Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-10-2010, 21:53   #1
hr dracula
ford::advanced
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 04-09-2010
Skąd: FSL
Model: galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 202
Unhappy słabe grzanie wnętrza auta i silnika

POMOCY bo idzie zima a wożę dzieci !!!!
jaka może być przyczyna słabego ogrzewania w samochodzie i silnika przy temp. 5-7 stopni na zewnątrz po pracy silnika około 10 minut i nastawieniu temperatury na 29 stopni z nawiewu leci lekko ciepłe powietrze a temp. silnika jest niewiele podniesiona pow 50 stopni. czy to termostat ? czy jakiś błąd w ustawieniach ? jeżeli termostat to jak go wymienić żeby czegoś nie zepsuć a jeżeli nie to co robić ??????

hr dracula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2010, 22:30   #2
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,676
Domyślnie Odp: słabe grzanie wnętrza auta i silnika

Poczytaj temat dogrzewacz, jest na samej górze stronki....
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 08:24   #3
hr dracula
ford::advanced
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 04-09-2010
Skąd: FSL
Model: galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 202
Wink Odp: słabe grzanie wnętrza auta i silnika

dzięki za podpowiedz ale ja nie mam WEBASTO a problem jest w chyba w układzie chłodzenia
hr dracula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 08:55   #4
Dopalacz
ford::advanced
 
Avatar Dopalacz
 
Zarejestrowany: 12-08-2010
Skąd: Radom
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 tdi 110KM
Rocznik: 1999
Postów: 275
Domyślnie Odp: słabe grzanie wnętrza auta i silnika

Cytat:
Napisał hr dracula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
POMOCY bo idzie zima a wożę dzieci !!!!
jaka może być przyczyna słabego ogrzewania w samochodzie i silnika przy temp. 5-7 stopni na zewnątrz po pracy silnika około 10 minut i nastawieniu temperatury na 29 stopni z nawiewu leci lekko ciepłe powietrze a temp. silnika jest niewiele podniesiona pow 50 stopni. czy to termostat ? czy jakiś błąd w ustawieniach ? jeżeli termostat to jak go wymienić żeby czegoś nie zepsuć a jeżeli nie to co robić ??????

Chyba niedawno przesiadłeś się na diesla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja jak zmieniłem vr6 na tdi to też się zastanawiałem jak przetrwam zimę.
W dodatku autko ma swoją kubaturę.
No ale skoro masz webasto, to nie ma problemu - programujesz na 30 min wcześniej i wsiadasz do ciepłego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam.
Dopalacz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 09:19   #5
adri
ford::average
 
Avatar adri
 
Zarejestrowany: 27-05-2009
Skąd: LUBUSKIE
Model: VW SHARAN
Silnik: 1.9 TDI AUY
Rocznik: 2001
Postów: 125
Domyślnie Odp: słabe grzanie wnętrza auta i silnika

Cytat:
Napisał Dopalacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba niedawno przesiadłeś się na diesla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja jak zmieniłem vr6 na tdi to też się zastanawiałem jak przetrwam zimę.
W dodatku autko ma swoją kubaturę.
No ale skoro masz webasto, to nie ma problemu - programujesz na 30 min wcześniej i wsiadasz do ciepłego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam.
Przecież kolega napisaŁ że nie ma WEBASTO,więc nic sobie nie zaprogramuje,ale napewno ma dogrzewacz i to zepsuty i to jest powodem długiego nagrzewania.
adri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 11:08   #6
hr dracula
ford::advanced
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 04-09-2010
Skąd: FSL
Model: galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 202
Domyślnie Odp: słabe grzanie wnętrza auta i silnika

czy to ma znaczyć ze mimo tego ze nie mam WEBASTO posiadam dogrzewacz i jego czujnik ????? a powodem nie jest termostat ??? jeżeli tak to proszę o pomoc - który bezpiecznik jest odpowiedzialny za jego działanie ??? lub jak sprawdzić czy jest sprawny oraz gdzie go szukać ??
cały czas myslałem ze to może byś wina termostatu
hr dracula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 11:29   #7
Grzenio
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-02-2010
Skąd: Małopolska
Model: Galaxy
Silnik: 1,9 TDI 130PS
Rocznik: 2003
Postów: 143
Domyślnie Odp: słabe grzanie wnętrza auta i silnika

Temat dogrzewacz jest podpięty i tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania.
Grzenio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 14:19   #8
Jarek G.
ford::professional
 
Avatar Jarek G.
 
Imię: Ja
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Polska
Model: Galaxy Mk2 Trend, Mk3 Titanium
Silnik: 1,9 TDI, 2,0 TDCi
Rocznik: 2001, 2009
Postów: 1,192
Domyślnie Odp: słabe grzanie wnętrza auta i silnika

Cytat:
Napisał hr dracula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeżeli tak to proszę o pomoc
Mistrzu,
czujnik na podszybiu, świeca, sitko, styki - to tylko te podstawowe rzeczy, które należy sprawdzić przed sezonem a które wpływają na poprawne działanie naszych dogrzewaczy.
Pozdro. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jarek G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 17:12   #9
rici520
ford::advanced
 
Avatar rici520
 
Zarejestrowany: 11-06-2010
Skąd: Sandomierz
Model: Galaxy MkII
Silnik: 2,3 benzyna+lpg
Rocznik: 2003
Postów: 221
Domyślnie Odp: słabe grzanie wnętrza auta i silnika

Cytat:
Napisał Jarek G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mistrzu,
czujnik na podszybiu, świeca, sitko, styki - to tylko te podstawowe rzeczy, które należy sprawdzić przed sezonem a które wpływają na poprawne działanie naszych dogrzewaczy.
Pozdro. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i to mi sie podoba konkret tylko to sie liczy, to jest pomoc.Nie cierpie odpowiedzi w stylu uzyj szukajki.Normalnie wlos sie jezy na karku......Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rici520 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 21:26   #10
Jarek G.
ford::professional
 
Avatar Jarek G.
 
Imię: Ja
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Polska
Model: Galaxy Mk2 Trend, Mk3 Titanium
Silnik: 1,9 TDI, 2,0 TDCi
Rocznik: 2001, 2009
Postów: 1,192
Domyślnie Odp: słabe grzanie wnętrza auta i silnika

No tak, ale po to właśnie jest szukajka, żebym nie musiał nadwyrężać swoich cennych zwoi mózgowych na udzielanie odpowiedzi - choć ta jest na pierwszej stronie naszego forum.
Pozdro. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jarek G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.