Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-12-2007, 18:01   #1
rudyeastwdzz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-10-2007
Skąd: Łódź
Postów: 15
Domyślnie Gaz+Obroty

Witam wiec niewiem co juz mam pisac na temat forda bo poprostu mnie krew zalewa ponad 1miesiąc walcze z gazem i ze strzałami i z regulacją wyminilem swiece przewody tez wyregolowali gaz i nadal to samo bylem u 2 gazownikow jeden powiedzial parownik drugi kazal tamto wymienic i bedzie dobrze no niby tak ale po 10-15min jak sie essi rozgrzeje zaczyna strzelac i mulić sie na luzie ;/ co to moze być nie mam juz pieniedzy na dokladanie w to auto co podejzewacie ze jest nie tak na benzynie chodzi ok nawet bez MAF

__________________
Yeahhhh
ok4min
0 błedów
najszybszy bezblednie:]
yeahh
25.01;/ prakt I proba oblana
rudyeastwdzz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2007, 19:01   #2
dresat
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 24-03-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford fiesta + Elpigaz Leonardo XL
Silnik: 1.3i
Rocznik: 1995
Postów: 1,575
Domyślnie

rudyeastwdzz, Napisz może na początek o samej instalacji: jest to sekwecyjny wtrysk gazu czy instalacja "tania" ze śrubą na wężu od reduktora do - powiedzmy - miejsca jego dostarczenia do kolektora ssącego, czyli prosta II-ga generacja? Montaż instalacji Ty zlecałeś, czy kupiłeś auto już z instalacją? Znasz z dokumentów jej nazwę, lub nazwę i symbol sterownika? Bez takich podstawowych informacji trudno cokolwiek wnioskować... :fcp15
dresat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-12-2007, 17:41   #3
rudyeastwdzz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-10-2007
Skąd: Łódź
Postów: 15
Domyślnie

gaz jest to II ga generacja na pełnym wtrysku instalacja byla juz jak kupiłem nazwy nieznam ale wiem ze parownik firmy xxx bo nie znam nazwy firmy juz go nie produkuja nie sprzedaja firma sie zawineła 1,5 roku temu z pabianic... panowie mysle jeszcze nad kilkoma opcjami usterki o silniczku krokowym o ile takowy pracuje na gazie lub o kompie od gazu ze jest rozpierdzielony
__________________
Yeahhhh
ok4min
0 błedów
najszybszy bezblednie:]
yeahh
25.01;/ prakt I proba oblana
rudyeastwdzz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.