Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-10-2019, 13:59   #1
LUKASZ33
ford::amateur
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 28-10-2019
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 1.8 DURATORQ TDCI 125KM
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Tylne światła pozycyjne - gasną

Witam kolegów i koleżanki :-)
Taki oto pojawił mi się problem, którego nie mogę sam rozwikłać w moim MK IV kombi 2007 1.8 DURATORQ TDCI 125KM
Na wstępie napisze że wszystkie żarówki wymieniłem na nowe, sprawdziłem gniazda żarówek i je przeczyściłem również piny kostki i gniazda oraz mocowanie masy.
A teraz jaki to problem a no taki, że jak włożę kluczyk do stacyjki i przekręcę zasilanie (odpalę silnik) to światła TYLNE mijania zapalają się na ok 1 sekundę i gasną i nie świecą!
Bywa tak że pala się cały czas ale raz na 100 razy odpalania.
"Mechanik" twierdzi że to problem zbyt dużego prądu ładowania alternatora, ale co ma prąd ładowania do gasnących żarówek to ja nie wiem wg. mnie to bardziej by "ugotował" akumulator ale żarówki powinny świecić. Kolego podpowiada mi ze jest to problem Modułu Komfortu hmmm ale pewności nie ma
A i jeszcze jedna informacja po podłączeniu do komputera nie ma informacji o błędach - ręce opadają HELP!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez LUKASZ33 ; 28-10-2019 o 14:13
LUKASZ33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2022, 06:33   #2
witjacek
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 05-03-2022
Skąd: Śrem
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 pb
Rocznik: 2009
Postów: 1
Unhappy Odp: Tylne światła pozycyjne - gasną

Witam mam podobny problem. Mógł by się pan podzielić informacją jak został rozwiązał ten problem :<
witjacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2024, 18:47   #3
mn1szek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-03-2021
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Tylne światła pozycyjne - gasną

Mam ten sam lub bardzo podobny problem. Światła raz na jakiś czas po włączeniu zapłonu się włączają, ale gasną po odpaleniu samochodu. Tuż po odpaleniu świecą ok. 1s.
mn1szek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.