Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-07-2012, 10:51   #1
kasro
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-03-2010
Skąd: Katowice
Model: Ford Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie wymiana osłony przegubu

Witajcie,

Posiadam Mondeo MK3 Kombi 2.0 TDCI 115KM z 2003r. Ostatnio przy dodawaniu gazu czasami pojawiał się odgłos tarcia w przednim lewym kole + lekkie rytmiczne stukanie, w zależności od prędkości. Jak puściłem gaz to cisza. Czasami było cicho. Koledzy nastraszyli, że to przegub i żona może kiedyś stanąć.
No to dałem to do kolegi na warsztat. Stwierdził, że przegub to nie jest i w zasadzie to nie nie wie co to. Jakby nadal stukało, to może to być coś od skrzyni.

Pomijam fakt uwielbianego stwierdzenia " nie wiem co to jest " wymawiany przez mechanika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mam dwa pytania:

1. Na co mam zwrócić uwagę i co to wg Was może być, jeśli nadal by odgłosy się pojawiły?
2. Oraz czy wymiana osłony przegubu ( był jakiś wyciek) + rozruszanie tylnych zacisków hamulcowych + gumowa tuleja wachacza ( zapiekły się i ręczny nie trzymał) jest warte w sumie 250zł? ( 100zł części 150 robota)

Z góry dzięki za informacje.
Pozdrawiam


Ostatnio edytowane przez kasro ; 02-07-2012 o 12:08
kasro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.