Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-07-2011, 10:22   #1
wilku30
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 04-08-2009
Skąd: Legionowo
Model: Ford Focus III Titanium, Ford Fiesta ST line
Silnik: 2.0TDCI 203KM 505NM by EMsetup, 1.0 ecoboost 148KM 240NM
Rocznik: 2016, 2016
Postów: 215
Domyślnie Gdzie dobrze odgrzybić klimę w Warszawie?

Poszukuję dobrego warsztatu w Warszawie gdzie profesjonalnie i konkurencyjnie cenowo odgrzybią mi klimatyzację. Nie polecam Norauto, bo na moim przykładzie mają do tego słabe środki. Zapłaciłem za odgrzybianie droższym środkiem 100PLN i już po paru dniach przy włączaniu klimy, wyczuwalny był niemiły zapach.

wilku30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2011, 14:39   #2
abuu
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-02-2009
Skąd: mokotów babe!
Model: czarny s-max jednak z giftem
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 76
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze odgrzybić klimę w Warszawie?

Cytat:
Napisał wilku30 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poszukuję dobrego warsztatu w Warszawie gdzie profesjonalnie i konkurencyjnie cenowo odgrzybią mi klimatyzację. Nie polecam Norauto, bo na moim przykładzie mają do tego słabe środki. Zapłaciłem za odgrzybianie droższym środkiem 100PLN i już po paru dniach przy włączaniu klimy, wyczuwalny był niemiły zapach.
Podjedź na Jana Kazimierza 61, tam są dwa warsztaty (pytaj o Sławka). Zarówno jeden jak i drugi mają mają sprzęt do powyższego.
Pozdr
bu
abuu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2011, 20:49   #3
Danuta
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze odgrzybić klimę w Warszawie?

Zobacz w Auto Księżyno na Liwskiej. Ja robiłam u nich "całkowity" serwis w postaci wymiana oleju w sprężarce, odgrzybianie chemiczne i podwójne ozonowanie. Za wszystko zapłaciłam 200zł Robiłam to prawie miesiąc temu i nie ma żadnych nieprzyjemnych zapaszków itd. Ale twój wybór czy pojedziesz tam czy poszukasz czegoś innego. Ja jestem zadowolona
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2011, 10:21   #4
aaadam1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze odgrzybić klimę w Warszawie?

Witajcie. Ja również robiłem na Liwskiej, znalazłem ich na stronie sztukalakierowania.pl
Można ich śmiało polecać, jak rozmawiałem z innymi klientami przed pierwszą naprawą, to mówili, że są jakościowo bardzo dobrzy. Jak poszukałem opinie w necie o nich to też widzę same pochwały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2011, 14:04   #5
xkiller
ford::amateur
 
Avatar xkiller
 
Zarejestrowany: 07-05-2007
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2009
Postów: 9
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze odgrzybić klimę w Warszawie?

Polecam Ultra-Car na Modlińskiej 225c. Byłem już tam dwa razy i jestem zadowolony.
Szczegóły na stronce [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Ford Mondeo MKIV 2.5T
xkiller jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2011, 23:11   #6
bratroberta
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-04-2011
Skąd: mazowsze
Model: ford fiesta mk 3 1.3 60 KM
Silnik: 1.3 60 KM
Rocznik: 1995
Postów: 8
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze odgrzybić klimę w Warszawie?

Ja zawsze na wiosnę wymieniam filtr kabinowy w moim focusie, córka ma silną alergię i muszę tego pilnować. Próbowałem kiedyś samemu się do tego zabrać z poradami z internetu, ale nie wyszło to dobrze. Zależało mi żeby to było dobrze zrobione dlatego oddałem autko do Auto Plazy na Popularnej i bardzo polecam ten serwis, klimatyzacja działała bardzo dobrze i nie było żadnych problemów z pyłkami i alergią córkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jestem pewny, że tak samo dobrze usuną grzyba z Twojej klimy, nie można się truć za długo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bratroberta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2011, 14:02   #7
kolokolo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondziak
Silnik: 2.0 TdCI, 116 KM
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze odgrzybić klimę w Warszawie?

też tam dawalem auto gdy nawaliła mi klima w zeszłym roku i jakoś do dzis działa bez szwanku, więc chyba można ich polecićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A swoją drogą to z grzybem nie ma żartów, pleśń jest silnie rakotwórcza, trzeba się tego pozbyć jak najszybciej!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolokolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2011, 23:09   #8
Ged
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-10-2011
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Titanium LXS
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 26
Domyślnie Odp: Gdzie dobrze odgrzybić klimę w Warszawie?

Mało kto wie, ale takie reczy robią też w Centrum Usług Wspólnych na Powsińskiej (obsługują flotę rządową). Mają świetny sprzęt i niskie ceny. Kiedy odgrzybiali mi klimę w poprzednim autku, miałem spokój ok. pół roku. Przy okazji chwalili się nową maszyną do klimy - podobno w niektórych nowych samochodach jest czynnik chłodzący, którego nie obsługują starsze maszyny.

BTW, mają też nówkę hamownię. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Starego prywatnego nie odważyłem się dać na badanie - bałem się, że silnik wyjdzie przez maskę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale w kilkuletnim służbowym pokazało 10 KM więcej niż w papierach. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ged jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.