Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-12-2010, 20:21   #11
Zawika
ford::professional
 
Avatar Zawika
 
Zarejestrowany: 21-12-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Sedan Ghia
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 1,362
Domyślnie Odp: Świece Zarowe

Cytat:
Napisał toomekk6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale Wy jesteście hamy!

Zawika, skoro masz pisać, że w szukajce wszystko znajdziecie a nie wnosisz nic do tematu to po chole*rę pisać posta?
Już lepiej byś mu na PW napisał co o tym sądzisz.
Nie mam pojęcia człeku gdzie się wychowałeś, ale sądząc po retoryce Twojej "wypowiedzi", maksymalnie były to okolice jakiegoś sklepiku z tanimi trunkami.

Ja nie pisze , że wszystko jest w "szukajce" , gdzie to wyczytałeś ?!
Ja piszę o banalnych pytaniach, na które można na pewno znaleźć odpowiedź, ponieważ opisywane były setki razy.
Skoro zaakceptowaliście regulamin tego forum, a musieliście to zrobić, to powinniście przeczytać podczas rejestracji,o konieczności szukania interesujących Was tematów na forum.

Ale Ty toomekk6 i tak nie zrozumiesz przekazu języka, używanego przez homo sapiens, więc zupełnie się tym nie przejmuj.

__________________
POZDRAWIAM.
Zawika jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2010, 21:33   #12
Paweł 123
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-08-2010
Skąd: Poznań
Model: Mondeo kombi MKIII
Silnik: diesel 1998 cm3, 130 KM
Rocznik: 2005
Postów: 8
Domyślnie Odp: Świece Zarowe

Witam,

Nie ma sensu bić piany i udowadniać, że ja mam racje. Jeżeli ktoś chce założyć nowy temat, mimo że wałkowany już wiele razy, to niech zakłada, najwyżej Moderator go zamknie i już, nic się nie stanie, ale z reguły 3/4 to właśnie bicie piany, wiele razy czegoś szukałem i nie znalazłem a myśle że forum jest po to abyśmy sobie pomagali nawet gdy ja bym zrobił to inaczej, a nie okładali sie epitetami.
Pamiętajmy, że nie ma głupich pytań są tylko niemądre odpowiedzi.

Pytanie - nigdzie nie znalazłem odpowiedzi:
Gdzie w 2,0 TDCI 130 KM są świece zarowe ??? i jak się do nich ewentualnie dostać gdyby cos trzeba było zdemontować aby odkręcic od nich przewody i sprawdzić je ???

Pozdrawiam
Paweł 123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2010, 22:14   #13
toomekk6
ford::advanced
 
Avatar toomekk6
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-09-2010
Skąd: Białystok
Model: Mk4 FL PowerShift
Silnik: 2.0 TDCi 163(138)/192 PS & 344/408 Nm by TuneFORCE ;)
Rocznik: 11.2011 prawie 2012 :P
Postów: 400
Domyślnie Odp: Świece Zarowe

Cytat:
Napisał Zawika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam pojęcia człeku gdzie się wychowałeś, ale sądząc po retoryce Twojej "wypowiedzi", maksymalnie były to okolice jakiegoś sklepiku z tanimi trunkami.

Ja nie pisze , że wszystko jest w "szukajce" , gdzie to wyczytałeś ?!
Ja piszę o banalnych pytaniach, na które można na pewno znaleźć odpowiedź, ponieważ opisywane były setki razy.
Skoro zaakceptowaliście regulamin tego forum, a musieliście to zrobić, to powinniście przeczytać podczas rejestracji,o konieczności szukania interesujących Was tematów na forum.

Ale Ty toomekk6 i tak nie zrozumiesz przekazu języka, używanego przez homo sapiens, więc zupełnie się tym nie przejmuj.
Wypraszam sobie!
Cytat:
Napisał Zawika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W przyszłości postaraj się znaleźć odpowiedz używając "szukajki", na tak banalne pytania.
Ale powiedz mi jedno:
Po jaką cholerę pisać
Cytat:
Napisał Zawika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W przyszłości postaraj się znaleźć odpowiedz używając "szukajki", na tak banalne pytania.
?
Skoro to i tak nic do tematu nie wnosi?
Spoko, skoro lubisz nabijać posty to załóż sobie swój temat i tam sobie je nabijaj.
A co do szukania w szukajce to wcale nie jest tak łatwo, bo trzeba się przebić m.in przez posty pisane w Twoim stylu!
Skoro dla Ciebie takie tematy są banalne to nie znaczy, że dla innych też takie są. Jeśli nie masz zamiaru udzielić pomocy/odpowiedzi na pytanie postawione w poście to lepiej nic nie pisz. Bo większość osób się zraża i wybywa. A chyba nie o to tu chodzi! Mamy sobie wzajemnie pomagać!
Ja lubię pomagać ludziom nawet w banalnych sprawach! Nawet mogliby do mnie przyjeżdżać do garażu i z chęcią bym pomógł coś wymienić, poradzić, gdybym miał chwilkę czasu!

Nie chcę się z nikim kłócić ale takie jest moje zdanie.
toomekk6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.