Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-10-2015, 18:04   #281
Gori
ford::average
 
Avatar Gori
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 17-10-2009
Skąd: Chojnów, Dingolfing (Niemcy)
Model: Mondeo RS mk1, Mondeo mk5
Silnik: mk1 2.0 pb, Mk5 2.0 Eb
Rocznik: 1994, 2018
Postów: 53
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Cytat:
Napisał chwileulotne85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W temacie polifta się nie wypowiem. Jednak masz rację, nie wchodź w zamienniki. Od razu Ci mówię, że jak zrobisz tył i przód to będzie gryzł brak boków. Sam myślałem że progi odpuszczę heh. Progi są najdroższe niestety :cool:

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
na razie tylko przód i tył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. progi w między czasie. Trochę to razem kosztuje, ale wiem, że warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeszcze felgi 18-19". Będzie Kozak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Mondeo Mk1 2.0 RS
Mondeo MK4 2.0 16V Titanium "S"
Mondeo Mk5 2.0 EB Vignale
Gori jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2015, 18:53   #282
chwileulotne85
ford::advanced
 
Avatar chwileulotne85
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 03-06-2014
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus III Hatchback
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2012
Postów: 407
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gori Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na razie tylko przód i tył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. progi w między czasie. Trochę to razem kosztuje, ale wiem, że warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeszcze felgi 18-19". Będzie Kozak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potwierdzam :cool:

Ja miotam się czy obniżać zawieszenie, czy dodać tylko dystanse

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
chwileulotne85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2015, 19:04   #283
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Do tego jeszcze grill - pomiędzy zderzak a maskę.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2015, 10:57   #284
siara1983
ford::average
 
Avatar siara1983
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2014
Skąd: Myszków
Model: Mondeo MK4 Titek S
Silnik: 2.0 tdci 177/403
Rocznik: 2008
Postów: 182
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Kupić - zdemontować - resztę sprzedać i lotka tanio wyjdzie Kolego mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Artur jesli ta lotka jest ori to w/g mnie jest to czesc nie do zdemontowania....wiem bo motowalem swoja ori i oprocz kleju siedzi jeszcze na takich specjalnych kolkach montazowych.

Jak dla mnie bez uszkodzenia lotki jest to nie do odzielenia od klapy....
siara1983 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2015, 21:56   #285
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Cytat:
Napisał chwileulotne85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potwierdzam :cool:

Ja miotam się czy obniżać zawieszenie, czy dodać tylko dystanse

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
Nie orientujesz się jakie dystanse na tył i przód bo po dołożeniu pakietu S koła się trochę schowaly a mam 18.

Ostatnio edytowane przez dario6273 ; 17-10-2015 o 21:59
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2015, 00:39   #286
DAMIAN-24
ford::average
 
Avatar DAMIAN-24
 
Zarejestrowany: 19-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Fiesta ST MK8
Silnik: 1.5 EB 200KM
Rocznik: 2020
Postów: 166
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Cytat:
Napisał chwileulotne85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
Jakie wrażenia akustyczne po zrobieniu wydechu?
DAMIAN-24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2015, 08:29   #287
chwileulotne85
ford::advanced
 
Avatar chwileulotne85
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 03-06-2014
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus III Hatchback
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2012
Postów: 407
Domyślnie

Cytat:
Napisał dario6273 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie orientujesz się jakie dystanse na tył i przód bo po dołożeniu pakietu S koła się trochę schowaly a mam 18.
Nie wiem dokładnie właśnie. Na necie widzę że pare osób ma 20 mm. Inni dają na tył większe, ale ja chcę jeden rozmiar.
Orientował się będę na wiosnę, bo teraz niedługo zmieniam na moje maleńkie zimowe 16

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
chwileulotne85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2015, 08:33   #288
chwileulotne85
ford::advanced
 
Avatar chwileulotne85
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 03-06-2014
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus III Hatchback
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2012
Postów: 407
Domyślnie

Cytat:
Napisał DAMIAN-24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakie wrażenia akustyczne po zrobieniu wydechu?
Szczerze to nie sprawdzałem. Nie
miał kto przegazować 😊 od środka nie słyszę różnicy, choć faktem jest że radio zawsze gra u mnie dość głośno. Ważne że kopci z obu rur :cool:

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
chwileulotne85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2015, 11:52   #289
DAMIAN-24
ford::average
 
Avatar DAMIAN-24
 
Zarejestrowany: 19-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Fiesta ST MK8
Silnik: 1.5 EB 200KM
Rocznik: 2020
Postów: 166
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Jak byś miał okazję kiedyś to nagraj jak to chodzi. Nie spodziewam się jakichś fajerwerków ale kiedyś widziałem Audi A5 3.0 TDI ze zrobionym wydechem i muszę przyznać, że jeden z najładniej brzmiących klekotów to był.

Coś w ten deseń [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez DAMIAN-24 ; 18-10-2015 o 14:58
DAMIAN-24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2015, 15:38   #290
chwileulotne85
ford::advanced
 
Avatar chwileulotne85
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 03-06-2014
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus III Hatchback
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2012
Postów: 407
Domyślnie

Ok jak będzie okazja to nagram

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
chwileulotne85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.