Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2012, 19:27   #1
arias
ford::beginner
 
Avatar arias
 
Zarejestrowany: 01-07-2012
Model: Focus
Silnik: TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 24
Domyślnie Dziura w skrzyni biegów.. ?

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

A więc dzisiaj wturlałem się pod Essiego, żeby zlokalizować ewentualne wycieki (zapowiada się dłuższa trasa).
Moim oczom ukazał się taki widok.. :

http://img801.imageshack.us/img801/3844/dziuraa.jpg
http://img16.imageshack.us/img16/8315/dziura2o.jpg


Nie wiem do końca, jak wrzucić zdjęcia do tematu i czy w ogóle można. Niewiedzę i jakość zdjęć mi wybaczcie, potrzebuję szybko odpowiedzi.. Czy ten 'otwór' jest fabrycznie.. ? Nie wydaje mi się, ze względu na jego dziwny kształt. Nie mam kanału, nie miałem jak tego lepiej obejrzeć, a włażenie pod blokiem pod samochód i tak przyciąga uwagę.. Dziura znajduje się mniej więcej na łączeniu silnika ze skrzynią, nie wiem, jak dokładniej to opisać. Jeśli jest fabryczna, to jakie jest jej zadanie.. ? Przepraszam za chaotyczny opis..

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

arias jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2012, 21:59   #2
K300
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 24-04-2007
Skąd: Pomorskie
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 1999
Postów: 53
Domyślnie Odp: Dziura w skrzyni biegów.. ?

Witaj.
Nie wiem czy dobrze powiem ale to co widać w tej dziurze to koło zamachowe , na którym jest zamontowane sprzegło ,docisk itp.
oleju tam nie ma , jedyne co moge ci poradzić to próba dospawania jakiejś blaszki , tak aby nie dostawał sie bród z zewnatrz , tylko jak będziesz spawać to spawaj na jednym elemencie tak aby w przyszłości szło oddzielić skrzynię biegów od silnika

Pozdrawiam Marcin
K300 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2012, 09:30   #3
arias
ford::beginner
 
Avatar arias
 
Zarejestrowany: 01-07-2012
Model: Focus
Silnik: TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 24
Domyślnie Odp: Dziura w skrzyni biegów.. ?

Cytat:
Napisał K300 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj.
to co widać w tej dziurze to koło zamachowe , na którym jest zamontowane sprzegło ,docisk itp.

Tak też myślałem. Dzięki za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Będę kombinował, żeby to jakoś zakryć czy zaspawać. Ale nawet na zdjęciu widać, że dostało się tam sporo syfu .. ;/
arias jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.