Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-05-2013, 09:39   #191
piwkoo
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2013
Model: Kuga
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Z Ford Polska otrzymałem taką informację:
Cytat:
Uprzejmie dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Kontaktu z Klientami Ford Polska Sp. z o.o. W odpowiedzi na Pana zapytanie potwierdzamy, że są opóźnienia w produkcji Forda Kugi. Nie mamy jednak na chwilę obecną informacji z fabryki, jaki jest przewidziany okres oczekiwania na wyprodukowanie samochodów. Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Jak tylko będziemy mieć jakiekolwiek informacje na ten temat, poinformujemy o tym dealerów.

piwkoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 11:12   #192
kuga2013
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-03-2013
Model: CR-V Executive
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Przykro, ze nawet centrala nie raczy sie zaglebic w temat i dowiedziec cos konkretnego na temat dostawy aut. Jakby nie bylo sa to samochody za dosc ladne pieniadze, za ktore to mozna znalezc wiele opcji na rynku samochodowym z odbiorem prawie natychmiastowym, wiec mogliby chociaz okazac troszke szacunku dla klijentow. Moze zapytajcie jak wyglada sprawa gdybyscie chcieli zrezygnowac z zamowienia skoro firma sie nie wywiazala z umowy? Moze zaproponuja jakies ekstra znizki? Pozdrawiam.
kuga2013 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 14:26   #193
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

witam. dziś dostałem info od ford polska. Przyznają że samochody maja opóźnienia ponieważ fabryka się nie wyrabia, jednak nie dopatrują się tu swej winy, argumentują że robią co mogą ale mało mogą. samochody zamówione w marcu będą dopiero po wakacjach najszybciej. Na moje pytanie kto poniesie konsekwencje jeśli nie dotrzymają terminu powiedziano mi że dealer będzie prowadził rozmowy z klientem i po stanowisku klienta centrala będzie się zastanawiała nad problemem ewentualnie. Mnie powiedziano przy podpisywaniu umowy że auto będzie na lipiec i tak też plany były robione. Jeśli auta nie będzie nie będę odpuszczał na pewno rekompensaty, za duże są to pieniążki.
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 15:54   #194
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam. dziś dostałem info od ford polska. Przyznają że samochody maja opóźnienia ponieważ fabryka się nie wyrabia, jednak nie dopatrują się tu swej winy, argumentują że robią co mogą ale mało mogą. samochody zamówione w marcu będą dopiero po wakacjach najszybciej. Na moje pytanie kto poniesie konsekwencje jeśli nie dotrzymają terminu powiedziano mi że dealer będzie prowadził rozmowy z klientem i po stanowisku klienta centrala będzie się zastanawiała nad problemem ewentualnie. Mnie powiedziano przy podpisywaniu umowy że auto będzie na lipiec i tak też plany były robione. Jeśli auta nie będzie nie będę odpuszczał na pewno rekompensaty, za duże są to pieniążki.
Mam podobne informacje. Dowiedziałem się iż do lipca nie mam co liczyć na podanie daty produkcji, ponieważ do tego czasu fabryka nie zamierza wpisać mojego samochodu do planu produkcji. Jednocześnie diler twierdzi, że dostawa na październik wydaje się optymistyczna.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 20:09   #195
slaweks
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-05-2013
Model: Kuga 2013
Silnik: benzyna 150km
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Ja też byłem u dealra i dowiedziałem się, podobno Ford Polska wyrwał na polski rynek 200szt i to ma przespieszyć dostawę zamówionych w marcu samochodów.
Jednoczśnie powiedziano mi, że jeśli moja Kuga nie wejdzie do produkcji do końca lipca to przez cały sierpień produkcja jest wstrzymana z powodu przeglądu linni produkcyjnej. A więc jeśli auto wyprodukją we wrześniu to odbiór będzie pod koniec października. Pewnie stąd ten październik.
Może warto by się skrzyknąć i naciskać w grupie. Wiadomo przecież jak trakują jedną osobę a jak zorganizowaną grupę.
slaweks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 21:54   #196
kasjopeja
ford::average
 
Avatar kasjopeja
 
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: mondeo mk3/mk4/kugaII/mk5/Edge St-Line
Silnik: 2.0 115/140/163/180/238
Rocznik: 2005/2008/2013/2016/2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

jest. właśnie przyjechałem 2 godziny temu. zmieniałem zakres zamówienia przeszło miesiąc czasu temu (+ksenony) i sprzedawca natrafił na taką nie przydzieloną z produkcji na 29 kwietnia. Różniła się jeszcze 3 drobiazgami za 900 zł. Na razie ciężko coś powiedzieć bo jestem oszołomiony z lekka. miałem mondka 140 km ale ten 163 km lepiej ciągnie mimo tego że Kuga cięższa. fajnie się prowadzi. Napiszę więcej jak sie ogarnę.
kasjopeja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 23:19   #197
piwkoo
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2013
Model: Kuga
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Gratki autka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie mogę doczekać się swojego, ale jak tak dalej pójdzie coś czuję, że zrezygnuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piwkoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2013, 23:40   #198
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał slaweks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też byłem u dealra i dowiedziałem się, podobno Ford Polska wyrwał na polski rynek 200szt i to ma przespieszyć dostawę zamówionych w marcu samochodów.
Jednoczśnie powiedziano mi, że jeśli moja Kuga nie wejdzie do produkcji do końca lipca to przez cały sierpień produkcja jest wstrzymana z powodu przeglądu linni produkcyjnej. A więc jeśli auto wyprodukją we wrześniu to odbiór będzie pod koniec października. Pewnie stąd ten październik.
Może warto by się skrzyknąć i naciskać w grupie. Wiadomo przecież jak trakują jedną osobę a jak zorganizowaną grupę.
mozna pomyslec o zorganizowanym nacisku. Pazdziernik to jakaś porażka.
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2013, 14:01   #199
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mozna pomyslec o zorganizowanym nacisku. Pazdziernik to jakaś porażka.
Probowałem napisać do panów prowadzących motodziennik w tok fm, bo oni czasami umieją wbić nieźle szpilę importerowi, ale mnie na razie olali. Zresztą nie umieją nawet swoich audycji na czas wrzucić na podcast więc trochę mała szansa, że się ogarną.

Niezłe wyniki mają koledzy z kugaownersclub.co.uk. Udało im się dotrzeć do CEO forda i jakoś nagle zaczęli dostawać samochody w trybie 2-3 tygodniowym z tych zamówionych w marcu i kwietniu. Muszę przyzać, że moje kontakty z Fordem US były super do czasu dopóki nie dowiedzieli się, że jestem z PL. Wtedy stwierdzili, że to już kwestia lokalnego przedstawiciela i załączyli wyrazy szacunku. Bardzo chętnie bym przytarł nosa Fordowi, bo mają nas głeboko w poważaniu.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2013, 15:17   #200
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Może nasze pieniążki sa jakies inne niz naszych kolegów z UK lub US Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jednego tylko nie rozumiem co ma na celu takia polityka. Nie kazdy będzie mógł czekać i czekać. Na moje poprzednie autko czekałem pare miesięcy ale nie chciałbym ponownie tego przerabiać. Jeśli jest nas tu paru z zamówieniami z marca to może ujawnijmy się niech każdy z osobna wysle email do ford polska z zapytaniem o termin odbioru. jak zobaczą że klienci sie masowo interesuja może zaświeci im sie jakas lampka. Lepiej cos robić niz stac z boku i czekać biernie. Co Wy na to Panowie (i Panie jesli sąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)?
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.