Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podkarpacka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2012, 11:54   #1
kubasmotrys
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 14-08-2011
Skąd: rzeszów
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI 143km
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie zaślepka w zderzaku spryskiwacza ford s-max

Witam Fordomaniacy z Podkarpacia.

Wczoraj ktoś podpierdzielił mi prawą zaślepkę spryskiwacza od xenona w moim s-maxie z 2009 roku. Dzwoniłem do forda w Rzeszowie, ale za takie cudo powiedzieli mi 70 złotych. Więc mam takie pytanie może ktoś dysponuje takim plastikiem, i chciałby to sprzedać??Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wspaniale by było, gdyby był to kolor sea grey, ale jeśli będzie srebny czy jakikolwiek inny to też będzie. Bardzo proszę o jakieś infoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam bardzo serdecznie Kuba.

P.s. Jest to s-max przed liftingiem !!!

kubasmotrys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2012, 20:31   #2
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: zaślepka w zderzaku spryskiwacza ford s-max

Cytat:
Napisał kubasmotrys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... ale za takie cudo powiedzieli mi 70 złotych.
Kupisz inne za 20-30zł ... + przesyłka 5-20zł + ewentualnie malowanie tego + opłata dla mechanika itd ..
A jak przyjdzie z alledrogo inne to x2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja bym nie kombinował tylko zamówił w ASO ... zapłacisz 70zł i będziesz miał takie jak trzeba w odpowiednim kolorze.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2012, 20:44   #3
kubasmotrys
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 14-08-2011
Skąd: rzeszów
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI 143km
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: zaślepka w zderzaku spryskiwacza ford s-max

OkGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zamówię w Fordzie, aczkolwiek rozbój w biały dzień. Malowanie drugie tyle!!!
kubasmotrys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2012, 20:50   #4
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: zaślepka w zderzaku spryskiwacza ford s-max

Cytat:
Napisał kubasmotrys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
OkGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zamówię w Fordzie, aczkolwiek rozbój w biały dzień. Malowanie drugie tyle!!!
Ano troszku tak ... a to te 70zł to "do malowania" ?

Mi złuszczył się lakier obudowie lusterka w Mondeo MK4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolor który mam ICE-WHITE ... nie malują ... trzeba kupić pomalowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wersja "do malowania" kosztuje 36zł ... wersja w kolorze ICE-WHITE coś ok 250zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobrze że na gwarancji przeszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2012, 22:04   #5
kubasmotrys
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 14-08-2011
Skąd: rzeszów
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI 143km
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: zaślepka w zderzaku spryskiwacza ford s-max

W Res Motors zaslepka tylko do pomalowania. W kolorze sea grey ani w żadnym innym nie występuje. Swoją drogą plastik lusterka 30 zł, a takie nic 70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kubasmotrys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.