Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-03-2014, 12:00   #751
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie, kolega w Conversie wgrał soft chiński, więc nic nie stoi na przeszkodzie do Kugi wgrać soft amerykański z Escape, tylko kwestia zdolności Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fanie byłoby to umieć. Przypomina mi się zabawa z VW gdzie wypalałem płytę, wkładałem do napędu i po kilku minutach cieszyłem się nowymi funkcjami kompa lub nawigacji. Na pewno w fordzie jest to też łatwe tylko trzeba znaleźć źródło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2014, 11:41   #752
dubik77
ford::average
 
Avatar dubik77
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 21-08-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Vignale i Fiesta ST
Silnik: Diesel i benzyna
Rocznik: 2017 i 2019
Postów: 110
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Nie mogę znaleźć w instrukcji, a same literki nic mi nie mówią. Czy podpowiecie co oznaczają zmieniające się litery, nieraz dwie naraz na ekranie komputera pokładowego (jak na zdjęciach)
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC_0078.jpg (64.1 KB, 57 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_0077.jpg (71.7 KB, 56 wyświetleń)
dubik77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2014, 12:12   #753
pkomi
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-03-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: EDGE Sport
Silnik: 2.0 BiTDCI
Rocznik: 2017
Postów: 44
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Witam
Z angielskiego oznaczenie stron świata
pkomi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2014, 12:16   #754
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

N NE E SE S SW W NW
Strony świata.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2014, 15:16   #755
dubik77
ford::average
 
Avatar dubik77
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 21-08-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Vignale i Fiesta ST
Silnik: Diesel i benzyna
Rocznik: 2017 i 2019
Postów: 110
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Nigdy bym na to nie wpadł. Dzieki za podpowiedź.

Zastanwia mnie jeszcze jedno, a dokladnie kontrolka świec zarowych. Zgodnie z instrukcją silnik diesla należy uruchomić gdy ta kontrolka zgaśnie, jednak ona sie nie pali wogle. Czy dobrze znalazlem na dziale focusa ze kontrolka ta pali sie jedynie w przypadku niskich temperatur?
dubik77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2014, 18:52   #756
robo007
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-03-2013
Skąd: Płock
Model: EDGE (EU)
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 321
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał dubik77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nigdy bym na to nie wpadł. Dzieki za podpowiedź.

Zastanwia mnie jeszcze jedno, a dokladnie kontrolka świec zarowych. Zgodnie z instrukcją silnik diesla należy uruchomić gdy ta kontrolka zgaśnie, jednak ona sie nie pali wogle. Czy dobrze znalazlem na dziale focusa ze kontrolka ta pali sie jedynie w przypadku niskich temperatur?
dokładnie - przy niskich temp. jest możliwe użycie grzałek, a objawia się to tym że jak naciśniesz przycisk start to przez chwilę zapali się kontrolka wszystko wygaśnie aż do momentu podgrzania i dopiero wtedy uruchomi się silnik
robo007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2014, 07:05   #757
dubik77
ford::average
 
Avatar dubik77
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 21-08-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Vignale i Fiesta ST
Silnik: Diesel i benzyna
Rocznik: 2017 i 2019
Postów: 110
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Dziękuję za podpowiedź, podpowiedzi. Niby w Kudze żadnych fajerwerków nie ma ale ciężko ujarzmić nawet to co jest, dzięki nijakiej instrukcji. W poprzednim aucie to osobna książka była do samej navi, radia.

Jak dobrze pamiętam w aucie demonstracyjnym na ekranie komputera, tego miedzy prędkościomierz a obrotomierzem, pokazywała sie strzałka z nawigacji. Czyli powielone czesciowo było to co na głównym ekranie navi. Jak to ustawić wiecie?
dubik77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2014, 09:28   #758
robo007
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-03-2013
Skąd: Płock
Model: EDGE (EU)
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 321
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał dubik77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję za podpowiedź, podpowiedzi. Niby w Kudze żadnych fajerwerków nie ma ale ciężko ujarzmić nawet to co jest, dzięki nijakiej instrukcji. W poprzednim aucie to osobna książka była do samej navi, radia.

Jak dobrze pamiętam w aucie demonstracyjnym na ekranie komputera, tego miedzy prędkościomierz a obrotomierzem, pokazywała sie strzałka z nawigacji. Czyli powielone czesciowo było to co na głównym ekranie navi. Jak to ustawić wiecie?
na komuterze ustawienia i chyba informacje i tam będzie coś w stylu wyświetlaj informacje nawigacji, w momencie jak ustawisz trase w navi na komputerze z prawej strony będą wyświetlane informacje
robo007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2014, 13:42   #759
dubik77
ford::average
 
Avatar dubik77
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 21-08-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Vignale i Fiesta ST
Silnik: Diesel i benzyna
Rocznik: 2017 i 2019
Postów: 110
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał robo007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na komuterze ustawienia ...
Przekopałem wszystko i na ekranie komputera nic nie znalazłem. W ustawieniach ekranu gdzie jest radio, navi, synk jest opcja która prawdopodobnie może odpowiadać za to aby informacja z navi pokazywała się na ekranie komputera. Zaznaczyłem, zobaczę czy się coś zmieni. Jak na razie cały czas jest widok auta ze światłami, lub kontroler pasa ruchu (na przemian).
dubik77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2014, 17:56   #760
robo007
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-03-2013
Skąd: Płock
Model: EDGE (EU)
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 321
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał dubik77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przekopałem wszystko i na ekranie komputera nic nie znalazłem. W ustawieniach ekranu gdzie jest radio, navi, synk jest opcja która prawdopodobnie może odpowiadać za to aby informacja z navi pokazywała się na ekranie komputera. Zaznaczyłem, zobaczę czy się coś zmieni. Jak na razie cały czas jest widok auta ze światłami, lub kontroler pasa ruchu (na przemian).
nie ten wyświetlacz - ten między zegarami i tam wejdź w ustawuenia i tam to będzie
strzałka na kierownicy w lewo potem ustawienia - wyświetlacz - i tam zaznaczasz "informacje nawigacji"

Ostatnio edytowane przez robo007 ; 16-03-2014 o 18:01
robo007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.