Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-09-2006, 23:24   #1
gibczos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-09-2006
Postów: 3
Domyślnie POmocy! nie pali, 300 km po ASO

WItam!

Mam ogromny problem!! Ma focusa 1999 rok 1.8 tddi i to jest najlepsze, ze samochód nie chciał zapalic wiec oddałem go do servisu LIPSKI . BS w Warszawie , oni stwierdzili ze to moduł silnika ( 3 , 5 tys.) i do tego popma wtryskowa ( 3 tys) , zrobili wszystko ok , zapłaciłem 5 , 5 tysiaca po rabatach i najlepsze jest to ze wróciłem Focusem do domu tego samego dnia , przejechałem 300 km i nagle auto zachowało sie tak jak by brakło paliwa, zaczeło go dusic , ale jakos dojechałem do znajomgeo , ale samochód i tak nie chciał odpalic , kreciłem , kreciłem i nic , wrescie pojechalismy na stacje benzynowa , kupiłem 5 litrów ropy i wlałem , i próbowałem az do skutku , auto zapaliło , przejechałem kolejne 10 km i znowu nie chce palic , a kontrolka od paliwa pokazuje ze jest tam 1/4 baku bo tak naprawde powinno byc , nie mam pojecia co jest , czy dzownic do LIPSKIEGO czy jak? Pomocy prosze juz mam dosc Focusa..!!!

gibczos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2006, 06:14   #2
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał gibczos
nie mam pojecia co jest , czy dzownic do LIPSKIEGO czy jak?
DZwonić i reklamować. Niech lawete przyśla i poprawiają. Masz taki sam objaw jak przed naprawa, więc nic nie płać, tylko reklamuj. Jesli powiedzą, ze cos tam jeszcze jest uszkodzone, to niech zabieraja to co wymienili i naprawią to co jest popsute.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2006, 14:55   #3
gibczos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-09-2006
Postów: 3
Domyślnie

zawiozełm auto dzisiaj do najbliższego forda w Tychach , powiedzieli mi ze to znowu najprawdopodbniej pompa wtryskowaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale porazka , ciekawy jeste kto teraz za to zapłaciGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gibczos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2006, 15:13   #4
-waldi-
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar -waldi-
 
Zarejestrowany: 24-04-2005
Skąd: Oświęcim
Model: VB/RT/GIII
Silnik: 2.0/1,2/1.8
Rocznik: 97/95/93
Postów: 7,309
Domyślnie

reklamuj to a nie płać - tak jak pisał Slawko.
__________________
wozidła...
Vectra B 2,0 '97 - całkiem wygodne
Twingo 1,2 '95 - mały pomykacz
Golf III 1.8 GT '93 - bagażówka
Yamaha XV700

[Regulamin Forum] [Szukaj]
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
http://img524.imageshack.us/img524/8421/emot2ok6.jpg
-waldi- jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2006, 15:45   #5
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
powiedzieli mi ze to znowu najprawdopodbniej pompa wtryskowaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale porazka , ciekawy jeste kto teraz za to zapłaciGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A według mnie, to wzieli tylko kase, a pompy nie wymieniali, albo wstawili jakąś stara.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2006, 17:16   #6
Mareko
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-08-2004
Skąd: opolszczyzna
Model: Ford Fusion
Silnik: 1,4 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 273
Domyślnie

Z tego co napisal to juz zaplacil !! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale faktycznie walcz i stoj nad mechanikiem jak Ci cos grzebia przy aucie. ja zawsze jak oddaje auto do serwisu to pierwsze pytanie czy pozwola mi stac przy aucie. Jak nie to zabieram auto i traca klienta. - jeszcze mi nigdy nie odmowili. A nasluchalem sie co ci magicy potrafia powymieniac jak by ich nie pilnowac. Kumpel jeden mowil ze we Wroclawiu w ASO naprawili mu jakas tam jedna zepsuta czesc ale za to chyba ze 2 inne wymienili w druga strone tzn. wyjeli nowe a wsadzili stare. Kumpel sie znal wiec po kilku dniach sie kapnal - podjechal, zrobil awanture na caly salon. uwazajcie na tych gosci z ASO.
__________________
Pozdrawiam,
Mareko

Ford Fusion 1.4 TDCi
85KM 200Nm chip by V-tech
Mareko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2006, 10:03   #7
gibczos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-09-2006
Postów: 3
Domyślnie

tylko ze sprawa jest tego rodzaju ze ja mieszkam w Tychach a autko bło naprawiane w Warszawie w LIPSKI B.S , nie wiem wczoraj oddałem auto do Forda tu na miejscu , do dzis jeszcze nie zadzwonili i nie powiedzieli co jest grane , tylko najlepsze bedzie to jak bedzie zpesute cos innego niz popa lub ten moduł to wtedy chyba bede ja znowu musiał płacic , eh poprostu porazka , odradzam naprawy w LIPSKI B.S
gibczos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.