Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-02-2016, 19:25   #41
velPaulus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-01-2016
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi (115KM)
Rocznik: 2011
Postów: 30
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

A czy ktoś ma do polecenia warsztat/ASO w Warszawie, który dałby radę zająć się zdiagnozowaniem i usunięciem przyczyny świecenia się kontrolki airbag (być może uszkodzony moduł)? Niestety nie każdy daje radę...

velPaulus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2016, 12:47   #42
Sienek21
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 15-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 145 KM
Rocznik: 2011
Postów: 30
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Spróbuj tutaj. Bardzo fachowa obsługa. Opinie o warsztacie znajdziesz w ponizszym linku

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Solid Garage
Al. Jerozolimskie 228 W-wa,
tel 502 472 028
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Sienek21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2016, 09:01   #43
tburzynski
ford::beginner
 
Avatar tburzynski
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 10-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy mk3/mk4 ?
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2016
Postów: 12
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Dzień Dobry !
Jestem tutaj nowy na forum
Chcę zakupić nowego Forda Galaxy w Ursyn Car Warszawa.
Kiedyś miałem okazję być u nich w serwisie z Fordem Focusem MK2 po lifcie w 2010 roku
Nie potrafili tam zdiagnozowac dlaczego co jakis czas pada mi silniczek od spryskiwacza.
Zamontowali potem silniczek od Mondeo i dopiero ten dzialal dobrze ale fakt ze byla to jednak batalia.

Pytanie czy od czasu ostatniej mojej wizyty w ASO Ursyn Car Warszawa w 2010 roku coś się zmieniło na plus czy raczej nic ?

Jak byłem w salonie i konfigurowałem Galaxy pod siebie to oczywiście sprzedawca był bardzo miły. Zmartwił mnie poprzedni post o nowce bitej i malowanej wlasnie w UrsynCar!

Nie chce kupować samochodu za ponad 100 tyś zł który będzie bity !
tburzynski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2016, 14:24   #44
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,666
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Cytat:
Napisał tburzynski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie czy od czasu ostatniej mojej wizyty w ASO Ursyn Car Warszawa w 2010 roku coś się zmieniło na plus czy raczej nic ?
!
Jako świeży użytkownik Forda i mieszkaniec Ursynowa, po zakupie auta pojechałem z nim na przegląd. Właściwie jestem z niego zadowolony i od strony mechanicznej mogę polecić ASO.
Nie mogę i nie polecam jeśli chodzi o koszt części i obsługę klienta. Na samochodach znam się nieco, poza tym jest internet, to forum.
Miałem konkretny problem i spotkałem się z taką reakcją przyjmującego "poczytaj pan lepiej jakąś książkę, zamiast bzdury tu gadać". Po takiej reakcji miałem ochotę wyjść.

Cena części. Lusterko lewe, elektryczne, podgrzewane i składane elektrycznie. W ASO 800zł. W dowolnym sklepie w sieci 130zł...
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2016, 18:30   #45
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Jako były klient UrsynCaru nie mogę potwierdzić tego, co napisane jest wyżej. Każda moja wizyta w tym serwisie kosztowała mnie trochę nerwów. Zawsze coś było nie do końca zrobione tak, jak powinno. Jedna z wizyt skończyła się reklamacją w Ford Polska.
Korzystałem z ich usług tylko dlatego, że mam blisko, w sumie mieszkam zaraz obok.
Ostatnio byłem u nich żeby zapytać się o cenę dekla do felgi aluminiowej. Zostałem potraktowany tak, że nawet szkoda słów.
Kolega z Mondeo Klub Polska miał też ostatnio styczność z nimi (serwis w Piasecznie) z okazji naprawy blacharskiej. M. in. wymieniany był reflektor xenonowy. Auto oddali z niewyregulowanym xenonem, który świecił nisko po jezdni. Proces reklamacji też nie trwał krótko.
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2016, 00:31   #46
Pavells
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-01-2016
Model: Ford Focus III
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Po przeczytaniu tematu stwierdzam, że chyba najgodniejszym polecenia jest ASO Lipski. Czy ktoś może to jeszcze potwierdzić/zaprzeczyć? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pavells jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2016, 07:58   #47
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 906
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Ja korzystałem.
Robiłem rozrząd i wymianę wszystkich filtrów, paska, oleju w powershift.
Cenę mieli najlepszą wśród warszawskich ASO.
Co do jakości to ciężko powiedzieć. Nic nie zepsuli, auto już rok jeździ więc chyba są warci polecenia.
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2016, 01:05   #48
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,666
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Po wymianie amorków z przodu i ustawieniu geometrii, czego ASO Ursyncara nie mogło zrobić poprawnie - polecam Solid Garage, Al. Jerozolimskie 228 (koło trasy TSW i Nowolazurowej), wjazd od stacji Statoil/McD.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2016, 13:58   #49
jurman
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 01-09-2012
Model: Ford Focus Vignale
Silnik: 1,5 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2019
Postów: 16
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

W Warszawie to już nie pojadę do żadnego ASO, a szczególnie Auto Nobile Ford na Płowieckiej. Samochód był tam tydzień, skasowali 233,70 za tzw weryfikacja instalacji elektrycznej. Wymienili ramki pod rejestracją - bez mojej zgody, pokrywa akumulatora tylko położona - zauważyłem to jak wyczułem, że coś się tłucze pod maską, plastiki luźno sobie latały po silniku, a na dodatek znikł dodatkowy kluczyk - powiedzieli, że nie zostawiłem. To jest chyba jakaś kpina Forda, a nie żadne ASO. Tam nie ma mechaników tylko wymieniacze, jeśli komputer nie pokazuje, to nie wiedzą co zrobić! Nigdy więcej Auto Nobile Ford Płowiecka!

Ostatnio edytowane przez jurman ; 04-06-2016 o 14:01
jurman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2016, 17:29   #50
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Ford Lipski - koszt przeglądu rocznego to 508zl. W dodatku zajrzelismy pod spód samochodu, sprawdziliśmy akumulator i stan głównych płynów.
elucidate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.