Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-07-2012, 11:19   #1
mar0s
 
Postów: n/a
Domyślnie Mondeo Mk4 parę propozycji

Witam,

Jest to mój pierwszy temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jak widać zanosi się na to, że niedługi będę już "pełnoprawnym" forumowiczem w własnym Fordem pod tyłkiem, ale zanim to się stanie, chciałbym Was prosić o parę uwag dotyczących poniższych propozycji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


http://otomoto.pl/ford-mondeo-titani...C25370906.html

http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-0-td...C23577011.html

Pierwszy to dla mnie kompletna zagadka, drugi jest w sprzedaży przy Salonie Forda w Katowicach - wydają się mieć przejrzystą i godną zaufania ofertę (gwarancja przebiegu i historii pojazdu).


Z góry dziękuję za wszelkie opinie i uwagi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2012, 11:32   #2
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 parę propozycji

1.cena netto no i SPRZEDANY Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.Cena i przebieg rozsądne...trza oberzeć na żywo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2012, 11:42   #3
mar0s
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 parę propozycji

Powiedzcie mi jeszcze, jeśli możecie: na co zwracać uwagę w Fordzie ? Nie mówię tu o sprawdzanie samochodu, bardziej chodzi mi o wyposażenie - które rzeczy są mniej przydatne, a które są z kategorii "must have". Dla mnie osobiście taką rzeczą jest podgrzewana przednia szyba, ale być może jest więcej gadżetów, które Waszym zdaniem warto mieć w Mondku.


Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2012, 12:12   #4
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 parę propozycji

Im więcej dodatków tym lepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No może poza aktywnym zawieszeniem bo droższa eksploatacja...
CHyba mi nie powiesz że pogardziłbyś skórą,navi,xenonem itp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ??
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2012, 12:17   #5
mar0s
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 parę propozycji

Oczywiście, że nie, ale w zakupie auta kieruję się raczej podejście realnym. Na allegro są Mondki w tej kasie, którą chcę wydać (do 50.000) ze wszystkimi bajerami i za 40k. Oczywiście same igły, pierwszy właściciel itd., ale wolę kupić auto z gorszym "wypasem", ale pewne, które nie zaskoczy mnie gdzieś na trasie, albo podczas użytkowania.

Mam przykłady wielu znajomych, którzy połasili się na skórę, ksenony i pokupowali samochody za 30 tysi, z dieslami, 4-5 lat i oczywiście max 100k przebiegu. Potem okazywało się, że wtryski, turbina, pompy wszelakie trzeba było robić i z 30 tys. za samochód wnet robiło się 40, a ile nerwów i jaki zawód?

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2012, 12:48   #6
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 parę propozycji

Kup tak jak ja mniej więcej - zobacz mój wypas w galerii,myśle że jest w miare ok,kupiłem z Belgii od 1-szego wł.z leasingu,dałem cene sporo większą od okazji i do dziś mam 0 problemu z autkiem - można?można,aby nie iść na tanioche.

Wg mnie za 50kzł kupisz ładny wypas spokojnie 2008r może nawet z navi i alkantarą lub skórą,xenon to ciągle droga i mało spotykana opcja nawet na zachodzie.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2012, 13:00   #7
mar0s
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 parę propozycji

U Ciebie, widzę, że jest już full wypas jak dla mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Na pewno da się kupić świetny samochodzik za 50k z mega opcją wyposażenia, ale "przedzierać" się między oszustami, aby znaleźć taką perełkę to karkołomne zadanie. Nie mam czasu na jeżdżenie po kraju, aby kląć pod nosem nad jakimś "wyplakowanym" złomem. Auta z zagranicy nie sprowadzałem nigdy, więc i ta opcja raczej odpada jak dla mnie.


Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2012, 13:04   #8
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 parę propozycji

Spokojnie znajdziesz i z PL ładny wypas i fajne autko,trzeba tylko ....cierpliwości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powodzenia.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2012, 08:11   #9
mar0s
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 parę propozycji

http://allegro.pl/show_item.php?item=2532162335

A czy ktoś widzi coś podejrzanego w tej ofercie?

VIN: WF0GXXGBBG8A69477


Pzdr
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2012, 08:39   #10
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Mondeo Mk4 parę propozycji

Jak dla mnie przebieg jest po korekcie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.