 1.8 PB+LPG
Rocznik: 2006
Postów: 53
Domyślnie Odp: Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

juri2069 ja u siebie stawiłem podróbę rok temu, teraz grzeje mi jakieś 30% szyby, reszta przestała sobie od tak, wiec całkiem możliwe ze u ciebie cała juz nie grzeje, masz oryginalną szybę?
huptas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2013, 10:35   #9
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

witam tak mam oryginalna szybe no i na poczatku grzaly tylko 2 paski potem jeden a teraz juz nic. Sprawdzalem kostki na podszybiu i prad dochodzi. A wyczytalem gdzies ze moze caly obwod elektryczny na szybie moze byc przepalony a widac wtedy biale plamy przy krawedzi szyby na gorze i dole. U mnie widac takowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec pewnie szyba do wymiany.
pytalem i 600 zl z wymiana zwykla podgrzewana bez czujnikow. Ale idzie wiosna chyba odpuszcze.
A co do ubezpieczenia to taki myk ze ja mam odprysk a przy placeniu ubezpieczenia robi zdjecie... wiec.... teraz chyba wy wiecie o co mi chodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie przejdzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 07:51   #10
Michał82
FCP member
 
Avatar Michał82
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-02-2011
Skąd: Lublin, Piaski
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2013
Postów: 85
Domyślnie Odp: Dziwny objaw grzanej szyby czołowej

Ja wymieniałem szybę przednią w Hanesco - nie mieli Pilkingtona, wstawili mi NordGlass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie miałem czasu na marudzenie - policja zabrała mi dowód rejestracyjny, dostałem kwitek uprawniający do jazdy samochodem przez 2 dni, potem co najwyżej lawetka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Już pierwszej zimy nie grzało pół szyby - niestety akurat połówka kierowcy, pasażer z przodu miał czyściutką szybę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co ciekawe - z pęknięta szybą Pilkingtona jeździłem 2 zimy i grzała bez zarzutu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Michał82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.