Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-07-2012, 09:47   #1
klemski
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 09-07-2012
Skąd: Wschowa
Model: Galaxy ghia
Silnik: 1.9tdi
Rocznik: 2001
Postów: 3
Domyślnie

Witam!
Mam pytanie a konkretnie co warto sprawdzic w fordzie galaxy 2001 1.9tdi 115km ghia? Nosze sie z zamiarem kupna takiegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. autka i tak sie zastanawiam co warto sprawdzic. Wiem ze auto ma nowa turbine na gwarancji i nowe sprzeglo oraz kolo dwumasowe. Prosze o podpowiedzi jak najszybciej. Z gory dziekuje za pomocGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam tylko ze wiem ze ma obrotowe przednie fotele klime dwu-strefofa i czujniki parkowania. Czytalem troche na temat tego auta i wiem ze ma webasto i ciekaw jestem jak z ta klima dwu-strefowa? ta sa osobne silniczki z tego co slyszalem jak je wlaczalem. Jest jakas mozliwosc sprawdzenia na szybko pod domem sprzedajacego, zeby dowiedziec sie czy warto brac to auto? prosze o pomoc bo nie chce sie wbic w jakies g....


Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 09-07-2012 o 15:46 Powód: Nie piszemy dwóch postów pod rząd. Proszę stosować EDYCJĘ.
klemski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2012, 15:38   #2
FG01
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 22-11-2010
Skąd: Płock
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2,0 163 KM
Rocznik: 2011
Postów: 20
Domyślnie Odp: Co sprawdzic w aucie przed kupnem

Proponuję znaleźć znajomego, który takim autem jeździ kilka lat. Sprawdzi Ci autko bez zastanawiania się do czego jaki przełącznik. Nie zapomnij choćby o fotelach - drugiego i trzeciego rzędu - czy się składają i łatwo wyjmują, czy winda koła zapasowego działa, podgrzewacza na szybko nie sprawdzisz w takiej temperaturze (zbyt wysoka). Osobiście radziłbym jechać z kimś użytkującym takie auto. Życzę miłej jazdy.
FG01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2012, 20:40   #3
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Co sprawdzic co warto sprawdzic w fordzie galaxy 2001 1.9tdi 115km ghia?

klemski daj link do ogłoszenia to napewno coś się podpowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2012, 08:01   #4
klemski
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 09-07-2012
Skąd: Wschowa
Model: Galaxy ghia
Silnik: 1.9tdi
Rocznik: 2001
Postów: 3
Domyślnie Odp: Co sprawdzic co warto sprawdzic w fordzie galaxy 2001 1.9tdi 115km ghia?

No wlasnie koleszka usunal go bo powiedzialem mu ze go bede bral. tylko sie wlasnie naczytalem na temat tych glowic i sie zastanawiam. Ma natrzaskane 200tys.mil turbo na gwarancji i 2mas wymieniony i sprzeglo w zeszlym roku. wszystko dziala troche poobijany jest. To auto z anglii, 2001 115 KM ghia. mi chodzi najbardziej co warto sprawdzic bo chce dojechac tym autem na kolach...plizz pomocy
klemski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.